N7000 için 2.3.6 Rom Arıyorum ?

Sponsorlu Bağlantılar

signor ramon

signor ramon

Üye
    Konu Sahibi
N7000 için 2.3.6 Rom Arıyorum ?
Galaxy Note İçin 2,3,6 Arıyorum google'da baktığımda bütün hepsi hotfile ve megaupload sitesine yüklenmiş ve ikiside kapandığı için bulamıyorum elinde olan varsa veya baska siteden link bilen varsa iletirse sewinirim iyi forumlar !

The Shadow

The Shadow

Üye
Sammobile a uye ol istedigin tum surumler var orada.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Mega.co oraya uğra

signor ramon

signor ramon

Üye
    Konu Sahibi
Bakicam duruma gore yazarm sagolun beyler

signor ramon

signor ramon

Üye
    Konu Sahibi
sammobile da yok arkadaşlar

The Shadow

The Shadow

Üye
Sammobile da yoksa cihazina cikmamis demektir.

signor ramon

signor ramon

Üye
    Konu Sahibi
nasıl cıkmamıs ya ? telefonun ılk versıyonu 2.3.6 :S

signor ramon

signor ramon

Üye
    Konu Sahibi
sana zahmet kardeşBeyler nette yaptığım uzun araştırmalar sonucunda romu buldum şu an indiriyorum eğer düzgün çalışırsa isteseyen arkadaşlar için upload ederim

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
kdrklc54

kdrklc54

Üye
Neden o rom a donmek istiyorsn son surum gayet gzl cals6r

• Beğen
Tepkiler: signor ramon
mustafainceli01

mustafainceli01

Üye
bu linkte her surum vardir bakabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: signor ramon
kdrklc54

kdrklc54

Üye
bu linkte her surum vardir bakabilirsiniz
Kardes bnm telefn yurt disindan geldi bazi farkliliklar var surumde imei atilmis rom yuklesem gidermi kardes orjinal rom kursam

mustafainceli01

mustafainceli01

Üye
Hangi ülkeden geldiyse onu yükle bence. imei islerine ben pek yanasmiyorum ya keske fazla yardimci olabilsem

kdrklc54

kdrklc54

Üye
Hangi ülkeden geldiyse onu yükle bence. imei islerine ben pek yanasmiyorum ya keske fazla yardimci olabilsem
Nyse ya root yapip sistemi baya hizlandirdim ancak mesela 10 gb kisim bos hafiza kartina tasimiyor kardes neden ki ? Sd kart mi almam lazim kendi belleğiji sd olark gormyor daha once s2 vardi onda boyle sikinti yasamamistimm ?

kdrklc54

kdrklc54

Üye
Google play dn hafiza hatasi aliyorm bzn anlamadim gitti keza whatsapp dada resim gonderirkn onda yardimci olabilirmsn ??

mustafainceli01

mustafainceli01

Üye
1 . S2 ve Ace 2 gibi telefonlar 3 hafiza türüdür bunlara vold.fstab modifiyesi yaparsan hafiza karti telefonun usb bellegi ile yer değiştirir hafiza karti telefonun hafizai olarak görünür bence bu yontemi yap bu sorununa çözüm olabilirBu yontemi uygula olmaz ise rom at

kdrklc54

kdrklc54

Üye
1 . S2 ve Ace 2 gibi telefonlar 3 hafiza türüdür bunlara vold.fstab modifiyesi yaparsan hafiza karti telefonun usb bellegi ile yer değiştirir hafiza karti telefonun hafizai olarak görünür bence bu yontemi yap bu sorununa çözüm olabilirBu yontemi uygula olmaz ise rom at
Kardes detayli anlatm varmi program mi o dedigin fln evet 3 hafiza var dedigin gibi

Üst Alt