N9 Ahalisine katıldım sorularım var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
amficci

amficci

Üye
    Konu Sahibi
N9 Ahalisine katıldım sorularım var
Arkadaşlar bugün itibariyle kadiköyden nokia n9 aldım bi şevkle eve gittim ama attığım videolar kesinlikle telefonda görünmüyor

yaptıklarım:
1-ilk olarak telefonu fabrika ayarlarına aldım
2-avi suite kurdum v40 güncellemesi çıktı onu telefon üzerinden kurdum 204-yada 208mb felandı sorunsuz açıldı cihaz ve gayet stabil çalışıyo ama ovi suit'te çıkan videolar telefonda görünmüyolar neden olabilir

yardımlarınızı bekliyorum ilgilenen herkeze teşekkürler

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Arkadaşlar bugün itibariyle kadiköyden nokia n9 aldım bi şevkle eve gittim ama attığım videolar kesinlikle telefonda görünmüyor

yaptıklarım:
1-ilk olarak telefonu fabrika ayarlarına aldım
2-avi suite kurdum v40 güncellemesi çıktı onu telefon üzerinden kurdum 204-yada 208mb felandı sorunsuz açıldı cihaz ve gayet stabil çalışıyo ama ovi suit'te çıkan videolar telefonda görünmüyolar neden olabilir

yardımlarınızı bekliyorum ilgilenen herkeze teşekkürler

videoları hangi klasöre attınız?

pRime.

pRime.

Üye
videolar hangi formatta?

pRime.

pRime.

Üye
movies klasöründe

- - - Eklendi - - -

çoğu 720p mp4 formatında aralarında flash ve avi olanlar sorunsuz oynatılıyo onlarıda avi yada divx'emi çevirmem daha iyi olur ?

mp4 iyidir ancak kendi player'ı tam cihaza uygun kodeklenmediği sürece 720p filmleri oynatmıyor.

amficci

amficci

Üye
    Konu Sahibi

mp4 iyidir ancak kendi player'ı tam cihaza uygun kodeklenmediği sürece 720p filmleri oynatmıyor.
bende zaten şimdi tüm videoları avi formatına convert ettim divx codec olarak tüm videolar sorunsuz oynatılıyo artık :oke:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
o degil de ovi suitte bilgisyrda kayitli videolarida gosterir senk yaptiysan, o yuzden kafan karismis olmasin, tabi bi de codec mevzusu var, N9 un codec yelpazesi genis degil maalesef, symbian cihazlari neredeyse butun codecleri aciyo ama N9 o konuda biraz sikintili.

RascalFalcon

Üye
Kmplayer yükle her şey açılıyor. Link vermek yasak mı bilmiyorum ama vereyim:

devel-su

Üye
Değil, sonuçta ücretsiz... Ancak KMplayer tek başına yetmez bir de KMplayer içinde çalışan Mplayer kurulmalı:

fatrader10

Üye
bende zaten şimdi tüm videoları avi formatına convert ettim divx codec olarak tüm videolar sorunsuz oynatılıyo artık :oke:

Aynı sorunu bende yaşıyorum ayrıntılı olarak napmam gerektiğini anlatabilir misiniz lütfen? yardımcı olursanız çok mutlu olucam . çünkü o videolar çok değerli benim için :S

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
firefox'ta yakınlaştırmayı sabitleyemiyormuyuz?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
malesef abi yok sanırım öyle bi ayarı

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
olsaydi iyiydi orjinali cok kucuk

esokmen

esokmen

Üye
Hayirli olsun kardes

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
eyvallah kardesim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt