n73 tuş sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oguziverson

oguziverson

Üye
    Konu Sahibi
n73 tuş sorunu
arkadaşlar bnim n73 ün tuşları çok gıcırdıyo ya buda beni sinir ediyo özelliklede üzerinde rakam olanlar değilde diğerleri acayip derecede gıcırdıyo bunun bi çözümü fln yokmu bilen varsa yazabilirmi acaba yada böle sorunu olanlarda yazabilir :bilmem: bide bu çağrıyı açma kapama tuşlarıyla üstteki tuşlar birbirinden ayrılmaya başladı bundan olabilirmi nasıl oldu anlamadım ama
şimdiden saolun:)

zahid12

zahid12

Üye
kardeş istersen servise götür bi baktır olmassa buraya yaz

oguziverson

oguziverson

Üye
    Konu Sahibi
kardeş istersen servise götür bi baktır olmassa buraya yaz
tamam saol
tuşlarla biraz oynayınca geçio ama bi süre sonra yeniden başlıo servise götüriyim :(

schumici

schumici

Üye
kullanıma bağlı olarak eskimiştir. yenisiyle bi değiştir istersen:oke:

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
benimde n73ün üst tuşu gıcırdıyo özellikle yeşil tuşun üzerinde tuş ve kenarındaki gri yer ne yapmalıyım sizce ????

anıl_baba

Üye
Sarıyla göstermiş olduğun ince şeriti tırnağınla yukarı doğru hafifçe ittir.Birazda olsa o sesi çıkarmıyor.Tam bir çözüm yolu bulan varsa yardımcı olsun

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
ben servise verdim sorun çözüldü şimdi hiç gıcırdama falan yok

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
6300 kullanıyorum aynı sorun bendede war.

seksat59

Üye
2.el aldıysanız tus takımı yan sanayi olabilir.Bana sıfır dıye n73 verdıler,tus takımının ustundekı yazılar silindi.Alırken artık cok dıkkat edıyom.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaslar bide n73 ile camera cekerken veya bı sey acarken bıraz basılı tutman gerekiyo.İlk aldığımda musıc acıyodum,bastım bastım olmadı sonra bıraz basılı tuttum oldu,(bu kötü yani)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...