N8 Mesaj Hafızası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mahirmete

mahirmete

Üye
    Konu Sahibi
N8 Mesaj Hafızası
Arkadaşlar benim N95 8GB telim vardı. Yeni N8 aldım. Veri aktarmayla tüm verilerimi aldım mesajlar vs. Ama benim hem telefon hafızasında hem de yığın hafızada mesajlarım vardı. Veri aktarmadan sonra N8 de baktım ki mesajlar için kullanılan hafıza değiştirilemiyor. Yani eski telefonumum Telefon Hafızasındaki mesajları aldım. Ancak yığın hafızadakileri alamadım. Onları nasıl alabilirim ya da xplorer tarzı bi programla nereden ulaşıp da bilgisayara vs kopyalabilirim. Pc Suite ve Ovi ile sadece Gelen ve Gönderilen mesajlara ulaşılabiliyor. Klasörlerim gözükmüyor.

Bilenler vardır s60 telefonlarda system klasöründe mail diye bir klasörde saklanırdı mesajlar. Onu alıp istediğin gibi taşıyabilirdin. Bilmiyorum derdimi anlatabildim mi :)

suat1111

suat1111

Üye
n8 de yok bende baktım sana başka birsey daha diyim n95 teki gibi videoları zilsesi yapamıyorsun

muratcan1905

Üye
Benimde bununla ilgili bir sorum yeni konu açmayayım öncelikle güncellemeyle bu sorun düzeltiliyor mu benim eski telefonumda bile ayarlanıyordu bunda ayarlanmıyor gerçekten çok garibime gitti ayrıca N8 mesajları hangi hafızada depoluyor yığın mı telefon mu ?

mahirmete

mahirmete

Üye
    Konu Sahibi
n8 de yok bende baktım sana başka birsey daha diyim n95 teki gibi videoları zilsesi yapamıyorsun

inan hiç dikkatimi çekmemişti sağolasın :) ama n95-01 baba telefondu yaa arada takıp kullanıyorum gözden çıkaramadım daha..

--------------- Ekleme ---------------

Benimde bununla ilgili bir sorum yeni konu açmayayım öncelikle güncellemeyle bu sorun düzeltiliyor mu benim eski telefonumda bile ayarlanıyordu bunda ayarlanmıyor gerçekten çok garibime gitti ayrıca N8 mesajları hangi hafızada depoluyor yığın mı telefon mu ?

evet kardeşim güzel sormuşsun ben de merak ediyorm.

suat1111

suat1111

Üye
daha resmi olarak güncelleme her tele gelmedi gelsin bakalım msj hafızasını bende bilmiyorum

mahirmete

mahirmete

Üye
    Konu Sahibi
doğru diyosn belki olabilir güncellemeyle

SilentOne

SilentOne

Üye
sanmam geleceqini şikayet edilmediqi sürece gelmez

tavbiy

tavbiy

Üye
kesinlikle katılıyorum az önce nokia ya mail attım n8 mesaj hafızasının secilebir olması ile ve bununla ilgili bir firmware güncellemesi yapılması konusunda bakalım ne cevap gelecek ben mesajlarımın telefonda saklanmasından hoslanmıyorum acil bir durum oldugunda hafıza kartını çıkart opp mesajlar elinde 3. bir sahısın eline gecmez böylece ben bu mantıkta dusunuyorum. o yuzden tam 4 sene n95 kullandım ve hiç biri n95 sin yerini tutmuyor özellik olarak baba telefon bana göre. arkadaslar. bu arada çözüm bulan olursa ve paylasırsa seviniriz n8 kullanıcıları olarak.....

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ovi ile mesajları iki telefondan snkronize edebilirsin.:oke: belki olur

tavbiy

tavbiy

Üye
amacımız ovi ile senkronize etmek değil kullanılan mesaj hafızası nın secilebilir olması. n95 de mesajlar/ayarlar/diğer/kullanılan mesaj hafızası

mcnpl4

mcnpl4

Üye
mesajlar depolama hafızasında değil mi niye değiştirme ihtiyacı duydunuz?

Eric_draven

Üye
nokia n8 mesajlrı telefon hafızasına kaydediyor... bu benim gibi gün içinde çok mms alanlar iöin bir sorun

tavbiy

tavbiy

Üye
nokia n8 mesajlrı telefon hafızasına kaydediyor... bu benim gibi gün içinde çok mms alanlar iöin bir sorun

ben dedigim gibi benim için orada burada kaydetmiş onemli degil ama benim bunu istememdeki sebeb ben hafıza kartını sectğimde ve hafıza kartını çıkartıgım zaman hiç kimse bir mesaj bulamaz telefonda acil durumlar için bire bir yöntem basıma bir olay geldi ve bu benim resmi olarak basımı bir dertten kurtardı işte ben bu yüzden n8 de mesaj hafızasının secilebilir olmasını sitiyorum tek sebeb bu arkadaslar

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Telefon hafızasımı bilmiyorum ama benm gelen kutumda 1000 mesaj var sorunda olmadı.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ama giden mesajlar 999 a kadar kaydoluyor bence ovi suite ile pc ye senkronize etmek daha iyi.. bide dosya yöneticisinden mesajları hafıza kartına yedekleyebilirsiniz.. ben denemedim hiç ama oluyodur heralde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt