N-gage hakkında kurulum, yardım, hatalar vs hersey

Sponsorlu Bağlantılar

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
videoyu izlemedim ama bak burda en asagida da binpda cra.cked yet diyor

anılbaran

anılbaran

Üye
bende o sıteden bulmuştum linkler sılınmıştı.Demekkı daha dıkkatlı bakmak lazımmış evet oldu kardeşim eline saglık :oke:sagolasın.Ama 3 dk bıle surmedı deneme surumu ondan sanırsam. Tam sürümü var mı acaba ucretsiz olarak? yoksa da satın alcam:oke: nasıl satın alabilirm bu oyunu :D

• Beğen
Tepkiler: mstf_l
mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
tam surumu crackli olmadigi icin satin alman lazim ovi de var
Senin telefon 5800 degil mi nasil oynuyon

frht77

Üye
kardesim allah razı olsun senden programı yukledim oyunuda kurdum ama oyun acılırken ekran beyaz oluyo yani hicbisey gorunmuyor.bu konudada yardımcı olmanı istiyorum

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
tum dosyaları yerlerine attın mı beyaz ekran mı kalıyor yoksa sonra kapanıyor mu
Ayrıca hangi oyun

anılbaran

anılbaran

Üye
tam surumu li olmadigi icin satin alman lazim ovi de var
Senin telefon 5800 degil mi nasil oynuyon

ovıdekı degıl .Bana n gage olanının tam surumunu lazım .Para ıle alcam ama nasıl alcagımı bılmıyorum kardeşim :) . evet 5800 dada oynuyorum uygun Emulatör var :oke:

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
ovideki n gage olanı zaten benim bildigim kadarıyla ama ayrıca 5800 tuslar zor olmuyor mu brothers in arms ta falan

anılbaran

anılbaran

Üye
brothers in arms açılmıyo o önemlı degıl şimdilik.Hayır zor olmuyor uygun progrmla tuşları kombıne ettım düzenledim. (dün 4 saat ugraştım) .rahat oldu .Ovide kı sis olan.yanı HD olan. işte o oyun bızım telefonlarda kasıyor o yuzden onun yerıne n gage lesını arıyorum.Bugn trilaını bulabıldık malesef.
bi şeklide ücret ödeyip alcam :bilmm ovdıe dedgım gibi ordan olmuyor kardeşim. :oke:

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
yab ovide ben bi ara tum n gage lerin tam surumunu bulmustum ama simdi aklıma geldi nerede simdi bilmiyom bi bakam en iyisi ama asphalt4 de asphalt 3 ten fazla bisey yok arkadasın n96 sında oynadım aynı nerdeyse

frht77

Üye
hacı oyun ismi bounce (topla ilerleme oyunu).tam olarak dediklerini yaptım n gage dosyası actım oyunları atıp ngageye girip oyunu yukledim start dedigimde ekran beyaz oluyo tam beyaz ve öylece kalıyo.bırde En son oyunların trial olmaması icin n-gage fixes dosyasını kuruyoruz. Bu ana kadar n gage i hic acmamıs olmanız gerekiyor. Yazmıssın ben bunu yuklemeden uygulamayı actım daha sonra yuklesen sorun olurmu tel n79

anılbaran

anılbaran

Üye
yab ovide ben bi ara tum n gage lerin tam surumunu bulmustum ama simdi aklıma geldi nerede simdi bilmiyom bi bakam en iyisi ama asphalt4 de asphalt 3 ten fazla bisey yok arkadasın n96 sında oynadım aynı nerdeyse

bulabılırsen sevırım kardeşim magdurum işte şans yınede :tşk:

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
sil tekrar kur dicem de daha once hicbir telefonda boyle bir hata gormedim
Neyse tekrar kur sen

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
cevap veren yok mu

Symbianist

Symbianist

Üye
Ben kurmam daha tonla program var format atınca hepsini toplamak uğraştırıyor. En gıcık olduğum da format sonra menu ve ayarları düzeltmek. Yok mu bunun pratik çözümü?

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
Ben kurmam daha tonla program var format atınca hepsini toplamak uğraştırıyor. En gıcık olduğum da format sonra menu ve ayarları düzeltmek. Yok mu bunun pratik çözümü?

Menu ve ayarlar bi klasordeydi ama hangileri hatırlamıyom bulunca soylerim
Toplu kurma icin autoinstaller var ben bi saatte format atıp ayarları yapıp n gage kurup saveleri de yerine yerlestiriyodum yapa yapa hızlandık artık

Symbianist

Symbianist

Üye
Kurma kolay ben de o programı kullanıyorum. Ama menu işi gıcık ediyor işte

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
Kurma kolay ben de o programı kullanıyorum. Ama menu işi gıcık ediyor işte

Menu yedegi burda oluyor buldum simdi c/private/101F4CD2/Content/appshelldata.xml yedekle formattan sonra yerine at

awdil

awdil

Üye
Hocam,yüklerken çıkan dosya bozuk sorunsalının bir çözü mü yok mu?

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
dosya bozuk degil arkadaslar xplore n gage installer ı cıkaramıyor rar dan arkadasa verdigm linkten indir haftasonu konuyu duzenleyecegim

mstf_l

mstf_l

Üye
    Konu Sahibi
buyur bu