N-gage Le Lgili Problem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alive

Alive

Üye
    Konu Sahibi
Millet benim elime bi N-Gage gecdi..hafıza kartı 32 MB.Yani yeni makine..Buna N-Gage oyunu nasıl yüklüyoz..6600 daki gibi blz installerle yada pc suitle hafızaya gömerekmi..Yoksa bu tanıyormu gönderilen bu dsoyaları..Bide kullanılan mesaj hafızasını değiştiremiyom..Diğer kısmında olması lazım .. Ama yok ?Nasıl ayarlanıyo..Nedir yane?
 
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
pc suitten atarsan bluetooth uzerinden dosyalar otomatık yerlerine gidio usb,lye kendın atarsan oyunlardaki dosyaları kendın atıosun app.dosyasındakıları system/application icine libs klasoru ıcındekılerı libs klasoru icine
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt