N8 Telefonumu hackledım ve bir dahada açılmıyor lütfen yardım..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

power_24

Üye
    Konu Sahibi
N8 Telefonumu hackledım ve bir dahada açılmıyor lütfen yardım..
Arkadaslar lütfen biri yardım etsin.gecen hafta n8 telefonumu burdan hackledım fakat bugun telefonum ne yaptıysam acılmıyor.açma tusuna basıyorum başlangıc titremesinden sonra ekran acılmıyor.8 sanıye basıyorum 3 kez titreşim yapıyor ardından tekrar acmaya calısıyorum acıolmıyor.ne yapmalıyım arkadaslar birileri yardım ederse çok sevinirim..

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hard format atmayı denedin mi yine çare olmazsa dead flash atman gerekir

power_24

Üye
    Konu Sahibi
hard format nasıl oluyor yardımcı olursanız sevınırım..birde onu denıyeyım..

Jomolocco

Jomolocco

Üye
internete yazip bulmayi neden denemiyorsunuz

power_24

Üye
    Konu Sahibi
Formdan bakayım nasıl oldugunu çok saolun yınede..

- - - Eklendi - - -

denedım hard format işe yaramıyor. :(

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
nasıl olmadı nasıl yaptın dead atman lazım

power_24

Üye
    Konu Sahibi
şöyle izah edeyım rm-718 nolu kodu seçtikten sonra flashıng den firewire ubdate den dead phone USB seciyorum gözat bölümüne tıklıyorum aynen şöyle diyor neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the product or the product cannot be identified

- - - Eklendi - - -

RM-718 i sectıkten sonra flash ubdute ye geldıkten sonra acılan kucuk kutucugun gözat kısmına tıkladıgımda neither DP.1.0 nor DP2.0 was found for the product or the product cannot be identified

- - - Eklendi - - -

nasıl olmadı nasıl yaptın dead atman lazım

şöyle izah edeyım rm-718 nolu kodu seçtikten sonra flashıng den firewire ubdate den dead phone USB seciyorum gözat bölümüne tıklıyorum aynen şöyle diyor neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the product or the product cannot be identified gibi uyarı çıkıyor..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sen neden rm718 nolu kodu seçiyorsun ki

- - - Eklendi - - -

RM-596 olmalı,senin cihazın n8 değilmi

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
Kardeş anlatımda c6 01 üzerinden anlatılmış sadece telefonundaki yazılım dosyası telefonuna göre değişecek rm-596 seninki

power_24

Üye
    Konu Sahibi
tmm rm -596 yı secıp yapayım..

- - - Eklendi - - -

rm-596 yı sectım bu seferde aynen şöle dıyor. Gettin listof files to be flashed :0x84210010 diye bı yazı cıkıyor ve uyarı verıyor.sanırım indirdiğim dosyayı bulamıyor.ne yapmalıyım arkadaslar şimdi.

- - - Eklendi - - -

navifirm den eski sürümüne ait dosyaları indirmem gerekyıorum flash atabılmem için ?

- - - Eklendi - - -

yanılmıyorsam phoenix dosyayı bulamıyor dıye uyarı verıyor..

- - - Eklendi - - -

bu aşamada yardım edecek yokmu arkadaslar.. :(

- - - Eklendi - - -

No data-package selected (produsct code is empty).select first deisred product code and then try again uyarı gelıyor dead flash atarken.flashıng den firmwire updute yı tıklıyorum gözat kısmını tıkladıgımda bu uyarıyı verıyor nerde hata yapıyorum arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım..

bayon

Üye
özelden mesaj at bana teamviewer ile halledeyim ben

crn_knk

crn_knk

Üye
Aynı durum şu anda bende de var. Bu forumdan bir arkadaşın hazırladığı belle refresh adlı cfw'i kullanıyordum, servise vermeden önce orijinal yazılımı yükleyeyim dedim, navifirm'den 25.7 sürümünün dosyalarını indirip flashladım. Geri sayımdan sonra telefonu çıkardım ve açılmıyor. Açılmıyor olması benim için daha iyi servise vereceğimden dolayı. Benim merak ettiğim orijinal yazılım telefona yüklenmiş midir? Bu şekildeyken servise verirsem telefonu, flash atarken bu durumun oluştuğu anlaşılır mı? Garantiye girmeme gibi bir durum olmasın istiyorum. Pc telefonu görmüyor şu anda, pc'den de öğrenemiyorum sürüm numarasını.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
telefonda refresh yüklüdür.sonraki yükleme daha düşük sürüm olduğundan yüklenmemiştir.garanti açısından sorun olacağını hiç sanmıyorum.sen telefonu servise bunun için vermicen dimi

crn_knk

crn_knk

Üye
Telefon aldığımdan beri sorunlu, 5 kere servise verdim dokunmatik arızasından, anakartı değişti falan ama bir türlü iflah olmadı. Son servisten aldığımdan beri şarjı olmasına rağmen sürekli kapanıyor. Dikkat ettim özellikle aynı anda müzik dinlerken ve mesaj yazarken oluyor. Yazılımsal bir sorundur deyip flash attım, belle refresh yükledim, kapanmalar biraz azaldı ama bitmedi. Bende bu arada bunun dertlerinden bıkıp kendime Ace 2 aldım. N8'i de kullanmıyordum duruyordu kenarda. Bu arada dokuzuncu ayda tüketici hakem heyetine başvurdum, bugün duruşma vardı, 5 servis fişi olduğu için kabul etmediler 6. lazımmış. Bende nasılsa geri vereceğim diye bozuk telefonu servise vermekle hiç uğraşmayayım demiştim. Böyle olunca yarın götürüp servise vereyim 6. servis fişini de alıp götürürüm dedim ama öncesinde cfw'yi kaldırmaya karar verdim ne olur ne olmaz diye. Şimdi durum bu. Bu halde servise versem anlarlar mı ne olduğunu acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt