n8 kamerasına hala daha laf eden varsa buyursun

Sponsorlu Bağlantılar

hoss

hoss

Üye
kullanicilarin cektigi resimleri gormek isteriz

Devildare66

Üye
facebooktan nokia n8 sayfasına üye olun orda n8in üstüne fotoda hcbi telefon olmadığnı görürsnz.. Burdakiler ego tatmini yapıyo. Siz eşşekmisiniz kardeşlerim de 12mp ile 5mp yi karşılaştırıyosunuz? Bu düpedüz karalamadır yani yok android daha iyi yok öyle yok böyle bırakın böyle konular da açmayın ya ”laf eden varsa" filan.. Tabi olcak laf eden çok biliyo burda herkes..

pRime.

pRime.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ozggurr
J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
fake...:pro:

engin_erg

engin_erg

Üye
canon 550d olduguna inanmıyorum burada bi dalavere var yada her kimse canon550d kullanmayı bilmiyor bende n8 kullanıyorum cep telefonları arasında en iyi kameraya sahip kabul n82 de çopk iyi fakat dslr bi makina ile kıyaslamak çok saçma şundan emin olun asla bi cep telefonu DSLR makinelerinin yerini tutamaz yanından bile geçemez isterseniz canon 550d ile acemice çekilmiş bi kaç foto var onları yükleyebilirim

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
engin erg dedklern dgru fakat burdakiler wave dyorlar hala sadece glüp gçmek lazm :)

Devildare66

Üye
zaten tutup ta samsungu savunan bi insana ne denir bilemiyorum..

musty24

Üye
    Konu Sahibi
tabiki dslr makinenin yerini tutamaz.. zaten dslr ile karşılaştırma yada ondan daha iyi gibi bi maksatla açmadım konuyu..sadece en iyi kameralı cep telefonunu göstermek için açtım..tabi hoss bu duruma el attı :)

Kubde

Kubde

Üye
Bütün konular N8 ile android savaşına dönmek zorunda mı? Forum paylaşım yeri değilmiydi yahu? Başka telefon kullanan neden bu bölüme girer ki? aynı şey bizim için de geçerli bu telefonu kullanan neden android forumuna girer ki? Bu savaşın amacı ne? Herkez kendi telefonunu için /SAVAŞMAK zorunda mı? bırakın bu savaşı Güney Batı Finlandıyalılar ve Android çi Amerikalılar Yapsın amaçsız bizim olmayan şeyler için savaşacağınıza (/Birbirinize hakaret bile eden var) Bir türk olarak kendi işletim sistemimizi tasarlamaya yönelsek olmaz mı? Tabi böyle si daha kolayımıza geliyor o onun şu bunun ver kalayı... Beyler / Bayanlar Çok biliyorsanız gelin bir bölüm açalım kendi sistemimizi yazmaya çalışalım herkez örnek alsın çok bilen savaşını bilgilerimizle sınayalım Savaşacağımıza kenetlenelim.

• Beğen
Tepkiler: Emre-45
SilentOne

SilentOne

Üye
yok yha geçenlere 23 nisan konserinde denizliye grup 84 geldi çocuqun elinde n8 gördim okdar net foto ve video geçiyorki kendi telimden utandım

intro

intro

Üye
şakami bu.

eaagent

eaagent

Üye
afern arthur sende yem ver ...

Uruloki

Uruloki

Üye
tabi arthur a katılıyorum sadece samsung alın başka firma değil

pRime.

pRime.

Üye
eaagent

eaagent

Üye
Samsung kullanan düzgün insanlarda var. Bu yaptığınız diğerlerine cevap olabilir ama bu bahsettiğim insanlara ayıp sizin yaptığınız... Hala wave diolar dio arkadaşımız wave in iyi olduğu yönler de var birsürü. Aşağılamaya ne gerek var? Belirli kişilere laf atın sizler düzgün insanlarsınız hırsınıza yenik düşmeyin .1-2 kendini bilmezin lafına ortaklık etmeyin. Kendiniz gibi düzgün olun boşverin kim ne derse desin ... :evet:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
dünyanın en iyi kamerasına sahip cep telefonu N8'dir... bunun üstüne söz söyleyenin aklına şaşıyorum:allalla:

intro

intro

Üye
herkes aynı marka ve modeli almak zorundami arkadaşlar. Herkes ihtiyaca göre telefon alıyor seçiyor

pRime.

pRime.

Üye
Samsung kullanan düzgün insanlarda var. Bu yaptığınız diğerlerine cevap olabilir ama bu bahsettiğim insanlara ayıp sizin yaptığınız... Hala wave diolar dio arkadaşımız wave in iyi olduğu yönler de var birsürü. Aşağılamaya ne gerek var? Belirli kişilere laf atın sizler düzgün insanlarsınız hırsınıza yenik düşmeyin .1-2 kendini bilmezin lafına ortaklık etmeyin. Kendiniz gibi düzgün olun boşverin kim ne derse desin ... :evet:

Düzgün kullanan var diyosun dostum haklısın. Sen dahil bikaç kişi var bu forumda ama adamlar resmen forumu birbirine katıyor. (isim vermicem) Biz de böyle protesto ediyoruz. :)

Üst Alt