N900 | Palm Pre Oyunları .deb ve .ipk Dosyaları...

Sponsorlu Bağlantılar

converter2

converter2

Üye
    Konu Sahibi
N900 | Palm Pre Oyunları .deb ve .ipk Dosyaları...

Not : Oyunların yüklenebilmesi için preenvin yüklü olması gerekir dosyayı indirin rar' dan çıkarın MyDocs' a atın üstüne tıklayın kursun. Resim ekleyemedim ilk konum olduğu için...

• Beğen
Tepkiler: nahre85, zaleot, hiozpolat ve 6 diğerleri

loko34

loko34

Üye
Sims3 oyununun linki de olsaydı keşke..
Yine de teşekkürler kardeşim..

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
nova ve nfsnin debian uzantılısı varmı?paylaşım için teşekkürler.:oke:

serdarrrr

Üye
Hocam teşekkürler.Senin konuyu sabitleseler çok makbule geçer.:oke:

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
çok teşekkürler kardeş sana zahmet novanın debian uzantılısınıda ekleyebilirmisin?:oke:

nedenaaneen

nedenaaneen

Üye
converter2 harikasın!!! mobile nova'yı öğrenmem iyi oldu,)

acu540

Üye
hocam asphaltı burdan yüklersek atma sorunu devam edermi başka araç seçinca atıyo oyundan sadece quickrace yapabiliyorum

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Konu içeriği düzenlendi ve üst konu yapıldı... :oke:

converter2

converter2

Üye
    Konu Sahibi
hocam asphaltı burdan yüklersek atma sorunu devam edermi başka araç seçinca atıyo oyundan sadece quickrace yapabiliyorum
ben oynarken yapmıyor 2. arabayı aldım oyundan atmadı

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Konu içeriğini okadar düzenledim ettim sıraya koydum linkleri düzenledim tekrar geldin konunun içine ettin. Göz var nizam var şunları düzgün bir şekilde yapsan ölürmüsün ?

kuavo15

kuavo15

Üye
link paylasimin duzensiz ue-gazi hakli:oke:ayrica tesekkurler

loko34

loko34

Üye
sims oyunu deb uzantili degil arkadaslar..

venomboy_85

venomboy_85

Üye
eline sağlık üstad...ama preenvin nasıl iner?

venomboy_85

venomboy_85

Üye
eyv:)

--------------- Ekleme ---------------

üstad dosya yüklenemiyor...

ypazarcik

Üye
Dostum formattan sonra ilk önce maemo extras deposundan rootsh, daha sonra da develop deposunu aktif edip preenv dosyasını x term ile kurun. Ben her formattan sonra ilk olarak eski versiyonda aldığım yedeği yüklemeyi tercih ediyordum. Denemeler sonunda oyunları yüklerken karşılaştığım sorunların buradan kaynaklandığını farkettim. Yükleme Sıralaması şu şekilde olmalı:
1. Format
2. rootsh (maemo extras deposundan)
3. preenv (develop deposu aktif edilip)
4. 3D oyunlar (nfs, nova, golf vb.)
5. extras deposunda arzu edilen diğer programlar (testing ve develop mümkün olduğunca tercih edilmemeli)

Demek istediğim şey kısaca, eski versiyon üzerinden rehber, ayarlar, programlar şeklinde aldığımız yedeklemeyi yeni versiyona yükleyerek tüm olumsuzlukları da yeni versiyona taşımış oluyoruz. Dolayısıyla ben derim ki, rehber, takvim vb. konularda yedek, pc suite ile alınmalı. Ve her formattan sora ayarlar teker teker yeniden yapılmalı. Eski yedeğin yüklenmesi=eski sorunları aktarılması. Saygılarımla.

ahmets1

Üye
asphalt 5 save sorunu var yaa

artistcem

Üye
uyumsuz uygulama paketi uyarısı veriyor

goldman1454

Üye
merhaba hocm bende palm pre var bana .ipk uzantılı dosyalar lazım yardımcı olabilirmisiniz

Üst Alt