N95 8gb sorunlarım yardımcı olun lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Tamern95

Tamern95

Üye
    Konu Sahibi
N95 8gb sorunlarım yardımcı olun lütfen
Değerli maxicep ailesi. Benim N95 8gb telefonum var. Kasım ayında aldım. Aradan geçen sürede hergün telefonuma daha çok bağlanmaya başladım. Symbian gerçekten en iyisi. Ama iPhone, Android,windows olsun s60v5 ve s60^3 v.b cihazlar veya sistemler çıkınca s60v3 iyice unutuldu. Hatrı sayılır bir kitlesi olduğuna inandığım s60v3 e artık oyun + pro. gelmemekte. Neyse fazla uzatmadan sorunlarıma geleyim. Benim bilgime göre mobil için pesi konami yapmıyor. Haliyle ezme bir oyunla idare ediyoruz.1. Sorum 3d pes bilen varmı? Hem googlede hemde maxicep forumlarında araştırdım. Hiç bulamadım. Android cihazlarda büyüleyici bir futbol oyunu varken neden biz tsubasa tarzı 2d bir 20.yüzyıl oyunuyla takılıyoruz? Link varsa atın arkadaşlar. 2. Sorunum ise 3d uçak yada uçak savaş oyunu. S60v5 için 3d uçak savaş oyunu var. Bizde yok. Savaş olmasa bile herhangi bir uçak similatörüde olur. Şuana kadar g-stunt ve freeflight hariç adam gibi oyun bulamadım. Hepsi çok kötü. Hem grafik hemde oynanış olarak iyi olan uçak oyunları varmı? 3.sorum ise age of empires hariç invasion tarzı ülke yönetme ordu kurma falan olan oyun varmı? Invasion müthiş bir oyun ama kalabalık ordularda oyundan atıyo. Aoe ise çok ayrıntısız. 4. sorunum ise : 4 ay önce bikaç arkadaşın açtığı konulardaki linke tıklayıp rtsp ile real playerde ve coreplayerde tv izliyodum. 4 gündür deniyorum olmuyor. 3-5 kanal hariç hepsi uçmuş. Bana birisi çalışan rtsp (mms değil) ve coreplayer bulursa hayır duamı alır. 5. Ve son sorunum ise youtube hariç video izleyebileceğimiz bir site varmı ? (indirmeden ve opera ile) yada şuan Türkiyede kullanılabilen skyfire-bolt tarzı tarayıcı bilen varmı? Arkadaşlar sorunlarım bunlar. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

MaxipmaN

Üye
3d pes yok kardeşim malesef diğer sorulara ne desem yalan olur

celilcemre

celilcemre

Üye
Düşük band internet ile ne televizyon nede pek oyun oynayabilirsin. Sadece youtube.com dan indir ve izleme yapabilirsiniz. Başka siteden indirme yapabilirsiniz. Oyuna gelince bende de n95 8gb var. Quake arena 1,2,3, 3D var. Mükemmel oyunlar. Sauas uçak oyuncu var ama 3d değil .

eren3546

eren3546

Üye
ben nokia n82 kullanıyorum
Oyun için ipod touch aldım

Istediğin oyunlar var

Üst Alt