Date Or Ditch 2 Full Türkçe 240X320 java

S40 Cihazı Kullanıyormusunuz ?

 • Evet,Hayır

  Kullanılan: 2 100.0%
 • Kesinlikle Kullandım,Hayır hiç kullanmadım

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  2

kral451234

Üye
  Konu Sahibi
arkadaşlar oyunun linkihttps://www.maxicep.com/forum/attachments/date_or_ditch_2_s40v3-jar.56234/ bir teşekkürünüz yeter
Mesaj birleştirildi:

arkadaşlar üstteki link olmuyorsa bunu deneyin Dosyayı indir Date_or_Ditch_2_S40v3.jar
 
 • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

kral451234

Üye
  Konu Sahibi
arkadaşlar özür dilerim üstteki date or ditch 2 türkçe değil ama bu türkçe
 

Benzer Konular

Anonymous_
Cevap
0
Görüntüleme
54
Anonymous_
Cevap
1
Görüntüleme
1K
Mr Conjurer
Nuru TaşDemir
Cevap
18
Görüntüleme
1K
MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt