N8 Müzik Çaların Kullanışsızlığı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi
N8 Müzik Çaların Kullanışsızlığı
Merhaba arkadaşlar.

N8'in bu çarpıklığı beni hayal kırıklığına uğrattı.

Müzik çalarında aradığınız müziği bulmak neredeyse imkansız...

Arama butonu yok.Belirli bir harf sırası var ve bu sıradan dışarı çıkamıyorsunuz..

Biz türküz, hangi birimizin mp3 arşivi, albüm kapak resimleri düzenli.. ?

Alternatif olarak LCG 'nin mp3 playerini kullanıyorum, maalesefki kullanmak büyük çaba gerektiriyor.. (Çok fazla kullanışsız)..

Acaba Sorun bendemi ? Yani bi yerde müzik arama butonu varda benmi görmedim ?..

Power MP3'ü severdim ama, malesef S^3'de kuruluyor, fakat çalışmıyor..

Cevaplarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

hadesperado

hadesperado

Üye
evet müzikçalar için ayrıca bir program gerekiyor, ben bulamadım henüz. ses kalitesine dyecek lafım yok ama müzikçalar daha kullanışlı olabilirdi. bir de hoparlörün yeri kenarda olsa daha iyi olurdu.

devilmy

devilmy

Üye
yakında adam akıllı oynatıcı çıkar

cenewar88

cenewar88

Üye
haklısınız, farkettiğimde ben de şaşırmıştım. yine son mesaj atan arkadaşın dediği gibi yeni bir müzik çalar uygulamasının çımasını bekliyorum

SilentOne

SilentOne

Üye
gorunuş olarak bn iphonenun müzk çalarına çok benzettim

ozggurr

ozggurr

Üye
gorunuş olarak bn iphonenun müzk çalarına çok benzettim

Muzik calarda telefonunuzdaki sarkilar, alfabetik siraya gore siralaniyor.
Sarki ismine, album ismine ya da Kendi hazirladiginiz sarki listesinin ismine gore muzikleri kaydirma cubugu vasitasi ile harfe ulasip cok hizli bir sekilde bulabiliyorsunuz.. gerci onun bulunmusu da var :))

Olmadi binlerce muziginiz var ve alfabetik listede tek tek aramak istemiyorsaniz "Search" programinda arayacaginiz sarkigin ismini girip "my content" e tikladiginizda cok hizli bir sekilde sarkiyi bulabiliyorsunuz.

Search programina ulasmak en fazla iki tiklamayla olur ki zaten menude olsaydi bu search yine o kadar tiklardiniz ekrana...

erkara_64

yani bazen biz insanları anlamak çok güç şu olay afyonda olsa kimse ses çıkarmaz ama nokia oldumu nerden eksik yakalarız diye düşünüyoruz..
tamam elbette herkes 4*4 lük ister ama o anda nokia mühendisi bu şekilde düşünmüş olabilir belki de ileriki versiyonlarda düzeltilebilir 2 fazla tıklamak insanlara zor gelir oldu artık:)

emre_6795

emre_6795

Üye
5800ın müzikçaları daha kulanışlı nokıa bu konuda hata yapmış

sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi
yani bazen biz insanları anlamak çok güç şu olay afyonda olsa kimse ses çıkarmaz ama nokia oldumu nerden eksik yakalarız diye düşünüyoruz..
tamam elbette herkes 4*4 lük ister ama o anda nokia mühendisi bu şekilde düşünmüş olabilir belki de ileriki versiyonlarda düzeltilebilir 2 fazla tıklamak insanlara zor gelir oldu artık:)

Ben eksik aramıyorum. Sadece müzik playerin kullanışsızlığını belirttim. Kaldı ki, hiç bir üretici mükemmel bir telefon üretmez.

2 Fazla tıktan kastın nedir ? 1000 parçalık müzik arşivinde, tek tek, harfe göre kontrol yapmak mı iki tık fazlalık iş ?

erkara_64

neden bu kadar üstüne alındın çözmüş değilim çözmeye de niyetli değilim:)
ben genelleme konuştum ahmet mehmet diye bir tabir kullanmadım benim ne demek istediğimi burdaki insanlar anladı(sen de anladın ama)neyse tartışmaya girecek değilim..nokia dan da para almıyorum aksine tüketiciyim ben de isterim herşeyin olmasını elbette ama bak bakalım olmasını istediğimiz o kadar çok şey var ki forumda ara bulursun:)

2 tık dedim konuda şu==bu kadar şahane telefonu kullanmak insana çok güzel haz veriyor bırakında tıklamanın keyfine varın:)

hadesperado

hadesperado

Üye
bu arada detaylı ekolayzır özelliği olan bir mp3 programı var mı n8'e uygun?

FeeLz

Üye
Müzik kısımın da arama yok evet, fakat Uyugulamaların için de tüm telefon hafızasını arayabiliceğin bir şey var.Ordan istediğin bir müziğin adını yazıp dinleyebilirsin.
Menü > Uygulamalar > Arama.

hadesperado

hadesperado

Üye
Müzik kısımın da arama yok evet, fakat Uyugulamaların için de tüm telefon hafızasını arayabiliceğin bir şey var.Ordan istediğin bir müziğin adını yazıp dinleyebilirsin.
Menü > Uygulamalar > Arama.

yani sırf eleştirmek için demiyorum ama şu özelliği müzikçalara da koyabilirlerdi, çok zor bir olay değil sonuçta.

Anußis

Anußis

Üye
albüm kapaklı yapmak aslında mantıklı nokia ovi müzik'e göre davranıyor biliyorsunuzki ovi müzikteki tüm müzikler sanatçı adları ve albüm kapakları düzenli bir şekilde işlenmiş buna dayandırmışlar ama evet bizim için kötü olmuş

simaros

simaros

Üye
valla ben çoq güzel hem benim müzik listemde albüm kapaklarıda düzenli

--------------- Ekleme ---------------

abi 1 saat ayırın listenize albüm kapağı koyun ne olacak coq basıt

ozggurr

ozggurr

Üye
/konuyla alakasizdir/

Turk milleti kibardir, agir sozu kaldirmaz...
"Esek" dersin kizar da
Bin sirtina aldirmaz...

/hepinize iyi bayramlar/

pcwolf

pcwolf

Üye
yani sırf eleştirmek için demiyorum ama şu özelliği müzikçalara da koyabilirlerdi, çok zor bir olay değil sonuçta.

Belki de aynı işi daha kapsamlı olarak gören birsey olduğu için müzik çalarda arama seçeneği yoktur.

Anußis

Anußis

Üye
müzik arama seçeneği yokmu vardır ya x6da var mesela müzik ismini söyleyince calıyor onu n8e de koymuşlardır

sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi
müzik arama seçeneği yokmu vardır ya x6da var mesela müzik ismini söyleyince calıyor onu n8e de koymuşlardır

Söyleyince derken nasıl yani karde$? Bi açıklama fena olmazdı ?

Anußis

Anußis

Üye
ya ses komutu ile müzik açılıyor. müzik ara diye bir uygulaması var nokianın bazı telefonlarında var

5320 ve x6da gördüm işte oraya giriyorsun müziğin adını yada parçanın belirli bir kısmını söylemen yeterli oluyor kendi o şarkıyı açıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt