N70 alıcam hangi oyunlari ve programları destekler kullananlar yorum atsın lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
N70 alıcam hangi oyunlari ve programları destekler kullananlar yorum atsın lütfen
Merak ettin su teli alıcam ama nokia 7610 da oynadığım oyunlar ve programlar n70 de çalışırmı? :)

yunus5055

yunus5055

Üye
Kardeş 7610 ve 6600 da çalışan tüm oyunları N70 tede çalıştırabilirsin ( pandemonium hariç ) ... Telin sistemleri aynıdır ... Ayrıyeten n70 color fix programlarıda çalıştığı için neredeyse tüm ngage oyunlarını oynayabilirsin ... 3g si var ve hertürlü v2 net programınıda destekler ... Kesinlikle memnun kalacaksın 7610 na göre daha iyidir ...

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
Tm saol da şimdı bende 6300 var ve ben n70 i 1 ay sonra alıcam o yüzden 6300 hafıza kartına n gage oyunları yüklesem ve n70 i alınca n70 e bluetooth ile atsam n70 yüklermi 7610 yüklüyodu :)

xqz5

Üye
Yüklenir :) de n70 oyunlari kaldırıyor evet ama genelini donarak oynarsın. Bende n70 kullanıyorum ama oyun oynamıyorum. Bir tek .nes oyunlarini programı sayesinde donmadan oynatıyor. Oyun oynamayı çok seviyorsan telefonda n70 alma derim ben.

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
N70 te pandemonium oynanıyor ben oynadım bitirdim :)

yunus5055

yunus5055

Üye
Tm saol da şimdı bende 6300 var ve ben n70 i 1 ay sonra alıcam o yüzden 6300 hafıza kartına n gage oyunları yüklesem ve n70 i alınca n70 e bluetooth ile atsam n70 yüklermi 7610 yüklüyodu :)

Kardeşim öyle ngage oyunlarını yükledikten sonra bt ile atım dersen uğraşır durursun saatlerce :) ... Yapabileceğin en kısa yok sis dosyalarını indir netten ... Sonrada n70 in hafıza kartına atarsın pc den ... Ortalama oyunlar 20 mb zaten ...

---------- Eklendi @ 00:05:29 ---------- Yazıldı @ 00:01:29 ----------

Yüklenir :) de n70 oyunlari kaldırıyor evet ama genelini donarak oynarsın. Bende n70 kullanıyorum ama oyun oynamıyorum. Bir tek .nes oyunlarini programı sayesinde donmadan oynatıyor. Oyun oynamayı çok seviyorsan telefonda n70 alma derim ben.

usta ben birsürü oyun denedim daha hiçbirindede donma olmadı ... Ngage oyunlar olsun normal oyunlarda olsun ... Belki senin telde çok program vs yüklüyse kasma yaptırıyordur .... Pyhton isteyen programları genelde kullanma derim ...

---------- Eklendi @ 00:09:22 ---------- Yazıldı @ 00:05:29 ----------

N70 te pandemonium oynanıyor ben oynadım bitirdim :)

... Allah allah :) ya ben yükleyince tel kafayı yiyo resmen :D ... oyunu açtiramadim bi düzgün ... Renk sorunlu açtı bi iki sefer ... Ngageman , cf , mcfix vs denedim yine olmadı yani ... Zaten Bt açmadan hiç açmadı ... Anlamadım yani demekki olmuyo dedim :) .. Sen nasıl açtırdın soylesene ...

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
ben hiç bisy yapmadım. 20 mb boyutunda buldum oyunu sis şeklinde. Yükledim normal çalıştı :)
3 yıl N70 kullandım tüm ngage oyunlarını çalıştırdım. Ama sonra sıkıldım bıraktım :)
Şimdi N95 kullanıyorum

yunus5055

yunus5055

Üye
Para olsa bi 5800 alcam .. :) androide giden yolda aradaki basamak olsun :)

.SeRDaR.

.SeRDaR.

Üye
N70 bende kullandım güzel bir telefon Şuan N80 Kullanıyorum yavaş yavaş çıkıyorum. :)

SHS

SHS

Üye
aga senin konularda hep çifter çifter:D tel hayırlı olsun.. oyun, pro vs. zaten doğru adrestesin;)

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
aga senin konularda hep çifter çifter:D tel hayırlı olsun.. oyun, pro vs. zaten doğru adrestesin;)

o yüzden konu açıyoruz ya zaten bilen bilmeyene öğretsin diye bu bi şuç değil ve öylede karşılanmasını istemem ister n70 alırım ister 7610 alırım alıcam telin bilgisi olsunda elimde o yeter başka yorumlarada yer kalmadı bence sus :@

SHS

SHS

Üye
o yüzden konu açıyoruz ya zaten bilen bilmeyene öğretsin diye bu bi şuç değil ve öylede karşılanmasını istemem ister n70 alırım ister 7610 alırım alıcam telin bilgisi olsunda elimde o yeter başka yorumlarada yer kalmadı bence sus :@
niye sinirleniyorsunki tabiiki konu açıp sorcan ben bişey demedimki:)

Hasan

Üye
biraz sonra s60v3 oyunları da açacaksınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt