N8 Kulaklığı Garanti Kapsamına Girermi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egitimtube

Üye
    Konu Sahibi
N8 Kulaklığı Garanti Kapsamına Girermi
Arkadaşlar merhaba Nokia N8 orjinal kulaklığında şöyle bir sorun oldu sol kısa kulaklık normal sağ tarafta ise ses çok az geliyor kablonun kıçıyla başıyla oynadım ses de hiçbir değişiklik olmadı bu parça garanti kapsamına girermi girmez ise gittigidiyorda 17.90 TL satılan bu kulaklıktan alan varmı alsam iş görürmü bu konuda yardımcı olursanız sevinirim (Garanti Kvk)

serinaga

serinaga

Üye
KARDEŞ yokmu çevrende başka bir kulaklığı olan yada herhangi bir kulaklık işte, tak bi bak o kulklıkta da aynı mı durum ??? Belki kulaklık sağlam ama senin telin amp. çıkışında bir sorun vardır, işte o zaman garantiye girer deee, kulaklıkta sorun varsa garantiye girmez, aksesuarlar sonradan ve kullanım hatasından dolayı bozulabilir.

egitimtube

Üye
    Konu Sahibi
Başka kulaklık taktım sorun yoktu ama orjinal kulaklığı çok güzel sesi vardı

egitimtube

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 20 TL ye satılanlardan alıp kullanan varmı

* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
kardeş bende n73 wardı..3 defa kulaklıgından arızalanmıstı nokia club'a götürdüm her defasında 1 hafta içerisinde yenisini gönderdiler..N8 için farklı bi durum olurmu bilmiyorum.

mehmet_ufuk

Üye
Aynı sorun bende de vardı. Gönderdim yenisi geldi şimdi yine bozuldu tekrar gönderdim kullanıcı kopma gibi bir durum veya kullanıcı hatası olmadıkça garanti kapsamına girer.:oke:

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Telefonun 2 yıl, parçalarının(kulaklık,batarya) 1 yıl garantisi var. Kullanıcı hatası olmadıkça değişmek zorundalar.

egitimtube

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar teşekkür ederim şansımı deniyeceğim bakalım

egitimtube

Üye
    Konu Sahibi
Büğün itibariyle kulağlığımı değiştirdiler bilgilendiren arakadaşlara teşekkür ederim

zallas

Üye
Bu genel bi özellik mi anlamadım ya bende de aynı sorun var sağ taraftan az ama sol taraf normal ses veriyor aynen 1 hafta sonra da n8 in garantisi dolacak ben de göndereyim en iyisi

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
gönderin gönderin eşek gibi düzeltirler

Re13eL

Re13eL

Üye
arkadaşlar kulaklığı biraz sert bastırmanız gerekebilir,yani kulaklığı telefona takarken "tik" sesi gelmesi lazım
bende c7 de başta kulaklığı tam sokmamışım ve tek taraftan ses geliyodu umarım sizinde öyledir.
kulaklık jakıını tam bastırdığınızdan emin olun :)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Ben gönderdim 2 hafta sonra sıfır kulaklık gönderildi bi özürler bi yalakalıklar filan dedim adam olun akıllı olun bu işin içinde olunca cihazı bile dandik bi sebepden değiştirebiliosun ...

realplayer2

realplayer2

Üye
peki yeni verdikleri kulaklıkta sorun düzeldi mı aklıma şey geldi müzik çalar ayarlarında denge ayarı var sağ sol diye belki ordan sağa yada sola ses kaymış olabilir:)

egitimtube

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklık sıfır hiçbir problem yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt