N8 Müzik Çaların Kullanışsızlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SilentOne

SilentOne

Üye
say and play özelliqi :D
 
cenewar88

cenewar88

Üye
ovi store'da yeni sayılan bir uygulama bu sorunu hallediyor pek muhterem amcaoğullarım, şimdi netten gördüm ancak denemedim
"music explorer"
haaa yok cenewar sen denemeden biz yüklemeyecez diyosanız bekletirim sizi
 
etherkes

etherkes

Üye
Mp3tag dye bi pro var toplu mp3 özellikleri düzenleme programı kullanmanı önerirm, albüm kapağı da gömülebiliyo...
 
SilentOne

SilentOne

Üye
güzel bir programmışş
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt