N8 Isınma Sorunu

• 28 Temmuz 2014
  • 1017 Okunma
  • 29 Cevap

1. Selam forumdaşlar. Son bir iki aydır benim emektar fazlaca ısınır oldu. Normal kullanımda, şarjda vs.. Son bir iki haftadır da iyice abarttı sürekli sıcak oluyor telefon içine hafıza kartı takmaz oldum daha önce bi bozulmuştu ısınıp soğumaktan kaynaklı olabileceğini söylemişlerdi.. Benzer sorun yaşayanlar var mı batarya değiştirsem sorun çözülür mü elimde patlayacak diye korkuyorum :) şimdiden teşekkürler..

Yazan: Abstract_Loco
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. batarya çakmaysa değiştir açık uygulama varsa kapat

3. Batarya çakma değil orjinal Nokia Shoptan değiştirdiler. Ama açık uygulamalar illaki oluyo sürekli hepsini kapalı kullanamamki :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Pili değiştir

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Mobil cihaz ile gönderdi
  6. :) onu kullanıyorum biraz hallettim ya Aynen fazla uygulama bırakmayınca arkada daha az ısınır oldu :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Telefona Dead Flash At Sorun Düzelir.Eğer Bataryada Şişme Filan Varsa Değiştir YOksa Kalsn Birşey Olmaz.Yaz Ayındayız Isınmalar Normaldir Grek Şarjda Gerek Diğer İşlemlerde Özellikle Mobil Veri Açık İse Isınma Olur Normal Bişey.

asigsasi bunu beğendi.
  8. + olarak batarya büyük ihtimalle şişmiş tir ihmal edilmemesi gerekir yoksa aniden patlama olabilir

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. O Arada Olur Isınmadan Bişey Olmaz Büyük Olasılıkla Yüklediği Uygulamalardandir Telefonu Zorluyordur O Yüzden Isınma Yapar Yoksa Orjinali 2 3 Senede Şişme Yapmaz

10. konu ile alakasız yorumlar yazmayalım

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. 3 sene geçti batarya 2 kat şişmiş nasıl atacağımı şaşırdım :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. :ehe Demekki Çok Yoğun ve Hor Kullanılıyor Cihaz :bilmm

13. hor kullanma değil aktif kullanma diyelim özellikle çelik kasa telefonun bataryayı daha çok etkiliyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Çabuk Isınıp Çabuk Soğur Aslında İyide Yaz Ayındada Fazla Yüklenmemek Lazım Telefonlara

15. telefonu kapatsanda olduğu yerde yine ısınıyor :) bu sene ki sıcaklar fena :) bir tane laptop soğutucu lazım minyatür olarak :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. :D Anca Kurtarır :D Benim 808 de Birşey Yok Devamli Wifi ve Whatsappdan Webden Çıkmıyorum Isınmıyorda Pek Bilmiyorum Artık

asigsasi bunu beğendi.
  17. ben 5 dk buz dolabinda tutuyorum :ehe
    bida isinma yok :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Bataryayı Öldürürsün :no:

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 09:07