N9 almayı düşünenler.. (Vazgeçtim ki iyi ki de geçmişim)

Sponsorlu Bağlantılar

ultrayer6

ultrayer6

Üye
yaw sanki meego senin bilgisayarını kırdı, androidde sana yeni bilgisayar aldı. ne bu şiddet bu celal!

gerçekten hoşumuza gitti bizim, androide laf da söylemedik, sen de bişi deme. hem iyi yönünden bak belki gelişirse sen de alırsın bi meego :)

pRime.

pRime.

Üye
Linuxten anlamayan bilmeyen söylediklerimize cevap veremeyip konuyu çeviren adam! meego her türlü gelişecek sen burda android diye kendini tatmin etsen bile. :oke:

nonamex

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu alır almaz google'a "N9'a Android yükleme" yazacak olan insanlar Android'e laf söylüyor ona gülüyorum :)

pRime.

pRime.

Üye
Telefonu alır almaz google'a "N9'a Android yükleme" yazacak olan insanlar Android'e laf söylüyor ona gülüyorum :)

Çok şükür foruma öyle bişey yazmayacağım çünkü android kurmakla hiç uğraşmayacağım.:oke:

----------Eklendi @ 16:58:11 ---------- Yazıldı @ 16:52:31 ----------

Hala konuyu değiştiriyorsun bu arada.;)

nonamex

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun çıkmasını bekle, oyun uygulamaların çıkmasını bekle, doğru duzgun çalışan android yada Android emulatoru bekle.. Çuvalla sorunları olsun, stabil olmasını bekle oho..

Siz beklerken ben oyunlarımı uygulamalarımı kurdum bile :) Doğru ama pardon N9 linux tabanlıydı :ehe:kop:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Telefonun çıkmasını bekle, oyun uygulamaların çıkmasını bekle, doğru duzgun çalışan android yada Android emulatoru bekle.. Çuvalla sorunları olsun, stabil olmasını bekle oho..

Siz beklerken ben oyunlarımı uygulamalarımı kurdum bile :) Doğru ama pardon N9 linux tabanlıydı :ehe:kop:

evet, dediklerin doğra sayıyorum.

tonla sorunumuz olacak, çok uğraşacağız, emülatör sorun çıkaracak, android kuracağız, uğraşacağız.

SANANE !

bütün bunlar ve de bizim n9 alacak olmamız seni ne ilgilendiriyor?

şimdiden programları kurmuşsun, bize ne?
git sen kendi bölümüne, uğraş oyun yükle ne biliyim bişey yap.

burda iki geveledin diye de kimse n9 almaktan vazgeçmeyecek bunu unutma. ayrıca aşağılama girişimlerin de n9'u aşağılık bir telefon kılmayacak.

son kez söylüyorum, SANANE !

iyi günler...

Uruloki

Uruloki

Üye
nonamex MeeGo yu kurdun ya da N9 kullanıyorsun nerden biliyorsun stabilip olup olmadığını

----------Eklendi @ 19:08:29 ---------- Yazıldı @ 18:59:36 ----------

Neye kaçamak cevap veriyorum Allahını seversen söyle ? bir kaçamaktır gidiyor, kim kime kaçıyor bir türlü anlamadım :dry: Oyun için almıyorsan uygulamada sıkıntı çekersin. Sen anlamak istemiyorsun asıl, diyorum Android cihazların hepsinde farklı donanım var, uyumsuzluktan sıkıntı yaratıyor. SGS2 alırdım ben imkanım olsaydı...

oraya uyumsuzluk yazdım mı ben yoo yazmadım uyumsuz olsa oyundan atar ama durum videoda belli

aynısı MeeGo içnde geçerli olucak sonuçta linux sen daha ok sızlanırsın he şimdi sen dersin kodlama hatası var diye o zaman ne yapıyım 3300 puanı

nonamex

Üye
    Konu Sahibi
evet, dediklerin doğra sayıyorum.

tonla sorunumuz olacak, çok uğraşacağız, emülatör sorun çıkaracak, android kuracağız, uğraşacağız.

SANANE !

bütün bunlar ve de bizim n9 alacak olmamız seni ne ilgilendiriyor?

şimdiden programları kurmuşsun, bize ne?
git sen kendi bölümüne, uğraş oyun yükle ne biliyim bişey yap.

burda iki geveledin diye de kimse n9 almaktan vazgeçmeyecek bunu unutma. ayrıca aşağılama girişimlerin de n9'u aşağılık bir telefon kılmayacak.

son kez söylüyorum, SANANE !

iyi günler...

Bana ne bu siddet bu celal diyen adama bakar misin ? :ehe

----------Eklendi @ 19:17:51 ---------- Yazıldı @ 19:15:28 ----------

nonamex MeeGo yu kurdun ya da N9 kullanıyorsun nerden biliyorsun stabilip olup olmadığını

----------Eklendi @ 19:08:29 ---------- Yazıldı @ 18:59:36 ----------

oraya uyumsuzluk yazdım mı ben yoo yazmadım uyumsuz olsa oyundan atar ama durum videoda belli

aynısı MeeGo içnde geçerli olucak sonuçta linux sen daha ok sızlanırsın he şimdi sen dersin kodlama hatası var diye o zaman ne yapıyım 3300 puanı

Uyumsuzluk performans dusuklugune sebep olur mesela GTA IV uyumsuzluktan cogu bilgisayarda dusuk fps ile calisti. Aynisi mobil cihazlar icinde gecerli.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
sen onu telefona karşı dediğinde söyledim ben o lafı

ama şimdi BEN BİZZAT SANA DİYORUM !!

