N-GAGE-FİFA 2008 full + N-GAGE 2.0

Sponsorlu Bağlantılar

cirkinn

Üye
fifa N93 te ekranı yan çevirince daha zevkli oluyor

deviltheturtle

Üye
kontör gitmiyo dimi aktivasyon istiyince?

dogu_qenc

Üye
tskler

ilhan14

Üye
Arkadaslar n73 e kuramadim dosya bozuk uyarısı geliyor

qarizma_16

Üye
abi sana cooooooook tesekkur ederim supersin

ufukeminakengin

Üye
saolasn kardeş çookk saol..

oxsinox

Üye
bunlar n gage ye yuklenmıyormu?

demirsporlu

Üye
arkadaslar lütfen yardım edin bende n-gage klasik var yani ilk modeli qd olmayan modeli benim bu fifa 2008 i yüklemem icin ne yapmam gerekiyo nası yükleybilirim lütfen yardım edin

Mesbul

Mesbul

Üye
Ya ben bütün adımları uyguladım. Fifa 2008i kurdum. Fulledim de ama oyunu her açmaya çalıştığımda activating diyor kontür yiyor ve oyun açılmıyor. Oyun full yandaki trial işareti yok. Yardım edebilirmisiniz?

mahir93

Üye
thanks baby

acılık

Üye
aga 6 kontörüm gitti ama helal olsun güzel oyun :coold:
ayrıca aktivasyon için numara yazma yerine +90 dan sonra 0 ile başlamayın örn. +900532 gibi, +90532 yazın yoksa mesaj gelmiyor

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
paylaşım güzel

halit_219

Üye
abicim çooooooooooooooooook teşekkürler very good very good very good very good thank you very much thank you very much thank you very much thank you very much :D

krallapore

Üye
allah razı olsun kardes

cirkinn

Üye
space impact kappa base yi fll yapmak için sırasyla

1. HAFIZA KARTI ndaki "private" dosyasini acin.
2. 2000afbb dosyasini acin.
3. "Campaigns" dosyasini acin, "pack1" i acin ve icindeki bütün dataylari silin.
4. SPACE IMPACT oyunu simdi fll oldu ama hala deneme versiyonu yaziyor ama degil !

mahir_52_

Üye
abi bu 5700 da çalışmıyo fifa 2008 ve asphalt 3 çalışmadı telefona n gage yi yüklerken eksik paket diyo telefona uyumsuz yazılım diyo ama yüklüyo n gage yi de açıyo ama oyunları açmıyo bi yardım ederseniz sevinirim tam 3 defa sildim tekraar yükledim olmadı 4. de telefona format attım yine olmadı

mahir_52_

Üye
:nono:çook yardımcı oldunuz teşekkür ederim:nono:
alın bide şu linke bakın bakalım konu nasıl olurmuş

ha unutmadan bi üye kaybettiniz

kaanyuce

Üye
ya arkadaşlar bende n-gage var n-gage o oyunu atıyorum atıyorum fexplorer den girip yüklemeye çalışıyorum ama dosyayı tanımıyor yardımcı olursanız sevinirim

lidermay

lidermay

Üye
Arkadaşlar bende dosya yüklerken temel paketi yükleyin diyor bu sorunu nasıl halledebilirim yardım

BABA KARTAL

BABA KARTAL

Üye
Ellerine sağlk saol kardeş