N900 | Palm Pre Oyunları .deb Dosyaları...

• 4 Kasım 2010
  • 23097 Okunma
  • 106 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Benden WebOs Oyun Yükleyemenlere Büyük Kolaylık!

Eklyecegim Oyunlar .ipk degil .deb formatına çevirilmiş olacak!

1 kereye mahsus preenv kurulması yeterli

root
    apt-get install preenv

daha sonra verdigim linklerdeki oyunları n900 e at ve oradan tıkla kendiliginden kurulacaktır ve ikon menude görünecektir!

< Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

Format: .deb

Bütün Oyunları Buraya Teker Teker Ekleyecegim

Tüm Oyunların Oldugu Hotfile Klasör
    Download Links:

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster

Rar kodu Yoktur!

Eklenenler:

01 - N.O.V.A. - Near Orbit Vanguard Alliance
    02 - Brothers In Arms - Hour of Heroes

03 - Asphalt5 HD

04 - Hero of Sparta

05 - Jurassic 3D Rollercoaster Rush

06 - HAWX

07 - Assassins Creed

08 - Shrek Kart

09 - Monopoly Classic

10 - Tetris

11 - Sims 3

12 - Angry Birds HD

13 - Let's Golf! HD

14 - The Oregon Trail: Auf in den wilden Westen

15 - Earthworm Jim

16 - The Settlers

17 - Need for Speed - Undercover

18 - Castle Of Magic

19 - Kroll
    20 - Bounce Evolution 3D HD

21 - Drive Challenge

22 - Brain Challenge
    23 - Driver
    24 - Ground Effect Pro
    25 - X-Plane

Eklenecekler:

26 - Angryman
    27 - Heroes of Might and Magic 2-3
    28 - NFL 2010 HD
    29 - Electric Beams

Ve Daha Birçok!

Not:
    Hotfile Premium Hesap
    Kullanıcı Adı:pando
    Şifre:9905np48

Lütfen Yalnızca Bu Dosyalar İçin Kullanınız!

Not: Eger Kurulumda "libsdl-net1.2_1.2.5" hatası ile karşılaşırsanız aşagıdakini kurunuz!
    http://www.marceloeduardo.com/maemo2.0/libsdl-net1.2_1.2.5_armel.deb

Yazan: turk77
    bulentster, burakkuz, dafmar ve 17 kişi daha bunu beğendi.
  2. Site açılmıyor :ağlarım:

3. msj attugum esnada acılmıyordu.şimdi problem yok.teşekkurler.

4. güzel paylaşım N900 üm oyuna da doydu :):):bye2:

--------------- Ekleme ---------------

Brothers In Arms: Hour of Heroes oyunu açılıyor fakat oyuna başlamıyor kayıt hatası veriyor
    birde Kurulabilir hafızayı yükseltmenin bir yolu varmı

5. arkadaşım oyunları deneyip eklesen daha iyi olur neyi indiriyosam kurarken kayıp uygulama paketi diyor önce denesen sonra yazsan daha iyi olurdu o kadar indirmek için beklemezdim

6. arkadaşım nereden biliyosun denemedigimi şu an hepsi kurulu n900 de ve hepsi çalışıyor en az oynadıgım monopoly geri kalanınlarını 5 gündür oynuyorum ,
    sen ilk önce preenv yi kur xterm den mesaja yazmıştım ama okudunmu bilmiyorum ondan sonra mesela;

hawx.deb i MyDocs a at ondan sonra n900 de hawx.deb e tıkla o kurulur ve menuye ikonu eklenir.

7. Arkadaşım emeğine sağlık,çok teşekkürler.. deb dosyası olayı çok daha kolaylaştırmış.. NFS,Brother in Arms,Asphalt ve Sims3 süper şekilde oynanıyor..Diğerleri ilgi alanıma girmediğinden denemedim..

Genel beğeni üzerine sadece merakımın giderilmesi hasletiyle NOVA v Hero of Sparta'yı da deneyeceğim..

8. çok teşekkürler TURK77:oke:

9. hay senden Allah razi olsun.gelmis gecmis en iyi paylasim :))

hem de hotfile olmasi daha da muthis.cok cok tesekkurler

10. Üst konu yaptım... :oke:

11. Bu arada oyunları denedikten sonra yorum yazsanız oynanabilirlik nasıl problemi var mı gibisinden güzel olur mesela assasins creed multi touch istiyor. hero of sparta bu isteği pek belli etmiyor oynanabilirliği iyiasphalt hala oyundan atıyor denediğim bunlar benim ha bide oregon trail gayet güzel çalışıyor

12. Bu ''Preenv'' dosyasını nerden indiricez ..

13. HAWX' ı yüklemek istediğimde kayıp uygulama paketi diye uyarı veriyor doğal olarak yüklemiyor...

14. arkadaşım bu Preenv/Game Compatibility - maemo.org wiki sisteme göre oyunları yüklesen daha iyi olur yine de eyvallah konu preenvle alakalı değil kimi multitouch istiyo kimi kayıp uygulama paketi diyor ben nete vodafone cepnetle bağlanıyorum yani 10 kb|sn ile bağlanıyorum yani bir oyun indirmek için saatlerce bekliyorum oda hata verince haliyle sinir oluyorum denemendeki amaç %100 çalışmasıdır

15. Bu dosyayı indirip xterm de kurdum,ama oyunu (asfalt) ı yüklerken yine kayıp paket uyarısı alıyorum.Preenv yok:ağlarım:

16. Bir arkadaşım eger kayıp paket uyarısı alırsan ,
    bir oyun aç oyna sonra onu kapat sonra dosya yöneticisini aç ve oradan yuklemek istedigin oyun.deb e tıkla
    yöntemi ile hepsini kurdugunu söyledi bende böyle bi sorun olmadı hepsini kurdum yalnızca tek sorunum hafıza sorunu yer kalmadı ona çözümüde artık buluruz..

--------------- Ekleme ---------------

Hawxbende süper çalışıyor özellikle azıcık overclock yaptıktan sonra ana oyunum oldu tekrar dene kesin kurulur..

17. Yüklediğim bir oyunu açtım oynadım ve kapattım. Tekrar dosya yöneticisinde HAWX' ın .deb dosyasına tıklayıp kurmak istediğim zaman aşağıdaki hayatı alıyorum.

Yüklüyor...
15/11/2018 - 05:46