N8 kamera

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caney002

Üye
ya brakın 9u 12yi şuan önümde kullanıyorum o tlfunu camereası 12 mps değil yalan 5 bile değil. çekime bak iğrenççççççççççççç samsung 5 mgp daha ii çekior

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
şu kamerayı 30fps yapsalar kalitenin accayip arttığını göreceksiniz :megafon:

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
kontrastı 2 derece yükselt
parlaklığı 0.5 derece yükselt
netliği yüksek yap

ben böyle kullanıyorum süper görüntüler elde ediyorum
he bide şuna dikkat et kişilerin yüzlerini flan 1 metreden falan çekerken yakın çekimi kullan gör bak kalite resmen 2 kat artıyor benim profilimde kaplumbağalarımın resimlerine bak nedemek istediğimi anlarsın parmak izlerim bile okunuyor yakın çekimdede yine aynı ayarlar hatta bende kullanıcı tanımlı olarak yakın çekim ayarlı yine yukarıdaki söylediğin oranlarla... kamera kullanıcı tanımlı olarak açılıyor...
kamerada netliği yükseğe ayarlayıp çıktıktan sonra kamerayı tekrar açtığın netlik ayarı normale dönmüş oluyo neden ayarları kaydetmiyo anlamıyorum

----------Eklendi @ 16:53:17 ---------- Yazıldı @ 16:52:56 ----------

şu kamerayı 30fps yapsalar kalitenin accayip arttığını göreceksiniz :megafon:
katılıyorum inş olur

SilentOne

SilentOne

Üye
yada modlarla 30 çıkartırsın

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
kamerada netliği yükseğe ayarlayıp çıktıktan sonra kamerayı tekrar açtığın netlik ayarı normale dönmüş oluyo neden ayarları kaydetmiyo anlamıyorum
katılıyorum inş olur

Kamera Ayarlarından; Sahne Modu > Kullanıcı Tanımlı yapıp ayarlarınızı belirleyin ve kaydedin. Bundan sonra uygulamış olduğunuz ayarlar otomatik devreye girecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt