N8 ani şarj bitmesi acil yardım!!!

Sponsorlu Bağlantılar

theeyuplu

theeyuplu

Üye
    Konu Sahibi
N8 ani şarj bitmesi acil yardım!!!
Arkadaşlar merhaba;

N8 telefonumun son 1 aydır aniden şarjı bitiyor.Örneğin:gece yatmadan önce saat 23:00 da telefonu %100 şarj olmuş olarak şarj aletinden çıkarıyorum ve yatıyorum.Sabaha karşı 04:00-05:00 sularında ise batarya zayıf uyarısıyla çıkan sesle uyanıyorum.3G,mobil veri,wifi,kapalı olmasına rağmen vede açık uygulama olmamasına rağmen neden böyle oluyor anlamış değilim.Telefonu sürekli güç tasarruf etkin modorumunda kullanıyorum ve günde 3 defa şarj ediyorum.Daha önceden gün içinde işyerinde interneti sürekli kullanmama rağmen şarjı akşama kadar gidiyordu.Virüs girmiştir dedim hard format attım olmadı,batarya kalibrasyonu yaptım olmadı,batarya bozulmuştur dedim 60tl verip orjinal batarya aldım yine olmadı kafayı yemek üzereyim.Lütfen yardımcı olun,Mod arkadaşlardan da özellikle yardım bekliyorum.Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Saygılarımla...

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Aynen yazılım yüklemen büyük olasılıkla sorunu ortadan kaldıracaktır

asigsasi

asigsasi

Üye
flaslık birşey olduğunu düşünmüyorum sorun donanımsal gibi geldi bana telefonun ana kartında sorun olabilir içinde ki parçalar oksitlenme yapmış olabilir teknik bir servise göstermen daha doğru olur

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail