N900 | Palm Pre Oyunları .deb Dosyaları...

Sponsorlu Bağlantılar

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici

converter2

converter2

Üye
libsdl-net1.2 depolarda mevcut bende aynı sorunu yaşadım depolardan yükledim nova ne hawx yüklendi.

serdarrrr

Üye
libsdl-net1.2 dosyası buyrun ;

--------------- Ekleme ---------------

NOVA yı denedim açtı.Hawx çok yawaş indiriyor.Onu da akşam denerim artık.:oke:

loko34

loko34

Üye
NOVA on numara oyunmuş hakikaten..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Tamamdır arkadaşlar eksik dosyayı yükledikten sonra HAWX' ı yükledim bir sorun olmadı. Teşekkür ederim...

niksarli1979

niksarli1979

Üye
Arkadaşlar preenv'i kurduğum halde oyunu yüklerken eksik dosya uyarısı alıyorum(Preenv kayıp),yardımcı olurmusunuz..!

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
nfs yi ekeyebilirmisin?paylaşım için teşekkürler:oke:

ypazarcik

Üye
Ue-GAzi merhaba. arkadaşım ne yaptım ettim preenv yazılımını yükleyemedim. aslında preenv.0.1 versiyonunu bir şekilde yükledim ama bu seferde open gl gerektiren tüm oyunları yüklememe engel olan bir dosya eksikliği olduğunu anladım. libgles1-xgp-img adlı bu dosya forumlarda da tartışılan bir durum. Bazı telefonlarda bu sorun yaşanırken bazılarında böyle bir soruna rastlanmıyor. Senin bu sorunu aşmakla ilgili bir önerin olabilir mi? Saygılarımla.

Tamam dostum hallettim... meğersem formattan sonra yedeklememi kurduğum için bu sıkıntı doğuyormuş. Formattan sonra hiç yedeklemeyi geri yüklemeden sırasıyla rootsh, preenv yükleyince halloldu. Demekki eski yedeğimde yazılımı bozan unsurlar sözkonusu. İstersen bu sorunun çözümünü foruma ekle. Epey arkadaşa fayda verir bu durum. Saygılarımla.

kaan dean

kaan dean

Üye

NOVA yı denedim açtı.Hawx çok yawaş indiriyor.Onu da akşam denerim artık.:oke:

arkadasim bunu yukleyemedim.. dosya kayip diyor..

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
hawx ın linkinde sorun var hep yarıda kalıyor

niksarli1979

niksarli1979

Üye
Bu en son verdiğin linkteki dosyayı kurunca sorun çözüldü birader,sağolasın UE-GAZİ ..!

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Rica ederim... :oke:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
N.O.V.A süper ya :oke:

serdarrrr

Üye
libsdl-net1.2 dosyasından sonra NOVA yı kurdum.Şimdi iki sorunum var.İlki müzikçalarımda müzikleri göremiyorum videolarda dahil.İkincisi hafızada 220 mb yer oldugu halde depolardan program yukleyemıyorum.Hafıza yeterli değil, silin uyarısı alıyorum.Bakalım düzeltebilecek miyim :islik

libsdl-net1.2 dosyasının güncellemesini yükledim ve düzelttim.Umarım sizde böle bir sıkıntı oluşmaz.:bye2:

turk77

turk77

Üye
    Konu Sahibi
" The Settlers " ve "Need For Speed Undercover" ekleniyor.

iyi oyunlar!

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
saol kardeş emeğine sağlık:d:

acu540

Üye
Driver accelerometer la hiç oynanmıyor multitouch istiyor. bide multitouch olsa şu n900 de

Üst Alt