N900 | Palm Pre Oyunları .deb Dosyaları...

Sponsorlu Bağlantılar

turk77

turk77

Üye
    Konu Sahibi
birazdan eklerim arkadaşım.. unutmuşum vallamasa üstünde karışmış..
bu arada 1 adet daha hotfile premium hesap ekledim..

Mexelina

Mexelina

Üye
develop deposunu nasıl aktif ediyoz??
şu oyun kurmasını tam ayrıntılı neler yapacağımızı anlatsanız tam süper olacak?
neyi nasıl yükleyeceğimizi ne kodlar gireceğimizi felan ?

--------------- Ekleme ---------------

cinnet geçirecem 10 defa format attım denilenleri yaptım olmuyo ayrıntılı anlatacak arkadaş yokmu :ağlarım:

zgrkara

Üye
turk77 arkadaşım, muhteşem bir paylaşım daha önce de yazmıştım ama ne söylesem az ellerine sağlık süpersin..
sormak istediğim birkaç birşey var, sadece sana değil herkese yönelik.. hem yeni gelen arkadaşlara da yardımcı olur..

1- nfs, sims 3, brothers in arms gibi oyunlar sorunsuz yuklenirken novada "l...net 1.2" hatası veriyor, halbuki zaten nfsyi yuklerken o dosyayı da yukluyoruz nie bunu yapıyor anlamadım..

2- brothers in arms oyununu oynayabilmeyi bşaran var mı? görüntüler çok iyi, senaryo çok iyi normandia falan ama tuşlarda bir sorun var hiç ilerleyemiorum :S ekranın sol atındaki sarı tuş joystick gorevi goruyor saga sola gidebilioruz, ekranın sağ altında da ateş etme var, peki yukarı aşağı sağa sola kafayı çevirmeyi nasıl yapacaz? yani mouse gorevi goren tuş/tuşlar nedir?

3- bazı oyunlar zamanında başkarlı oynarken kopyalandığı için hepsinde oyun ileriden başlıyor. mesela nfsde 5.yarış bize denk geliyor yanlış hatırlamıyorsam. bu oyunları sıfırlama şansımız yok mu?

4- acaba buradaki arkadaşlar oynadıkları yada oynayabildikleri oyunları yazarlar mı? bir nevi oyunlar hakkında kritik yapabilirler mi? ben kendimden başlıyım;

sims 3: bilgisayardan hiç farkı yok, çok başarılı bir uyarlama, en çok oynadığım oyun bu kesinlikle.

nfsu: grafikler çok başarılı yalnız senaryo her seferinde baştan başlıyor ne kadar ilerlersem ileriyim, bilen var mı acaba yanlış birşey mi yapıyorum save nasıl oluyor?

brothers in arms: galiba telefonda oynamak çok zor olacak, halbuki bir becerebilsem müthiş olacak ama.. oynayabilen var mı?

monopoly: yine bilgisayardakinin aynısı, yalnız ayarlardan 'shake' seçeneğini off yapmamız gerekiyor yoksa zar atamıyoruz. bu da çok beğendiğim oynadığım ve bağımlılık yaratan bir oyun.

diğer arkadaşlar da izlenimlerini aktarırlarsa faydalı bir oluşum olabilir, herkese iyi oyunlar..

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
eline emeğine sağlık.teşekkürler

the_mebusan

the_mebusan

Üye
develop deposunu nasil aktif edebilirz?

drangela61

drangela61

Üye
arkadaşım bu premıum hesabı vermıssın ıyı hos ama bununla ındırme yapamıyorum kı neden acaba :(

the_mebusan

the_mebusan

Üye
lutfen yardim edin develop deposunu nasil aktif edeblrz?

loko34

loko34

Üye
The Settlers çok süper bir oyun ancak bir yerinde takıldım kaldım..

