N8 C7 C6-01 E7 E6 X7 Rompatcher

• 10 Mayıs 2011
  • 4412 Okunma
  • 13 Cevap

1. uyumlu rompatcher bulamadım c6-01 için gezmedim site kalmadı yardımcı olursanız sevinirim

Yazan: belco2
  2. su an herkes arıyor kardes ...bu cıhazlar cekırdek dosyalara ızın vermıyor ama bı metotu ılakı cıkar bekleyelım bıraz...:vur

3. ben de rompatcher buldun diye sevinerek daldım konuya :)

4. adam gibi konu açın kardeşim

5. arama kısmı burası değil kardeş

distakjo bunu beğendi.
  6. hellox artık symbian^3 leri de hackliyor.ben hackledim bi siteden bulup.sertifikam da vardı.sonra hackli bi dosya yöneticisi var onunla gizli dosyalara sisteme girilebiliyor.rompatcher ben de arıyorum onu bulursak daha iyi ama benimki de bi alternatif.n8 de 4x5 menü düzeni var onu deneyecem.eğer reklam olmasın diye isim site vermedim ama istenilirse paylaşabilirim arkadaşlar.

7. Özel mesaj atta bizde bi araştıralım.

8. vay bee nerede nereye..rom patcher da neymiş şimdi komple symbian yazlımını değiştirdik resmen :)

9. Nedense Benim c6-01 de dün çalıştırıp hackledm teli. İmzasız uygulamaları çattır çattır yüklüyorum :D

10. neden yaptığını bilmiyon mu yani ? nasıl? :D

11. İlahi yaa öle mi anladın :D Herkesin teline yüklenmiyo bnmkine nasıl yükleniyo demek istedm :D

12. neden yuklanmiyor ses yükseltmek istedim olmadı

13. Arkadaşlar bu işlerden hiç anlayan birisi değilim. Elimde Nokia E7 bir telefon var. Bu programları yükleyerek telefonumun içindeki sis dosyasını değiştirmem gerekiyor. Ancak sürekli sertifika hatası veriyor.

Konuyla ilgili destek verebilecek arkadaşlar özelden mesaj atarsa veya foruma yazarsa çok sevinirim.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
12/12/2018 - 10:54