N9- da Radyo kullanarak çal(FM VERİCİ) Varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
N9- da Radyo kullanarak çal(FM VERİCİ) Varmı?
Öncelikle merhaba arkadaslar. 1 senedir N8 KULlanıcisıyım.ve gayet memnunum.dün mağazada n9 gördum.kurcaladım ama fm vericı . Radyo kullanarak çal bulamadım. Bu programlar cıhazda mevcutmu? N9 a gecsem pısman olurmuyum?

MeeGoFaN

MeeGoFaN

Üye
benim bildiğim kadarıyla da n9 da radyo yok

avcitalip

avcitalip

Üye
Hocam Açmayalım Böyle Konular Dengesizler Sonra Geliyorlar 2-3 Laf Yazıyorlar Ondan Sonra Sen Ona Birşeyler Yazıyorsun 1 Haftalık Ban Yiyorsun

N9'da FM radyo yok bildiğim kadarıyla ama internet radio kullanabilirsin hem kesintisiz hem daha kaliteli oluyor,yok ben yolda dinleyecem dersen 5-10 TL ye internet paketi alırsın

----------Eklendi @ 15:15:46 ---------- Yazıldı @ 15:14:48 ----------

Öncelikle merhaba arkadaslar. 1 senedir N8 KULlanıcisıyım.ve gayet memnunum.dün mağazada n9 gördum.kurcaladım ama fm vericı . Radyo kullanarak çal bulamadım. Bu programlar cıhazda mevcutmu? N9 a gecsem pısman olurmuyum?

işletim sistemiyle anlaşabilirsen bi sıkıntı olmaz ama tercihim n8 den yana benim

pRime.

pRime.

Üye
N9'da FM radyo yok bildiğim kadarıyla ama internet radio kullanabilirsin hem kesintisiz hem daha kaliteli oluyor,yok ben yolda dinleyecem dersen 5-10 TL ye internet paketi alırsın

N9'da fm radyo donanımı var yani bu iş için yapılmış bir radyo uygulamasıyla internet pakedi olmadan radyo dinlersin.

• Beğen
Tepkiler: nitan002
avcitalip

avcitalip

Üye

N9'da fm radyo donanımı var yani bu iş için yapılmış bir radyo uygulamasıyla internet pakedi olmadan radyo dinlersin.

Yeni Güncellemeyle Gelir Heralde,Almadan Önce İyice düşün,taşın İşletim Sistemiyle Anlaşamazsan Ki Ben Anlaşamadım,Uzak Dur...

avcitalip

avcitalip

Üye

bu bağlantı bir işine yarayabilir... :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt