n900 hafızasındaki müzik resim ve videoları görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaannnnn

Üye
    Konu Sahibi
n900 hafızasındaki müzik resim ve videoları görmüyor
n900 grafiklerden resimleri açtığımda resim yok diyor ama Quiver Image Vi iaimli program resimleri görüyor ve açıyor.medya oynatıcıya girdiğimde şarkı yada video yok diyor ama dosya yöneticisi hepsini görüyor ve açıyor yığın hafıza sorunsuz gözüküyor.yığın hafızayı biçimlendirip tekrar attım gördü ama birmüdeet sonra gene görmüyor.ama telde yığın hafıza ve dosya yöneticisnde hepsi sorunsuz görünüyor ve açılıyor.sorun nerde ben bulamadım.kurduğum programlardan birimi engelliyor.yardımcı olabilirmisiniz.

NR6630

NR6630

Üye
n900 ü pc ya tak ve içindeki verilerinin tümünü al ondan sonra yığın hafızayı biçimlendir sorun ortadan kalakacaktır taamam:naughty:

kaannnnn

Üye
    Konu Sahibi
n900 ü pc ya tak ve içindeki verilerinin tümünü al ondan sonra yığın hafızayı biçimlendir sorun ortadan kalakacaktır taamam:naughty:
dediğinizi yapmıştım o an gördü bir müddet sonra gene görmedi.görmediği anda pc ye takıp içine yeni müzik atarsam sadece o attıklarımı görüyor aynı yere attığım halde öncekileri görmüyor.

NR6630

NR6630

Üye
bişey daha söyleyim kesin çözüm ama arşivinden vaz geçeceksin.. n900 den menüye gir ayarlar kısmına gir ve yukardaki cihazı temizle seçeneğini tıkla sorun kalakacktır NOT: PROGRAMLARLA KURMAYA UĞRAŞMAK İSTEMİYORSAN YEDEKLEME YAP VE ORDAN UYGULAMALARI SEÇ İLETİŞİM BİLGİLERİNİ SEÇ YEDEKLEMEYİ HAFIZA KARTINA YAP VE SONRADA BAS BİÇİMLENDİRMEYİ ACIMA.. OLMADI FLASH ÇEKİLİR:oke:

kaannnnn

Üye
    Konu Sahibi
bişey daha söyleyim kesin çözüm ama arşivinden vaz geçeceksin.. n900 den menüye gir ayarlar kısmına gir ve yukardaki cihazı temizle seçeneğini tıkla sorun kalakacktır NOT: PROGRAMLARLA KURMAYA UĞRAŞMAK İSTEMİYORSAN YEDEKLEME YAP VE ORDAN UYGULAMALARI SEÇ İLETİŞİM BİLGİLERİNİ SEÇ YEDEKLEMEYİ HAFIZA KARTINA YAP VE SONRADA BAS BİÇİMLENDİRMEYİ ACIMA.. OLMADI FLASH ÇEKİLİR:oke:
deneyeyim bakalım

yalnizkalp21

Üye
hoca un benim teldede muzikleri rfelan gormuyodu bi baktim uygulama bellegi dolmus b kactane oyun sildim problem ortadan kalkti

Eastblood Red

Üye
Benimde benzer bir sorunum var. Menuden ayarlara giriyorum,hafizaya tikliyorum,kurulabilir uygulamalar icin hafiza dolu gosteriyor. Halbuki fazla uygulamada yok 86.7mb dolu gisteriyor.rehbere kisi bile ekliyemiyorum,uygulama zaten yukleyemiyorum.Acaba uygulama hafizasini yukseltmenin bir yolu yokmudur?

kaan dean

kaan dean

Üye
n900 grafiklerden resimleri açtığımda resim yok diyor ama Quiver Image Vi iaimli program resimleri görüyor ve açıyor.medya oynatıcıya girdiğimde şarkı yada video yok diyor ama dosya yöneticisi hepsini görüyor ve açıyor yığın hafıza sorunsuz gözüküyor.yığın hafızayı biçimlendirip tekrar attım gördü ama birmüdeet sonra gene görmüyor.ama telde yığın hafıza ve dosya yöneticisnde hepsi sorunsuz görünüyor ve açılıyor.sorun nerde ben bulamadım.kurduğum programlardan birimi engelliyor.yardımcı olabilirmisiniz.

selam adas birde suraya bakiver aranel baskan yazmis bende buna benzer bir sorun yasamistim cozuldu sorun umarim sana da care olur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt