n73 Ahize sorunu yardım ltfennn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
n73 Ahize sorunu yardım ltfennn
Arkadaşlar N73 ÜMÜN ahizesinden ses az geliyor acaba bu sorun tüm n73lerde war mı yoksa benim telde mi sorun war ahizeden kasdettiğim konuşurken kulagımızı dayadıgımız yer bu sorunu acaba nsıl çözebliriz böle bir yöntem war mı ltfen cvplarınızı bekliyorum

schumici

schumici

Üye
valla birader o kişiden kişiye değişir. en iyisi başka bi n73 bul ve kıyasla

mservank

mservank

Üye
ses kısıksa ondan olabilir onu yükselt artık ses tuşlarından mı oluyor navigasyon tuşlarından mı onu da sen kurcala:)

safakk

safakk

Üye
Arkadaşlar N73 ÜMÜN ahizesinden ses az geliyor acaba bu sorun tüm n73lerde war mı yoksa benim telde mi sorun war ahizeden kasdettiğim konuşurken kulagımızı dayadıgımız yer bu sorunu acaba nsıl çözebliriz böle bir yöntem war mı ltfen cvplarınızı bekliyorum
büyük ihtimalle konuşurken yanda sesi açma kısma tuşu var ya işte oradan kısmışındır sana önerim oradan sesini açman eğer olmazsa başka bir n73 le kıyasla eğer onda da ses az geliyorsa bir kulak burun boğaz servisine gitmeni öneririm :ehe ama yok karşılaştırdığın telefonun sesi yeterli ise telefonunun ahize kısmını temizle öyle dene daha omadı kvk ya götür :oke:

eeryuz

Üye
bende de n73 var telime bi gün versiyon attım ve sanki banada telin sesi azalmış gibi gelmişti..alakası varmı bilmiyorum

schumici

schumici

Üye
bi versiyonda öyle bişey olduğunu duymuştum ama hangisi hatırlamıyorum. dediğin ona bağlı olabilir

fre@k@zoid

fre@k@zoid

Üye
aynı sorun bendede var deli olmaya basladım beni her arayanla kavga ediyom duymuyorum diyom 100 kere tekrarlıyo

atakax

atakax

Üye
annemde n73 var ondada 3 kere oldu aynı problem o sesin geldiği kısmı değiştiriyolar 20tl ya bişi kalmıo ama anneminki bozuldu yine :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt