n900 dokunmatiği

Sponsorlu Bağlantılar

denizci535

denizci535

Üye
gidelim su badaya. bakelim.

franzliszt

franzliszt

Üye
bada os ye gir samsung wave iphone4 rakibi yeni bada falan yaziyor son sayfalara bak, biz anlattik galaxys s den tut bir suru telefon aldim satisini yaptim ama n900 u asla degistirmedim adamlar samsung fanatigi bana wave i ovuyor n900 karsi lafda anlamazlar bosuna yazma bile bana sorarsan

denizci535

denizci535

Üye
yazdim arada girip tekrar yazacam ne yaptigini bilmeyen sadece yorum yapanlara aciyorum artik... bunun tablet bir bilgisayar oldugunu anlamayacak kadar zavallilar... eline gecirmis 8 piksel telefonu hava atiyorlar... ne n8 ne galaxys s bunlar tarih olacak goreceksiniz...

ediesel

Üye
tamamen katılıyorum. bu telefonun kullanım şekli ve kime hitap ettiği tamamen ayrı bir tarafı olduğunu gösteriyor. Bizzat n900 kullanıcısı olarak bu kadar seri güncellenen ve yenilenen bir sistem görmemiştim. çıkarılan prolar hem kolay adapte oluyor hem de çok yararlı. Program yazabilsem kim bilir neler çıkacak ortaya. Ama bunu bir n8 ile veya değer teller ile yapamıyorsun. fark bu. ya geçende yarım saatlik uğraş sonucu kendi wireless şifremi bile kırdım daha ne olsun. resmen advanced bir alet yani.

denizci535

denizci535

Üye
bravo kardes... wireles adinda bir konu yaz arkadaslar merak ediyor nasil yaptigini anlat hangi dosyalar lazim vs...

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
denizci535 kopyalamayı bile beceremiyorsun kolay bulsan monitörü yapıştıracakmışsın konuya.hiçbirşey gözükmüyor.n900de hem radio alıcısı hem vericisi var bu yüzden sar değeri yüksek...

--------------- Ekleme ---------------

:ehe:ehe:d:hahahahaha :kop::ehe alpkun kanki koptum o videoya bee nerden buldun onu sen.
slm lar iyisin inşallah BY-ALPKUN VS NR6630, dipnot ESKİ N900'DAŞLAR:ehe

senin için buldum üstad :D aklına her ben geldiğimde gül diye :D

iyiyim allaha şükür iş güç devam.

denizci535

denizci535

Üye
degerler belli istersen birde sen olc. 0.61 nokia sitesi.... desire 1.48 kulagina fazla tutma kulak zarini yakar diyeyim... fm aliciyi calistirmiyoruz her seferde... ne diyeyim durum ortada.. yapistirdim da sayfa cok dagildi orjinal biraz...

enolaguy

Üye
Valla işin doğrusunu isterseniz ben N900 ün rezistif ekranında kapasitiften hiçbir fark göremedim İphone yada samsung galaxy s den en küçük farkı yok tamamen aynı hassasiyetteler. Ama bazı arkadaşlar N900 fazla iyi değil demiş belki onlarınkinde bir problem olabilir çünkü bende fazlasıyla hassas ekran ve bu yüzden istemeden bile açıldığı oluyor ikonların

moskova38

Üye
arkadaşlar bana 1 n971 kore malı tel geldi ımaı yok girilcek ama şuan dokunmatik ve 2 tuş var onlarda dokunmatik zaten hiçbiri çalışmıyor ama yanlarda fotograf tuşu ve sess tuşu var onlar çalışıyor acaba ımaı girilince düzelirmi?

----------Eklendi @ 10:35:20 ---------- Yazıldı @ 10:19:27 ----------

pardon n971 değil n97i olcak tı