karizmaboy10

karizmaboy10

Üye
arkadaşlar ben olayı çözdum butun oyunları kurdum harika çalışıyor 1 tane oyun kuruyorum tlf kapatıyorum açıyorum 1 tane daha kuruyorum bi arkadaşım var o bi site bulmuş
maegoturkiye diyebi site var
bu işletim sistemi üzerine bi site orda anlatmış
katoloğu güncelleyin
dieye bi link vermiş,,ordan preenvi güncelledim
sonra zaten gerisi geldi mutlaka deneyin n900 gibisi varmıı

unwind

Üye
ben preenv yi bir turlu yukluyemedim xt den .nasil yüklenecegini anlatirmisinz acaba

karizmaboy10

karizmaboy10

Üye
uygulama yoneticisinde uygulama katologları var oraya o dediğim sitede preenv uygulama katoloğu güncelleyin
dieye bi link vermiş,,ordan preenvi güncelledim yani o linki telefındakı uygulama katologlarına yeni diyosun yazıyosun linki aynen tamam diyosun o kendi guncelliyor arkadaşım oyle anlattı ben yapmadım zaten arkadaşım yaptı

unwind

Üye
arkadaşlar bakın burada hangi oyunalrın calıstıgı ,hangilerinin calısmadigi ve ne gibi ayarlar yapilmasi gerektigi yaziyor

drangela61

drangela61

Üye
yaa bu xplane oyununu ındırırken %99a gelıyor ve sunucuyla baglantı sıfırlandı dıyıp ındırmıyor ıkı kez boyle oldu dıger oyunlarda olmadı ama bu oyunda oluyor 137 mb lık seyı de ındırmek hıc kolay olmuyor bır el atsanız su olaya...tekrar baska bır lınkde verır mısınız...

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

hikmet53

hikmet53

Üye
ellerine saglik aga cok süper hepsi

hikmet53

hikmet53

Üye
arkadasim yükledik hepsi calisiyo gzelde nasil silcez bunlar silinmiyor

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
Mydocs a preenv oyunları yükleme çok basit

Kara-vicdanli

Kara-vicdanli

Üye
Mydocs a preenv oyunları yükleme çok basit

ben denedim ama netice alamadim.
bundan netice almak icin preenv yi kurmadan once yapmak gerek bence..
preenv yi kurduktan sonra halen preenv klasorune yukleme yapiyor.

preenv olayini kaldirabilirsek belki basari elde edilir.
fakat nasil unistall edecez o konuda fikrim yok.
programlar kaldir kismindada preenv den hic bisey gozukmuyo.

bir konuya daha deyiyeyim..

foruma bakindim ama hic bahseden olmamis..
ben bir oyunda baska sorunla karsilastim. bu oyunu oynayan varmi?
BrothersinArms

yukaridaki oyunu oynarken vurulduktan sonra !
tekrar oyunu oynamaya kalkistigin zaman data lost read write sorunu cikti bende siyah ekran icinde..
oyunu kapatin tekrar acin yaziyordu.
yani cakilip kaliyorsun oyun otosave olayini gerceklestirmiyor..

forumda hic bu sorunla karsilasan olmamis onada sasirdim neden bende oldu diye..
yada olduda haberlerimi yok yada bilmem artik.

sorun n900 oyun oynanirken save yaptirmiyor..
bende oyunun yuklu oldugu klasoru write read permission verdim sorun giderildi.
savde yapiyo
siyah ekran olayida giderilmis oldu harika calisiyo.

boyle sorunla karislasan olursa ,yazarsiniz detaili aciklama yaparim..
gordum kadariyla sadece bende boyle bir sorun oldugu icin aciklama yapmaya gerek gormedim..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
zgrkara
turk77 arkadaşım, muhteşem bir paylaşım daha önce de yazmıştım ama ne söylesem az ellerine sağlık süpersin..
sormak istediğim birkaç birşey var, sadece sana değil herkese yönelik.. hem yeni gelen arkadaşlara da yardımcı olur..

1- nfs, sims 3, brothers in arms gibi oyunlar sorunsuz yuklenirken novada "l...net 1.2" hatası veriyor, halbuki zaten nfsyi yuklerken o dosyayı da yukluyoruz nie bunu yapıyor anlamadım..

2- brothers in arms oyununu oynayabilmeyi bşaran var mı? görüntüler çok iyi, senaryo çok iyi normandia falan ama tuşlarda bir sorun var hiç ilerleyemiorum :S ekranın sol atındaki sarı tuş joystick gorevi goruyor saga sola gidebilioruz, ekranın sağ altında da ateş etme var, peki yukarı aşağı sağa sola kafayı çevirmeyi nasıl yapacaz? yani mouse gorevi goren tuş/tuşlar nedir?

3- bazı oyunlar zamanında başkarlı oynarken kopyalandığı için hepsinde oyun ileriden başlıyor. mesela nfsde 5.yarış bize denk geliyor yanlış hatırlamıyorsam. bu oyunları sıfırlama şansımız yok mu?

4- acaba buradaki arkadaşlar oynadıkları yada oynayabildikleri oyunları yazarlar mı? bir nevi oyunlar hakkında kritik yapabilirler mi? ben kendimden başlıyım;

sims 3: bilgisayardan hiç farkı yok, çok başarılı bir uyarlama, en çok oynadığım oyun bu kesinlikle.

nfsu: grafikler çok başarılı yalnız senaryo her seferinde baştan başlıyor ne kadar ilerlersem ileriyim, bilen var mı acaba yanlış birşey mi yapıyorum save nasıl oluyor?

brothers in arms: galiba telefonda oynamak çok zor olacak, halbuki bir becerebilsem müthiş olacak ama.. oynayabilen var mı?

monopoly: yine bilgisayardakinin aynısı, yalnız ayarlardan 'shake' seçeneğini off yapmamız gerekiyor yoksa zar atamıyoruz. bu da çok beğendiğim oynadığım ve bağımlılık yaratan bir oyun.

diğer arkadaşlar da izlenimlerini aktarırlarsa faydalı bir oluşum olabilir, herkese iyi oyunlar..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:ehe
yukarida yazdiklarim senin sorununla alakali ..
aciklama gerektirmeden yapabilirsen sorunun kalmicaktir..
yapamaz isen yaz aciklamada yapariz kardes.

brothers in arms bu oyunda options kisminda 3 kontrol secenekleri var.
ayni nf sp de ki gibi n900 saga sola cevirerek hareket ettirme islemi..
ekrana tek tus yerine ikili tus gibi ,karistir bulursun herhalde.
ama ne kadar 4 dortluk oynanir o konudada oynayip gormek lazim pek fazla oynamaya firsatim olmadi.

zgrkara

Üye
brothers in arms daki controller sorununu çözdüm sayende, çok saol =)
peki write read permission ı nasıl veriyoruz? onu beceremedim baya kurcaladım ama :s

ben denedim ama netice alamadim.
bundan netice almak icin preenv yi kurmadan once yapmak gerek bence..
preenv yi kurduktan sonra halen preenv klasorune yukleme yapiyor.

preenv olayini kaldirabilirsek belki basari elde edilir.
fakat nasil unistall edecez o konuda fikrim yok.
programlar kaldir kismindada preenv den hic bisey gozukmuyo.

bir konuya daha deyiyeyim..

foruma bakindim ama hic bahseden olmamis..
ben bir oyunda baska sorunla karsilastim. bu oyunu oynayan varmi?
BrothersinArms

yukaridaki oyunu oynarken vurulduktan sonra !
tekrar oyunu oynamaya kalkistigin zaman data lost read write sorunu cikti bende siyah ekran icinde..
oyunu kapatin tekrar acin yaziyordu.
yani cakilip kaliyorsun oyun otosave olayini gerceklestirmiyor..

forumda hic bu sorunla karsilasan olmamis onada sasirdim neden bende oldu diye..
yada olduda haberlerimi yok yada bilmem artik.

sorun n900 oyun oynanirken save yaptirmiyor..
bende oyunun yuklu oldugu klasoru write read permission verdim sorun giderildi.
savde yapiyo
siyah ekran olayida giderilmis oldu harika calisiyo.

boyle sorunla karislasan olursa ,yazarsiniz detaili aciklama yaparim..
gordum kadariyla sadece bende boyle bir sorun oldugu icin aciklama yapmaya gerek gormedim..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
zgrkara

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:ehe
yukarida yazdiklarim senin sorununla alakali ..
aciklama gerektirmeden yapabilirsen sorunun kalmicaktir..
yapamaz isen yaz aciklamada yapariz kardes.

brothers in arms bu oyunda options kisminda 3 kontrol secenekleri var.
ayni nf sp de ki gibi n900 saga sola cevirerek hareket ettirme islemi..
ekrana tek tus yerine ikili tus gibi ,karistir bulursun herhalde.
ama ne kadar 4 dortluk oynanir o konudada oynayip gormek lazim pek fazla oynamaya firsatim olmadi.

loko34

loko34

Üye
Brothers In Arms 2: Global Front v1.0.5

Bu oyun N900'de açılıyor mu..?

Üst Alt