ArMaGeDdOn_87

Üye
bnce işletim sistemi olarak en iyi olarak 2 isim vardır [MeeGo ve İOS] başka tanımam..

Uruloki

Uruloki

Üye
ya hayır şu da komik arkadaş sürekli diyor ki android yükleyeceksiniz ya benüm yükleyip yüklemyeceğimi nerden biliyon ayrıca ben bu cihazı ne uygulama ne de oyun için alıyorum bak N8 de açtığım uygulamalar şunlar gravity ebuddy web tarayıcı ne garip MeeGo da kendi twitter istemcisi yine ebuddy ye bün basacak amsn ve yine çok hızlı bir tarayıcı N8 de oynadığım oyunlar neler angry birds aaaa çok garip N9 standart geliyor belki galaxy on fire 2 ye sararım

• Beğen
Tepkiler: pRime.

nonamex

Üye
    Konu Sahibi
ya hayır şu da komik arkadaş sürekli diyor ki android yükleyeceksiniz ya benüm yükleyip yüklemyeceğimi nerden biliyon ayrıca ben bu cihazı ne uygulama ne de oyun için alıyorum bak N8 de açtığım uygulamalar şunlar gravity ebuddy web tarayıcı ne garip MeeGo da kendi twitter istemcisi yine ebuddy ye bün basacak amsn ve yine çok hızlı bir tarayıcı N8 de oynadığım oyunlar neler angry birds aaaa çok garip N9 standart geliyor belki galaxy on fire 2 ye sararım

Dogru, Nokia'ci oldugunuz icin aliyorsunuz. Nokia 400 mhz islemci, java tabanli sistem koysa yine alirdiniz. Nokia cok iyi telefon yapar, digerleri kotudur di mi sizin icin ?

• Beğen
Tepkiler: .:ÇAĞLAR:.
ultrayer6

ultrayer6

Üye
hayır 400mhz ve java tabanlı olsaydı almazdık. Ayrıca diğerleri kötü de değil bizim için.

Sadece tercihimizi n9 olarak yaptık.
Bu seni neden bu kadar rahatsız ediyor?

• Beğen
pRime.

pRime.

Üye
hayır 400mhz ve java tabanlı olsaydı almazdık. Ayrıca diğerleri kötü de değil bizim için.

Sadece tercihimizi n9 olarak yaptık.
Bu seni neden bu kadar rahatsız ediyor?

Arkadaşın canını yakıyor her alınan nokia. :ehe

----------Eklendi @ 23:08:40 ---------- Yazıldı @ 23:05:25 ----------

İyi ki de vazgeçmiş nanomex n9 almaktan symbian3 bölümündeki gibi yalandan yaşadığı sorunlarla forumu birbirine katamaz fazla.

.:ÇAĞLAR:.

.:ÇAĞLAR:.

Üye
Dogru, Nokia'ci oldugunuz icin aliyorsunuz. Nokia 400 mhz islemci, java tabanli sistem koysa yine alirdiniz. Nokia cok iyi telefon yapar, digerleri kotudur di mi sizin icin ?
altına imzamı atarım:oke:

nonamex

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaşın canını yakıyor her alınan nokia. :ehe

----------Eklendi @ 23:08:40 ---------- Yazıldı @ 23:05:25 ----------

İyi ki de vazgeçmiş nanomex n9 almaktan symbian3 bölümündeki gibi yalandan yaşadığı sorunlarla forumu birbirine katamaz fazla.

Bana yalanci diyen C3 konusunda soyledigi yalanla rezil olmamis miydi ya :)

Uruloki

Uruloki

Üye
daha önce yazdım şuan bir samsung ve ya lg MeeGo telefon çıkarsaydı bunun gücünün en az 2 katı güçlü olurdu onu gider alırdım ama şuna dikkat et büyük yazıyorum bu sefer MEEGO anladım daha yazmıyorum sana her şeyi ya çarpıtıyorsun ya geçiştiriyorsun

• Beğen

nonamex

Üye
    Konu Sahibi
daha önce yazdım şuan bir samsung ve ya lg MeeGo telefon çıkarsaydı bunun gücünün en az 2 katı güçlü olurdu onu gider alırdım ama şuna dikkat et büyük yazıyorum bu sefer MEEGO anladım daha yazmıyorum sana her şeyi ya çarpıtıyorsun ya geçiştiriyorsun

Bir seyi carpistirip gecistirdigim yok, gercekler Nokia disinda her seyi kotule sizin mantiginiz bu. Samsung yapsa gider 2 ghz koyar siz yine 1 ghz Nokia alirsiniz..

pRime.

pRime.

Üye
Bana yalanci diyen C3 konusunda soyledigi yalanla rezil olmamis miydi ya :)
yalan yok canım yalancı sizsiniz anti nokiacılar sizi sırf o konu kirlenmesin diye cevap yazmadım hemen şımardınız sizde :oke:

----------Eklendi @ 01:45:04 ---------- Yazıldı @ 01:43:50 ----------

hem sen kendine bak bi her gün rezil ediyoruz seni :oke:

nonamex

Üye
    Konu Sahibi

yalan yok canım yalancı sizsiniz anti nokiacılar sizi sırf o konu kirlenmesin diye cevap yazmadım hemen şımardınız sizde :oke:

----------Eklendi @ 01:45:04 ---------- Yazıldı @ 01:43:50 ----------

hem sen kendine bak bi her gün rezil ediyoruz seni :oke:

Yok artık birde cevap verseydiniz zaten :ehe:kop:

Nerde rezil olmuşum, yalan konuşmuşum bir söylesene sen bana ?