YARDIM -Nokia N95 8GB Yazilim Atarken Çöktü

Sponsorlu Bağlantılar

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
YARDIM -Nokia N95 8GB Yazilim Atarken Çöktü
Nokia n95 8gb düştü elime cihazda kmarea barkod uygulmasinda acarken normal uygulama girerken atiyor acmiyordu kamera saglam eminim hard reset hatta*#7370 denedim sonuc aynı forumda bir arkadas paylaşmış n95 8gb icin v31 surumunu benim cihaz v35 di downgrade yapacağımi cogu yerde sordum sorun olmaz denildi phoneixle flash atamadim hatta verdi bb5 tool ile attim hatta resim goruldugu gibi tam yuklemesine ragmen cihaz titriyor ve beyaz ekran geliyor ve hemen kapaniyor v35 surumu tr dosyasi lazim bunu tekrardan hayata nasil dondurebilirim yardim edermisiniz
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Mesaj birleştirildi:

@MAERKEK
Mesaj birleştirildi:

@DarkredBlue61
Mesaj birleştirildi:

@Nuru TaşDemir

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tabi ki abi . Elimden geldiğince yardımcı olacağım .

N95'in iki farklı versiyonu var . 8Gb versiyonunun yazılımı farklıdır . Muhtemelen sorun buradan kaynaklandı

phoneix muhtemelen bu farkı tespit etti.

Product code yazarsan yardımcı olalım . Tr dil kodu herhangi bir olur diyorsan buluruz

Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bir de bunu kurmayı dene . Yazılımı kurmadan tavsiyem nokia suite programını onarmandır. Bende ilk açılışta çalışmayan nokia suite , phoneix , infinity bb5 , onarım yapınca çalışıyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Orjinalı Romu BUlup YÜklemek Şart. Diğer Türlü Açılmaz Gerek Donanımsal Gerek Yazılımsal Nedenlerden Dolayı.

Yanlış Yazılım Donanıma Zarar Vermez Heralde? Bulabilirsen Koduna Göre Yazılımı Aratıp Dene yada Cfw vs Varsa

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Orjinalı Romu BUlup YÜklemek Şart. Diğer Türlü Açılmaz Gerek Donanımsal Gerek Yazılımsal Nedenlerden Dolayı.

Yanlış Yazılım Donanıma Zarar Vermez Heralde? Bulabilirsen Koduna Göre Yazılımı Aratıp Dene yada Cfw vs Varsa
Zaten 8gb di knk cihaz rm 320 onda sorun yok da v35 ti v31 atınca sorun oldu ugrasamadim bende kapak kasa yeniledim oyle gitti

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tek yol full flash erase yapmak kaldı bu tehlikeli bir işlem apely eno dosyasını bulmamız gerekiyor.

Bunu bulduktan sonra full flash erase yapmak gerekiyor . Telefon açılmaz tepki vermez hale gelir test mode açılmaz.

Apely eno dosyası flashlarsın önce sonra yazılımı yüklersin.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende geçen gün n8 e rom atayım derken brick yaptım telefonu. Nokia yazısında kalıyor. Dead flash atmayı denedim ancak usb den telefonu algılamıyor program.

• Üzüldüm
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Bende geçen gün n8 e rom atayım derken brick yaptım telefonu. Nokia yazısında kalıyor. Dead flash atmayı denedim ancak usb den telefonu algılamıyor program.
O kolay dead usb ile cfw at duzeliyor phoneixle ama benim tel bosa gitti
Mesaj birleştirildi:

Tek yol full flash erase yapmak kaldı bu tehlikeli bir işlem apely eno dosyasını bulmamız gerekiyor.

Bunu bulduktan sonra full flash erase yapmak gerekiyor . Telefon açılmaz tepki vermez hale gelir test mode açılmaz.

Apely eno dosyası flashlarsın önce sonra yazılımı yüklersin.
Cihazi sattim knk

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
O kolay dead usb ile cfw at duzeliyor phoneixle ama benim tel bosa gitti
Mesaj birleştirildi:

Cihazi sattim knk
Kardesim phoenix teli gormuyor usb den. Görse dead flashla temiz rom kurucam zaten.

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim phoenix teli gormuyor usb den. Görse dead flashla temiz rom kurucam zaten.
Ilginc pcden pcyede degisiyor gecen yil 5800 geldi cihaz titiriyor ama acmiyor kayitli cihazda ofw buldum attim acti cihaz bayada iyi oldu

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ilginc pcden pcyede degisiyor gecen yil 5800 geldi cihaz titiriyor ama acmiyor kayitli cihazda ofw buldum attim acti cihaz bayada iyi oldu
Uzun süre 5800 kullandım. Güzel telefondu ama dokunmatiği arka kapağı çok kötüydü. Kalemi sürekli düşüyordu. Bendeki n8 in usb girişinde bir sorun var sanırım.

• Beğen
cehili

cehili

Üye
Bana da bi tane düştü bugun elime.Versiyon v20. Şu an pc suite hala aktif mi ? Bağlayıp bu v35 e güncelleyebiliyormuyuz ?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bana da bi tane düştü bugun elime.Versiyon v20. Şu an pc suite hala aktif mi ? Bağlayıp bu v35 e güncelleyebiliyormuyuz ?
Pc suite aktif de güncelleme kısmı çalışıyor mu bilmiyorum. Gerçi phoenix ile flash falan atılabilir hatırladığım kadarıyla.

• Beğen
Tepkiler: cehili

Üst Alt