N9 RepoMirror Developer mode

Sponsorlu Bağlantılar

rashitshain

rashitshain

Üye
yokki ya bulamadım

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Şu meego'ya maemo'daki gibi bi cssu yapamadılar. Hep nokia'nın kilitleri yüzünden bunlar.

rashitshain

rashitshain

Üye
cssu ne oluyo

fastonlyrolling

Üye
yanılmıyor isem,uygulama indirmek ile alakalı,meego mağaza`ya bağımlı meamo`da ise böyle bir bağımlılık yok mağaza yerine,uygulama yüklemelerinde geliştiricilerin,depolarını kullanmada sıkıntı çıkarmıyor.meego`da ise hack işlemi yapılmasına rağmen depoların mağaza gibi cihaza,tanıtılmasına rağmen bağzı yüklemelerde sorun çıkarıyor.

rashitshain

rashitshain

Üye
anladım bu saatten sonra da pek uğraşan olmaz heralde :(

rashitshain

rashitshain

Üye
yapsınlar jollaya lafım yok da meegoyu da bırakmasalar

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: rashitshain
rashitshain

rashitshain

Üye
mavi 64gb bulabilir miyiz var mı bildiğin

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
    Konu Sahibi
rashitshain

rashitshain

Üye
Sende haklısın

fastonlyrolling

Üye
hata düzeltmesi ile 0.6.0 kullanıma sunuldu

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Kardeşim iki sorum var.

###ben ne yaptıysam geliştirici moduna yukleyemedım. Şu nokia raporları kapatınca geliştirici modunu indiremedim için kuramadım. Ne yapabilirim? Linklerde 3-5kb lik dosyalar var ama kurulumu yapamıyorum.

###cihazı open Mode yapıp saılfısh kurmuştum zamanında. Şimdi ise cihazı tamamen eski haline getirmek istiyorum ama ne yaptıysam Flash atamıyorum. Sıllyboot filan da kurmuştum. Dosyalar cihazına uygun sürüme sahip ama sürekli hata veriyor.

Ne yapabilirim aça bu konular Hakkında? En azından geliştirici modunu yukleyebılsem Flash atmasam da olur. Zaten telefonum garantiye gelene kadar kullanıcam. Bu arada da eski günlere dönmüş olurum dedim :)

fastonlyrolling

Üye
warehouse instaeller yüklü deil ise kurun.
coderus un reposunu kurun.
repo mirror u kurun.
yüklenecektir.

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
warehouse instaeller yüklü deil ise kurun.
coderus un reposunu kurun.
repo mirror u kurun.
yüklenecektir.

dostum bunlari indirip soyledigin sira ile kurdum ancak hala yukleyemiyorum gelistirici modunu. Tam olarak nasil yukleyecegimi soyleyebilirmisin rica etsem?

fastonlyrolling

Üye
yaptığım işlemleri sıralayım.
1.mağaza dışı kaynaklardan yüklemeye izin verdim
2.dosya kutusunu yükledim.
3.coderus repository i kurdum.
4.warehouse u kurdum.
bukadar sonrasında geliştirici modunu açtım.
istersen birde bu geliştirici modu için bilinmeyen kaynaklara erişim sağlayan aegis-developer i kur.dahada olmadı geliştirici modundaki dosyalar şunlar.sırası ile.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
dediklerini tekrar deneyecem. ama sırası ile kurmamı istediğin dosyaların çoğunu benim telefon geçersiz uygulama gibi algılayıp açmıyor bile. ama yinede deneyecem ilgin için teşekkür ederim
Bu kadar dosya arasından sadece terminali yükledi... Gerisine yükleme paketi geçersiz dedi. Neyse ben vazgectim yardımın için sağol dostum ilgilendiğin için de tekrar tesekkür ederim