N95 8GB ALSAM SiZCE NASIL OLUR ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emirkarakaya

emirkarakaya

Üye
    Konu Sahibi
N95 8GB ALSAM SiZCE NASIL OLUR ?
Geçenlerde bir N73 aldım. Ama N73 sisteminin yavaşlığı yüzünden değiştirmek istiyorum. [İçinizden -Bu arkadaş neden şu anda bu kadar yeni ve güzel telefon varken 2006-2007 lik telefonları istiyor?- demeyin. Çünkü Nokia'nın o dönem telefonlarına karşı müthiş bir sevgim var :)] Neyse. Duydum ki N95 8GB de yok yokmuş(WiFi,GPS vs. vs.). Sizce N95 8GB alayımmı yoksa sizin önerdiklerizin var mıdır?

Eğer N95 8GB yi öneriyorsanız şu anki 2. El fiyatı ortalama ne kadardır? benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum :)

Teşekkürler.

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
Kardeşim bütçen ne durumda şahsen baska altrnatifler düşünebilirsin n95 te kullandım 8gb ınıda faturaları kutularu tus takımları bile hala evde eger kesin n95 8gb almak sitersen yedek parça olarak göndeririym sana :) ama bence başka modeller düşün derim

• Beğen
Tepkiler: emirkarakaya
emirkarakaya

emirkarakaya

Üye
    Konu Sahibi
Dostum bütçe hiç sorun değil ama şu dokunmatik telefonlara kanım hiç ısınmadı. İnternette araştırdım N95 8GB yi insanlar gayet memnunmuş. Özellikler günümüzdeki telefonlarla bile şu anda kıyaslanıyor yani o derece :). 10 da 10 diyebilirim.

achambo

achambo

Üye
bence şuan alınmaz ama sana kalmış alıp almamak

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
illa symbian tuşlu telefon diyorsan n79 veya n96 al derim ;)

kapu

Üye
Aynen oyle brader .telefonda yok yok.saglamindan al cakma olmasin yurtdisi amerika olmasin cunki 3g calismiyor.kizil otesi dahi var .herseyi kumandasi oluyor.biraz kaba gibi ama olsun ses kalitesi super.kamerasi o donem rakiplerine cok fark atar .bi dokunamiyosun
:)) cok memnun kalirsin

- - - Eklendi - - -

Dusun N95 ilk ciktiginda dunyanin en iyisi secilmisti

emirkarakaya

emirkarakaya

Üye
    Konu Sahibi
Dostum zaten bunları bildiğim için almayı düşünüyorum.

TheLastWarrior kardeşim şu N96-N95 8GB karşılaştırmalarını inceledim. N95 8GB genel itibariyle üstün geliyor.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
n95 8gb al o zaman

Buraxlive

Buraxlive

Üye
n95 e benimde bir sempatim var :) Şuan xperia neo var fakat bulabilirsem temiz bir n95 hemen alırım. 150 ile 200 arası oynar piyasası oda cihazın temizligine göre. Gecende 100 tl ye vardı fakat alınacak gibi degildi.

dejavu178

dejavu178

Üye
N95 güzel 8Gb olanı daha güzel ben tavsiye ederim. Bu aralar bende de bi merak var da boşuna masraf ederim.

emirkarakaya

emirkarakaya

Üye
    Konu Sahibi
N73 ile birlikte 100-150 tl yeter mi 2. El acaba almak için?

- - - Eklendi - - -

Cevaplarınızı bekliyorum.

celilcemre

celilcemre

Üye
Ben n95 8gb 2. El 2 yıldır kullanıyorum. Telefon zamanında 1 numaraydı. Artıları çok v3-v5 teller içinde n95 8gb yada n96 alırım. Esksikler 30ps video oynatamıyor. Bu bütün v3-v5 tellerde geçerli. Kızak sorunu film bozuldu orjinal değiştim malesef kamera menu tuş takımı doğru çalışmıyor. Filmi 2 yönlü kullanmayın. Bataryanın da az gitmesi artı bir sorun. Propram ve oyun konususunda mukemmel diyebilirim.

emirkarakaya

emirkarakaya

Üye
    Konu Sahibi
Ben n95 8gb 2. El 2 yıldır kullanıyorum. Telefon zamanında 1 numaraydı. Artıları çok v3-v5 teller içinde n95 8gb yada n96 alırım. Esksikler 30ps video oynatamıyor. Bu bütün v3-v5 tellerde geçerli. Kızak sorunu film bozuldu orjinal değiştim malesef kamera menu tuş takımı doğru çalışmıyor. Filmi 2 yönlü kullanmayın. Bataryanın da az gitmesi artı bir sorun. Propram ve oyun konususunda mukemmel diyebilirim.

Valla benim n73 doğru düzgün oyun program vs. çalıştırmıyor.
Sence almaya değermi n95 8gb?

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
Kardeşim al gitsin ya zaten fazla pahalı bişey değil zararı dokunmaz yani sana , bunca olumsuzluga ragmen hala alma taraftırısın al gitsin :) kafan rahatlasın düşünmezsin en azından nekadar eski telefon olsada taş gibi telefondur N95 8gb

emirkarakaya

emirkarakaya

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim al gitsin ya zaten fazla pahalı bişey değil zararı dokunmaz yani sana , bunca olumsuzluga ragmen hala alma taraftırısın al gitsin :) kafan rahatlasın düşünmezsin en azından nekadar eski telefon olsada taş gibi telefondur N95 8gb
Sağolasın kardeşim.

Toros542

Toros542

Üye
bende 1 haftadır N96 kullanıyorum.sağolsun bir arkadaşım hediye etti.ekran problemi vardı.yaptırdım kullanıyorum şu an ama gerçekten özlemişim valla şu tlfnu kullanmayı.

emirkarakaya

emirkarakaya

Üye
    Konu Sahibi
Valla n95 8gb ve n96 ikiside harika. Ben şahsen android li telefonlardan daha çok seviyorum.

celilcemre

celilcemre

Üye
Kaba olacak ama n73'ü 2 yıl kullandım. Malesef ram sorunu hafıza sorunu (maximum 2gb) ,GPS, wifi olmaması telefonu çok kötü kılıyor.Artı kulaklık soketli olması devamlı kulaklık değiş, artı jojistik deuamlı bozuluyor. Üstün tarafı 3.2 m.px kamera ile n95 ten daha net resim çekiyor. Artı müzik ses kalitesi de çok iyi.

AHMED...

AHMED...

Üye
dokunmatik telefonları sevmiyorsun anladığım kadarıyla kardeşim bütçe de önemli değil diyorsun bana kalırsa telefon alırken yıl da önemli nokia nin hiç q klavyelı akillı telefonları var hiç düşündün mu

bydersimli

bydersimli

Üye
Geçen ay Elime milat olmuş bir n95 8gb geçti..Resmen hurda yığınıydı..Biraz masrafla şu anda ilk fabrikadan çıkmış gibi yaptım..Orjinal parçalarını bulmakta biraz sıkıntı yaşasam da bütün eksik parçalarını bizzat kendim yaptım...Harikulade çalışıyor..Yazılımını da son sürüme güncelledim..Bir güzel de hackledim..Dehşet oldu..Wifi üzerinden youtube videolarını hiç takılmadan gayet net izliyorum..Temizinden bulma imkanınız varsa kesinlikle kaçırmayın..Tavsiyemdir...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt