Eski N95 telefonumdaki herşeyi, yeni N95-8gb telefonuma AKTARMAK ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muisipamp

Üye
    Konu Sahibi
Eski N95 telefonumdaki herşeyi, yeni N95-8gb telefonuma AKTARMAK ?
:)
Eskimiş bir Nokia N95 düz telefonum var. Yıllar geçtiği için, temiz bir N95-8gb buldum (aldım).
Eski telefonumdaki bütün Bilgileri (Özellikle: Rehber-Varsayılanlar-Guruplar) & Ayarları vb hepsini yeni telefonuma aktarmak istiyorum.

Telefon konusunda biraz tecrübeli olduğum için birşeyler yaptım Fakat olmadı... :vur

Ustalardan yardım bekliyorum...

Benim denediklerim:
Eski telefonumda telefon hafızasını yedekledim ve hafıza kartında Backup klasörü içinde oluşan Backup.arc dosyasını, yeni telefonumun Yığın Hafızasındaki aynı Backup klasörüne kopyaladım.
Maalesef Telfn. Menüsünde "Karttan Geri Yükle" seçeneği çıkmadı. :ağlarım:
Telefon menülerindeki "Aktarma" ve "Senkronize" seçenekleri hiç bir işe yaramadı.
Eski telefonumun USB girişi de aldığımdan beri çalışmıyor.
Telefon Rehberinin tümünü işaretleyip Hafıza kartına kopyaladım. Ve oluşan Others\Contacts klasörünü yeni telefonun yığın hafızasına kopyaladım. Ve yeni telefonun rehber menüsünde "Kopyala>Hafıza kartından" seçeneği ile bütün rehberimdeki 1170 kişiyi resimleriyle beraber yeni telefona kopyaladı.

Ama guruplar, varsayılanlar vs olmuyor.

Yardım edecek olanlara şimdiden dua ediyorum...

Havvali

Havvali

Üye
kardeş o arc dosyası pek işe yaramıyor sv3de. Toplu program yükleme programı olan thinkingchange autoinstaller var onu kullan daha hızlı yüklersin. Menü görünümü ve ayarları mecbur elle yapcksın artık. N95 ile n95 8gb nin arc dosyalarında uyumsuzluk vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt