n73 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sanal hacker

sanal hacker

Üye
    Konu Sahibi
n73 hakkında
şimdi nokıa kalitesi tartışılmaz ama şu konuya deyinelim.
biliyorsunuz nokıa ürettiği telefonların bazi özelliklerini diğer telefonda bulamıyorsunuz hem de üst model olduğu halde menü hep aynı bazıları yazılım hatası bile veriyor peki bu kadar sorun olduğu halde neden hala nokıa şimdi KONUMUZ n73 güzel telefon ama biraz yavaş ben çok telefon denedim
ses fena değil ekran kalitsi kameraya göre biraz düşük şarj süresi iyi symbıan destekli ama os 9,1 yani 6600 attığını n 73 e atamazsın şunu farkettim 6600,7610 3230,6630,6680,6681 gibi s60 telefonlarında orjinal antivirüs programı yok ama atabilirsin n73 de var hemde orjinal yani sudurki ozamanlar hangi program warsa şimdi ürettiği telefonlarda bulabiliyorsun bu nokıa stratejisi dir ve başarıyorda piyasada ayakta kalabilyor avrupada bile nokıa tercih edilmiyor ama burasi türkiye

schumici

schumici

Üye
aslında bence nokiayı tercih etmenin nedenleri arasında basit telefonlarının gerçekten basit olması ve sadece amaca hizmet etmesi, gelişmiş telefonlarınında gerçekten gelişmiş özelliklere sahip olması. piyasadada ona cevap verebilecek telefon yok doğru düzgün o sebepten nokia kapıyo tüm payı:oke:

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
ben gayet memnunum eskıden 6630 varken baya ilgilenırdım programlardan ama şimdi hiç ilgilenmıyom telefonlarımda şarkı bıle yok artık zor gelıyo şarkı ve program yuklemesı bi de telefon fazla olunca

Salihyet

Salihyet

Üye
5700 'ı fiyat, ve kullanış özellikler olarak geçebilen telefon görmedim.. 5700 gerçekten çok iyi bi telefon.. n73'e karşı her zmn sorulduğunda önerdim, yine öneririm..

jöly

Üye
ben kullanıyorum ve çok da memnunum...:oke:

hector777

hector777

Üye
bende n73 kullanıyorum ve memnunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt