N8 Yazı Fontu Değiştirme Programsız

Sponsorlu Bağlantılar

sedefcicegi1972

Üye
buyrun buda benim kullandığım yazı fontu tamamen uyumludur.

Bu arada High-Logic FontCreator prosunu öneririm fontlar üzerinde her türlü oynamayı yapıyorsunuz. ben bütün fontları düzenleyip öyle atarım tele.

Tesekkürler arkadasim cok güzel oldu. Böyle birsey ariyordum.

• Beğen
Tepkiler: najanaja

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
belle yüklü benim n8 de. Ne yaptysam font değişmedi .

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim annada da değiştirememişler sanırım nokia font isimlerini değiştirmiş büyük ihtimal o yüzden işe yaramıyor.

uribaju

uribaju

Üye
evet işe yaramıyor artık yeniyöntem bulmak lazım opda'dan sertifikam gelsin bulucam bir yolunu

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
walla ben daha önce yolunu söyleyiverdim başka bi yardım konusunda burada da tekrar edeyim herhangi bir dosya yönetici prosu ile Z/Resource/Fonts buraya bakın orjinal fontlar burada oradaki fontların isimlerini not alın ve atacağınız fontlara o isimleri verin o kadar telin hackli olması gerekmez mesela netquin mobile guard la o klasöre bakabilirsiniz. bu işlem bütün nokia cihazları için geçerlidir.:oke:

uribaju

uribaju

Üye
walla ben daha önce yolunu söyleyiverdim başka bi yardım konusunda burada da tekrar edeyim herhangi bir dosya yönetici prosu ile Z/Resource/Fonts buraya bakın orjinal fontlar burada oradaki fontların isimlerini not alın ve atacağınız fontlara o isimleri verin o kadar telin hackli olması gerekmez mesela netquin mobile guard la o klasöre bakabilirsiniz. bu işlem bütün nokia cihazları için geçerlidir.:oke:
tamamda fontları hangi klasöre atacağız zaten font isimleri annadan önce de aynıydı ama resource fonts klasörü adı altında attığımda işe yaramadı.

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
font isimleri aynı olduğu haldemi değişmiyo o zaman başka bi bit eniği war valla hala anna ya sahip olamadığım için bişey diyemicem ben ancak başıma geldiği zaman sorunları çözüyorum anna geldiği zaman ben bi yolunu bulur hallederim o işi bekliyoz bakalım.

ciwan__47

ciwan__47

Üye
fontları attım hafıza kartına mass memory de attım oldu... c7 anna denendi...

misafir120

Üye
çok teşekkürler emeğinize sağlık..

• Beğen
Tepkiler: najanaja

dennis1790

Üye
arkadaşlar haddim deil belki ama
ben n8 anna sürümünü kullanmaktayım sitede gördüğüm pro suz font değiştirmeyi denedim önce yazı fontu dediiniz yontemle yapınca değişiodu ama hankı yazı fontunu atarsam aynı fontu görüyodu cihaz sonra explore den girip z:/resource/fonts klasorunde yazı fontları 4 tane deilde 14 tane olduunu gördüm ve ekliceğim yazı fontunu 14 tane kopyalayıp isimlerini z: de gördüüm isimlere dönüştürünce sorun cozuldu ve yazı tıpı fontum SONY yazı tipine dönüştü ekranım cok deişik ve güzel oldu anlatımlarınız ıcın saolun teşekkürler.

mehsell

mehsell

Üye
Operatör ismini değiştirme programı var mı ? +rep veriyorum :D

OmerulFarukTurk

OmerulFarukTurk

Üye
n8 e denedim olmadı nerde yanlışlık var pcden bi font seçtim işimlerini değiştirdim x plore ıle c de resource ye attım ama olmadı bi söylermisin nasıl olduğunu ?

ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye
z de font klasörunu değiştiremezsiniz!

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
beyler bu konu çok eski ilk s3 yazılımı için geçerlidir anna kullananlarda aynı yöntemle uygulayabilirler anna da kaçtane font görünüyosa sizde fontlarınızı o sayıda ve o isimde atın fakat belle de bu yöntem işe yaramıyor belle kullananlar boşuna denemesin.

mah23442344

Üye
font zoomer var bal gibi :D

snyor_mami

snyor_mami

Üye
Hocam benm hafza kartnda da mass memory da da resource klasörü yok. yeni klasör olşturmama izin veriyor. o isimde klasör bulunmaktadr diyo ama bulamıyorum klasörü.. yardımcı olurmusunz

kırmızı12345

kırmızı12345

Üye
sa. arkadaşlar hepsini yaptım yazı tipim segoe script'ti isimleri verdim fakat olmadı.(mass Memory'e yükledim)

- - - Eklendi - - -

bende denedim yazıyı attım fakat olamdı nedeni nedir

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Ben c7 symbian belle refresh yaptım ama şimdi telefon açılmıyor. O kadar dosya fotoğraf video vardı içinde. Nasıl düzeltcem :S

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Ben c7 symbian belle refresh yaptım ama şimdi telefon açılmıyor. O kadar dosya fotoğraf video vardı içinde. Nasıl düzeltcem :S
dosya fotoğraf videonu hafıza kartından çekebilirsin

Üst Alt