Nokia N9'a Nasıl Oyun, Uygulama Yüklenir?

Sponsorlu Bağlantılar

aleranol

aleranol

Üye
her mesajda gösteriyor kendini ya bay fandroid taraftarı. töbe töbe arkadaşım ben neyi anladım bugün senin sayende biliyormusun ''Kedi ulaşamadığı ciğere...'' dermiş. bu söz artık bana çok gerçekçi gelmeye başladı. madem nokia karşıtısın bulaşma kardeşim gezme buralarda git kendini androidlerin orda tatmin et.
egolarını tatmin ediyorlar kardeşm :D

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
konu en ince ayrıntısına kadar detaylandırılmıştır! n9 sahiplerinin artık daha kolay bir şekilde uygulama yükleyebileceğini düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
salihk

salihk

Emekli Yönetici
kardeşim tşk ederim emeğine sağlık ben daha geliştirici mod hiç kullanmadım biraz daha zaman geçsin şimdilik :) bilgi topluyorum sayenizde

cnk52

Üye
Hocam eline sağlık. Bu cihaz lumia serisinin Türkiye'ye geç gelmesinden de kaynaklı olarak iyice çekiyor kendine. :)
İşime yarayacak bilgiler.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
en ufak bir soru işareti dahi bırakmamışsın cihaz elinde mevcut değilken bu bölüme en çok yardımı sen yaptığın için çook teşekkür ederiz gerçekten çok faydalı bir anlatım olmuş tebrik ederim hünkarım teşekkürler :good:

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
en ufak bir soru işareti dahi bırakmamışsın cihaz elinde mevcut değilken bu bölüme en çok yardımı sen yaptığın için çook teşekkür ederiz gerçekten çok faydalı bir anlatım olmuş tebrik ederim hünkarım teşekkürler :good:
rica ederim ne demek. :)

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
pRime,

Son adım hatalı. Boşluğu gözden kaçırmışsın :) "dpkg -i *.deb" şeklinde olacak :) Ayrıca bir hata alırsanız dpkg ile ilgili uyarı içeren "dpkg -a --configure" komutunu kullanabilirsiniz.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
pRime,

Son adım hatalı. Boşluğu gözden kaçırmışsın :) "dpkg -i *.deb" şeklinde olacak :) Ayrıca bir hata alırsanız dpkg ile ilgili uyarı içeren "dpkg -a --configure" komutunu kullanabilirsiniz.

Tamam düzelteceğim, fark ettiğin için teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: Hex4d0r
MksDevoO

MksDevoO

Üye
Paylasim icin tesekkurler Serdar.

Daha dosya yoneticisi bile yok ama kral ilan ederler bu telefonu :)

Kardeşim Şuana kadar Hiç bir android Kullanıcısı ile tartışmamışımdır fakat her Android kulanıcısının Nedense Symbian ve Meego Form larına giripte saçma sapan şeyler yazmalarına Anlam veremedim neyin Kızgınlığını Yaşıyosunuz? Yerlere Göklere Sıdıramadığınız Samsung Galaxy S i ele alalım 5 Mp lik çağ dışı kamera Ustelik Led Flash Desteği Yok Aa 1 Gh Lık işlemcinin yanında 512 Mp lık Ram ini alalaım Bilirsin çoklu görev Ram yer Nerde 1GB ram sonracığıma Süper Amoled i alalaım N9 da Hem Amoled Hem ClearBlack+845.480 Pixel Çözunurluk (Galaxy S2 den yüksek bir ekran sunumu) Kesin ve net bir şekilde Nokia kalitesi Neyin derdindesiniz bilmiyorum mantıklı konuşun güzelim telefonu Kirletmeye Çalışmayın Son olarak Sizin Telefonlarınızda Özgun tasarım bile Yok Hep apple Iphone ile Telif Hakkkı Davaları iyi düşün bunları biraz bişiler öğrenin Daha Android diğipte android in temel esaslarını bilmeyen kişiler var...

• Beğen
Tepkiler: salihk
maktela

maktela

Üye
denedim oldu gerçekten teşekkür ederim.

powerburn

Üye
* Şifremiz Nokia N9'un varsayılan olan rootme

olacak.

Arkadaşlar bu adımı yapamadım. rootme veya herhangi bir şeyi yazmıyor şifre bölümüne

cnk52

Üye
siz şifreyi giriyorsunuz aslında. Sadece ekranda görülmüyor, yazılar çıkmıyor. Siz şifreyi yazıp işlemlere devam edin.

• Beğen
Tepkiler: maktela

Üst Alt