N900 | Palm Pre Oyunları .deb Dosyaları...

Sponsorlu Bağlantılar

turk77

turk77

Üye
    Konu Sahibi
N900 | Palm Pre Oyunları .deb Dosyaları...

Benden WebOs Oyun Yükleyemenlere Büyük Kolaylık!

Eklyecegim Oyunlar .ipk degil .deb formatına çevirilmiş olacak!

1 kereye mahsus preenv kurulması yeterli

root
apt-get install preenv

daha sonra verdigim linklerdeki oyunları n900 e at ve oradan tıkla kendiliginden kurulacaktır ve ikon menude görünecektir!

Format: .deb

Bütün Oyunları Buraya Teker Teker Ekleyecegim

Tüm Oyunların Oldugu Hotfile Klasör
Download Links:

Rar kodu Yoktur!

Eklenenler:

01 -
02 -

03 -

04 -

05 -

06 -

07 -

08 -

09 -

10 -

11 -

12 -

13 -

14 -

15 -

16 -

17 -

18 -

19 -
20 -

21 -

22 -
23 -
24 -
25 -

Eklenecekler:

26 - Angryman
27 - Heroes of Might and Magic 2-3
28 - NFL 2010 HD
29 - Electric Beams

Ve Daha Birçok!

Not:
Hotfile Premium Hesap
Kullanıcı Adı:pando
Şifre:9905np48

Lütfen Yalnızca Bu Dosyalar İçin Kullanınız!

Not: Eger Kurulumda "libsdl-net1.2_1.2.5" hatası ile karşılaşırsanız aşagıdakini kurunuz!

• Beğen
Tepkiler: bulentster, burakkuz, dafmar ve 17 diğerleri

serdarrrr

Üye
Site açılmıyor :ağlarım:

turk77

turk77

Üye
    Konu Sahibi
site açılıyor arkadaşım şimdi kontrol ettim hotfile a ekledim zaten..

serdarrrr

Üye
msj attugum esnada acılmıyordu.şimdi problem yok.teşekkurler.

denemex06

Üye
güzel paylaşım N900 üm oyuna da doydu :):):bye2:

--------------- Ekleme ---------------

Brothers In Arms: Hour of Heroes oyunu açılıyor fakat oyuna başlamıyor kayıt hatası veriyor
birde Kurulabilir hafızayı yükseltmenin bir yolu varmı

hiozpolat

hiozpolat

Üye
arkadaşım oyunları deneyip eklesen daha iyi olur neyi indiriyosam kurarken kayıp uygulama paketi diyor önce denesen sonra yazsan daha iyi olurdu o kadar indirmek için beklemezdim

turk77

turk77

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım oyunları deneyip eklesen daha iyi olur neyi indiriyosam kurarken kayıp uygulama paketi diyor önce denesen sonra yazsan daha iyi olurdu o kadar indirmek için beklemezdim

arkadaşım nereden biliyosun denemedigimi şu an hepsi kurulu n900 de ve hepsi çalışıyor en az oynadıgım monopoly geri kalanınlarını 5 gündür oynuyorum ,
sen ilk önce preenv yi kur xterm den mesaja yazmıştım ama okudunmu bilmiyorum ondan sonra mesela;

hawx.deb i MyDocs a at ondan sonra n900 de hawx.deb e tıkla o kurulur ve menuye ikonu eklenir.

loko34

loko34

Üye
Arkadaşım emeğine sağlık,çok teşekkürler.. deb dosyası olayı çok daha kolaylaştırmış.. NFS,Brother in Arms,Asphalt ve Sims3 süper şekilde oynanıyor..Diğerleri ilgi alanıma girmediğinden denemedim..

Genel beğeni üzerine sadece merakımın giderilmesi hasletiyle NOVA v Hero of Sparta'yı da deneyeceğim..

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
çok teşekkürler TURK77:oke:

ofli6134

Üye
hay senden Allah razi olsun.gelmis gecmis en iyi paylasim :))

hem de hotfile olmasi daha da muthis.cok cok tesekkurler

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Üst konu yaptım... :oke:

acu540

Üye
Bu arada oyunları denedikten sonra yorum yazsanız oynanabilirlik nasıl problemi var mı gibisinden güzel olur mesela assasins creed multi touch istiyor. hero of sparta bu isteği pek belli etmiyor oynanabilirliği iyiasphalt hala oyundan atıyor denediğim bunlar benim ha bide oregon trail gayet güzel çalışıyor

niksarli1979

niksarli1979

Üye
Bu ''Preenv'' dosyasını nerden indiricez ..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
HAWX' ı yüklemek istediğimde kayıp uygulama paketi diye uyarı veriyor doğal olarak yüklemiyor...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
ve yükledim gayet güzel çalışıyor. Tavsiye ederim.

hiozpolat

hiozpolat

Üye
arkadaşım nereden biliyosun denemedigimi şu an hepsi kurulu n900 de ve hepsi çalışıyor en az oynadıgım monopoly geri kalanınlarını 5 gündür oynuyorum ,
sen ilk önce preenv yi kur xterm den mesaja yazmıştım ama okudunmu bilmiyorum ondan sonra mesela;

hawx.deb i MyDocs a at ondan sonra n900 de hawx.deb e tıkla o kurulur ve menuye ikonu eklenir.
arkadaşım bu sisteme göre oyunları yüklesen daha iyi olur yine de eyvallah konu preenvle alakalı değil kimi multitouch istiyo kimi kayıp uygulama paketi diyor ben nete vodafone cepnetle bağlanıyorum yani 10 kb|sn ile bağlanıyorum yani bir oyun indirmek için saatlerce bekliyorum oda hata verince haliyle sinir oluyorum denemendeki amaç %100 çalışmasıdır

niksarli1979

niksarli1979

Üye
arkadaşım ekledigim ilk mesajdaki hotfile klasörünün içine atmıştım,

Bu dosyayı indirip xterm de kurdum,ama oyunu (asfalt) ı yüklerken yine kayıp paket uyarısı alıyorum.Preenv yok:ağlarım:

turk77

turk77

Üye
    Konu Sahibi
Bir arkadaşım eger kayıp paket uyarısı alırsan ,
bir oyun aç oyna sonra onu kapat sonra dosya yöneticisini aç ve oradan yuklemek istedigin oyun.deb e tıkla
yöntemi ile hepsini kurdugunu söyledi bende böyle bi sorun olmadı hepsini kurdum yalnızca tek sorunum hafıza sorunu yer kalmadı ona çözümüde artık buluruz..

--------------- Ekleme ---------------

HAWX' ı yüklemek istediğimde kayıp uygulama paketi diye uyarı veriyor doğal olarak yüklemiyor...

Hawxbende süper çalışıyor özellikle azıcık overclock yaptıktan sonra ana oyunum oldu tekrar dene kesin kurulur..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Yüklediğim bir oyunu açtım oynadım ve kapattım. Tekrar dosya yöneticisinde HAWX' ın .deb dosyasına tıklayıp kurmak istediğim zaman aşağıdaki hayatı alıyorum.

'com-gameloft-app-hawx' kurulamıyor. Kurulum için gerekli bazı uygulama paketleri kayıp

Üst Alt