n900- İnternetten video izlediğimde kasıyor..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blezzard

Üye
    Konu Sahibi
n900- İnternetten video izlediğimde kasıyor..
Merhaba arkadaşlar, n900'ümden internet üzerinden video izlediğim zaman kasıyor çok sinir bozucu bi durum, ses önden görüntü geriden geliyor bazen düzeliyor sonraa tekrar aynı şekilde devam ediyor . Bunun bir çözümü veya önerebileceğiniz birşeyler varmı ? Şimdi'den teşekkür ediyor olumlu sonuçlarınızı heyecanla bekliyorum. :)

serserim1905

serserim1905

Üye
telefonunda yedek al ve hard format at

blezzard

Üye
    Konu Sahibi
telefonunda yedek al ve hard format at

Dostum telefonumu zaten yeni formatladım neden böyle yapıyor bir fikrin varmı ? Birde mozilla firefox'dan video izliyemiyorum bunun için abode flash playerin sitesine yönlendiriyor oradan'da 3 tane farklı dosya seçmemi istiyor uzantıları farklı indirdiğimde ise doslayaları açamıyorum. Veya bana başka bir tarayıcıdan video izlememi önerebilirmisin ? Olmadı flash playerın eski sürümünü felan mı kullanıyorum acaba ? En son versiyon yükseltmem için ne yapmam gerekir ? Sanırım biraz fazla soru sordum :) Affına sığınarak , eğer cevaplarsan çok minnettar kalıcam. Teşekkür ederim.:)

kaan dean

kaan dean

Üye
Dostum telefonumu zaten yeni formatladım neden böyle yapıyor bir fikrin varmı ? Birde mozilla firefox'dan video izliyemiyorum bunun için abode flash playerin sitesine yönlendiriyor oradan'da 3 tane farklı dosya seçmemi istiyor uzantıları farklı indirdiğimde ise doslayaları açamıyorum. Veya bana başka bir tarayıcıdan video izlememi önerebilirmisin ? Olmadı flash playerın eski sürümünü felan mı kullanıyorum acaba ? En son versiyon yükseltmem için ne yapmam gerekir ? Sanırım biraz fazla soru sordum :) Affına sığınarak , eğer cevaplarsan çok minnettar kalıcam. Teşekkür ederim.:)

arkadasim asagidaki linke git oradaki libflashplayer dosyasini pc ye indirip telefon Mydocs a at. sonrasinda resimlerde yazili olan kodlari gir.. hayirli olsun cikmadan websharexe bi tesekkur ediver

http://www.maxicep.com/nokia-maemo-...layer-10-kurulumu-resimli-anlatim-380270.html

blezzard

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim asagidaki linke git oradaki libflashplayer dosyasini pc ye indirip telefon Mydocs a at. sonrasinda resimlerde yazili olan kodlari gir.. hayirli olsun cikmadan websharexe bi tesekkur ediver

http://www.maxicep.com/nokia-maemo-...layer-10-kurulumu-resimli-anlatim-380270.html

Teşekkürler dostum, fakat aklımdı bir takım sorular kaldı bendeki flash player son sürüm oldugunu öğrendim, fakat tekrar senin verdiğin linkteki flash playeri yüklesem bu kasma olayı ortadan kalkarmı ?

kaan dean

kaan dean

Üye
sendeki flash playerin son surum oldugunu nasil ogrendin merak ettim. bende sana tavsiye ettigim yuklu vede tahminimce bu forum ve diger forumdaki n900 sahiplerinin %95 bunu kullaniyordur. herhangi bir kasma yok.yine kasma olursa overlock yapip islemci hizini yukseltirsin tabi riskleri goze alarak:))

blezzard

Üye
    Konu Sahibi
sendeki flash playerin son surum oldugunu nasil ogrendin merak ettim. bende sana tavsiye ettigim yuklu vede tahminimce bu forum ve diger forumdaki n900 sahiplerinin %95 bunu kullaniyordur. herhangi bir kasma yok.yine kasma olursa overlock yapip islemci hizini yukseltirsin tabi riskleri goze alarak:))

pardon hocam,flash player diye andoridin sürümüne bakmışım 10.1.61.0 diye :D . hocam birde bu tür yükleme işlemlerini yapmak için bilgisayarımdan n900'ümü nasıl yönetebilirim ? Bu konuda'da yardımcı olursan çok minnettar kalıcam.:)

blezzard

Üye
    Konu Sahibi
evet hocam fakat bu konuda link yok :(

serdarrrr

Üye
Depoda var.

blezzard

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayar icin programını demiştim.

enolaguy

Üye
N900 ün videolardaki kasmasının birkaç nedeni var

Birincisi internet hızının yavaş olması, ikincisi N900 için yeni bir codec yazılmamış olması ki asıl sorun buradan kaynaklanıyor.
üçüncü sorun flash ise genellikle görüntü açılıyorsa aslında çokta önemli sayılmıyor

blezzard

Üye
    Konu Sahibi
N900 ün videolardaki kasmasının birkaç nedeni var

Birincisi internet hızının yavaş olması, ikincisi N900 için yeni bir codec yazılmamış olması ki asıl sorun buradan kaynaklanıyor.
üçüncü sorun flash ise genellikle görüntü açılıyorsa aslında çokta önemli sayılmıyor

Bilgiler için teşekkürler hocam. Şimdi şöyle birşey var bende tweak flash pulgin yükliyken belki düzelir diye üstüne manuel olarak flash playerı yükledim x terminal vasıtasıyla. Fakat şimdi Onu silip tweak flash'a geri dönmek istiyorum , onu nasıl silebilirim hocam bu konuda yardımcı olurmusunuz ? :)

enolaguy

Üye
xterminal flashi yukluyken tweak acilmiyormu ? ben ikisini birden denemedim ama tweak aciliyorsa oradan yeniden yukle xterminalden yukledigini silmene gerek oldugunu sanmiyorum

blezzard

Üye
    Konu Sahibi
yok hocam hata veriyor tweak ı açamıyorum error veriyor :( x terminalden yüklediğimi silmemin bi yolu yokmudur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt