N8' de Mesaj

 • 13 Ekim 2012
 • 1197 Okunma
 • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar geçtiğimiz pazar günü N8 aldım. Önceki telefonum 6120 de mesaj klasörleri vardı. Yeni mesaj, Gelen Kutusu, Klasörlerim, Taslaklar, Gönderilen, Giden ve Raporlar. N8 de Whatsapp gibi olmuş, kişilerle olan mesajları aynı yerde alt alta topluyor. Az önce telefonu kapalı olan birine mesaj yolladım iletildi raporu gelmedi doğal olarak. İletildi raporu gelip bir iki saniye durup gidiyor. Mesajın yanında da Whatsapp' taki gibi tik yok. Raporlar diye de ayrıca göstermiyor. Telefona bakmadığım zaman gönderirse nasıl anlayacağım bu mesajın iletildiğini? Klasörlere ayırmak var mı? Bir de Ayarlar> Diğer> Mesajları grup olarak göster seçeneği ne iş yapıyor?
   


  Yazan: shark_bf_2
 2. sorunu çözmedi isen mesajlara gir seçenekler tuşuna bas ve oradan klasörleri gör e tikla klasörler gözükür. Ayrıca iletim raporu açık ise klasörde gözükür. Umarım bunu sordun :)
   
 3. Mesajları grup olarak göster dediğin zaman hergünün mesajlarını ayrı ayrı toplar örneğin bugünün mesajları 13.10.2012 klasöründe olur. İletim raporlarına ise mesajlara girdikten seçenekler klasörleri gör dedikten sonra iletim raporlarından görebilirsin ama ayarlardan iletim raporlarını açık yap.
   

 4. Hay Allah körüm galiba nasıl görmemişim o seçeneği :D

  Hafıza kartındaki mesajları görmenin bir yolu var mı peki?
   
 5. normaldir olabilir :)
  galiba bu telefonlarda hafıza kartı seçeneği Yok. O eskiden oluyordu :)
   
 6. Aynen öyle hafıza kartı seçeneği yok.
   
 7. Dosyalardan kurcaladım bulamadım. Herhangi bir programla falan telefondan göremez miyiz mesajları?
   
 8. bilen yok mu :(
   
 9. malesef yok pro
   
 10. n73 gibi yani 9.1 Seri telefonlara tak hafıza kartını sonra i sms denilen bir mesaj programı var onunla mesajlarını yedekle hafıza kartına. ve hafıza kartını tekrar n8 e takip i sms ile tekrar telefona kopyalamaya çalış. Tabi bu denenmemiştir sadece görüşüm. Zaten öyle bir telefon bulsan galiba nokia suit ile de kopyalama yapabilirsin. Umarım anlaşılır :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/12/2018 - 02:40