Yardım N8 Isınma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
N8 Isınma Sorunu
Selam forumdaşlar. Son bir iki aydır benim emektar fazlaca ısınır oldu. Normal kullanımda, şarjda vs.. Son bir iki haftadır da iyice abarttı sürekli sıcak oluyor telefon içine hafıza kartı takmaz oldum daha önce bi bozulmuştu ısınıp soğumaktan kaynaklı olabileceğini söylemişlerdi.. Benzer sorun yaşayanlar var mı batarya değiştirsem sorun çözülür mü elimde patlayacak diye korkuyorum :) şimdiden teşekkürler..

MaxipmaN

Üye
batarya çakmaysa değiştir açık uygulama varsa kapat

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
Batarya çakma değil orjinal Nokia Shoptan değiştirdiler. Ama açık uygulamalar illaki oluyo sürekli hepsini kapalı kullanamamki :)

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Pili değiştir

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
:) onu kullanıyorum biraz hallettim ya Aynen fazla uygulama bırakmayınca arkada daha az ısınır oldu :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefona Dead Flash At Sorun Düzelir.Eğer Bataryada Şişme Filan Varsa Değiştir YOksa Kalsn Birşey Olmaz.Yaz Ayındayız Isınmalar Normaldir Grek Şarjda Gerek Diğer İşlemlerde Özellikle Mobil Veri Açık İse Isınma Olur Normal Bişey.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Telefona Dead Flash At Sorun Düzelir.Eğer Bataryada Şişme Filan Varsa Değiştir YOksa Kalsn Birşey Olmaz.Yaz Ayındayız Isınmalar Normaldir Grek Şarjda Gerek Diğer İşlemlerde Özellikle Mobil Veri Açık İse Isınma Olur Normal Bişey.
+ olarak batarya büyük ihtimalle şişmiş tir ihmal edilmemesi gerekir yoksa aniden patlama olabilir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
+ olarak batarya büyük ihtimalle şişmiş tir ihmal edilmemesi gerekir yoksa aniden patlama olabilir
O Arada Olur Isınmadan Bişey Olmaz Büyük Olasılıkla Yüklediği Uygulamalardandir Telefonu Zorluyordur O Yüzden Isınma Yapar Yoksa Orjinali 2 3 Senede Şişme Yapmaz

asigsasi

asigsasi

Üye
konu ile alakasız yorumlar yazmayalım

asigsasi

asigsasi

Üye
O Arada Olur Isınmadan Bişey Olmaz Büyük Olasılıkla Yüklediği Uygulamalardandir Telefonu Zorluyordur O Yüzden Isınma Yapar Yoksa Orjinali 2 3 Senede Şişme Yapmaz
3 sene geçti batarya 2 kat şişmiş nasıl atacağımı şaşırdım :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
hor kullanma değil aktif kullanma diyelim özellikle çelik kasa telefonun bataryayı daha çok etkiliyor
Çabuk Isınıp Çabuk Soğur Aslında İyide Yaz Ayındada Fazla Yüklenmemek Lazım Telefonlara

asigsasi

asigsasi

Üye
Çabuk Isınıp Çabuk Soğur Aslında İyide Yaz Ayındada Fazla Yüklenmemek Lazım Telefonlara
telefonu kapatsanda olduğu yerde yine ısınıyor :) bu sene ki sıcaklar fena :) bir tane laptop soğutucu lazım minyatür olarak :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
telefonu kapatsanda olduğu yerde yine ısınıyor :) bu sene ki sıcaklar fena :) bir tane laptop soğutucu lazım minyatür olarak :D
:D Anca Kurtarır :D Benim 808 de Birşey Yok Devamli Wifi ve Whatsappdan Webden Çıkmıyorum Isınmıyorda Pek Bilmiyorum Artık

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

by-pegasus

Üye