N9 a Symbian belle yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asgz

asgz

Üye
    Konu Sahibi
N9 a Symbian belle yüklemek
Arkadaşlar N9 a Belle işletim sistemi yüklemek mümkün mü ? Ve bu konuda okuduğunuz bir döküman araştırma var mı ?

pRime.

pRime.

Üye
Arkadaşlar N9 a Belle işletim sistemi yüklemek mümkün mü ? Ve bu konuda okuduğunuz bir döküman araştırma var mı ?

İyi bir kodlama ve uyarlama bilgisi gerekiyor. Üstelik symbian'da en azından bir menü tuşuna ihtiyaç var. Yani pek mümkün değil.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bellede menü tuşuna gerek var mı

papakudioflu

papakudioflu

Admin
evet birtek onun için gerçi imkansız ama menü tuşu engel degil bana göre menüye girince acık uygulamalar belli oluyor zaten ama yinede kusursuz olarak portlannası imkansız gibi hem icsyi portladı ruslar ama sim kartı tanıttıramadılar

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
dostum belleyi ne yapacaksın meego kadar stabil çalısan bi sistem mi var

cptaincnr

cptaincnr

Üye
Meego stabil calisiyor evet ozellikle mail yazarken yada internet sayfalarinda veri girisi yaparken sen yaziyorsun o arkadan geliyor =) hani eski tuslu telefonlarda artik msj manyagi olup hizla yazardikta telefon bize yetisemezdi ya ayni durum artik guluyorum N9 uma sadece... Sorsan guncellestirme yayinladi Nokia ama sanirim once bize bakis acilarini ve hizmet anlayislarini guncellemeleri gerekiyor kesinlikle..

23palulu23

23palulu23

Üye
symbian acik kaynak kodlu olmadigi icin port edilimez bildigim kadariyla n8e de onceden ( nokia belle guncellemesini yayinlamadan) yapilan belle yukleme sistemi ise bi cfw yuklemesinden baska bisey degildi anna ile belle arasinda gorsellik disinda fark yok zaten

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Meego stabil calisiyor evet ozellikle mail yazarken yada internet sayfalarinda veri girisi yaparken sen yaziyorsun o arkadan geliyor =) hani eski tuslu telefonlarda artik msj manyagi olup hizla yazardikta telefon bize yetisemezdi ya ayni durum artik guluyorum N9 uma sadece... Sorsan guncellestirme yayinladi Nokia ama sanirim once bize bakis acilarini ve hizmet anlayislarini guncellemeleri gerekiyor kesinlikle..

çok ilginç, bende olmuyor bu

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Arkadaşın cihazı sorunlu olabilir.

cyber

cyber

Üye
bellede tuşa gerek yok extra buttons uygulaması ile açık uygulamaları görebilirsiniz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
[>>ELECKTRA<<];4512926' Alıntı:
bellede tuşa gerek yok extra buttons uygulaması ile açık uygulamaları görebilirsiniz

iş bir tuşa kalsın kilit tuşuna menü tanımlanır

cptaincnr

cptaincnr

Üye
Keşke N9 direk symbian anna belle işletim sistemiyle çıksaydı eminim ki nokia satış rekoru kırardı heralde.. Meego nun bütün sancısını çektirdi bize 2 cocuk dogurmustuk şimdiye =)

frankendream

Üye
symbian'ı geçtim akıllılık edip androide yüklenecekti ya da meego gibi bi cenneti süsleyecekti bak o zaman görürdüm nokia'yı. hadi madem windowslu telefon yapacaksın ne diye meego dan güzelim desteğini çekiyorsun. tamam veriyo bi destek ama adam akıllı uğraşsa ya koskoca şirket

• Beğen
Tepkiler: pRime.
papakudioflu

papakudioflu

Admin
nokia ya belli olmaz geçen gün bir geliştiriciye 18milyon avro bagışta bulundular wpye uygulama geliştirmesi için fakat aynı grup symbian ve meegoyada uygulama geliştiricekmiş

Dimi3

Dimi3

Üye
Oguzcum, dediklerine katiliyorum ama Android bolumune haric. Nokia'nin Androide gecmesine imkansiz gozuyle bakiyorum. Gececek olsaydi da simdiye gecerdi. Ama dusunsenize Androidin gucu ve Nokianin kalitesi bir arada.. :)

• Beğen
Tepkiler: onuc0bir
erdgnblt

erdgnblt

Üye
Oguzcum, dediklerine katiliyorum ama Android bolumune haric. Nokia'nin Androide gecmesine imkansiz gozuyle bakiyorum. Gececek olsaydi da simdiye gecerdi. Ama dusunsenize Androidin gucu ve Nokianin kalitesi bir arada.. :)
İğrenç olurdu :)
Wp forever

papakudioflu

papakudioflu

Admin
nokia forever

memolim83

memolim83

Üye
MeeGo MeeGo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt