N-GAGE-FİFA 2008 full + N-GAGE 2.0

Sponsorlu Bağlantılar

güvercin

güvercin

Üye
fifa 2008î yükleyemiyorum oyunu nereye atacam bi yardımcı olun

memici

memici

Üye
fifa 2008 oyun zipli dosya hatalı acmıyor

m.furkan1993

m.furkan1993

Üye
teşekkürler

merzan_

Üye
Merhaba Ben N95 8gb Kullanıcısıyım. Sorunum 2008 I Yukledim Ngage 2.0 Yukledim Fakat Bi Turlu Full Kullanamıyorum. Programı Sildim Tekrar Yukledim Malaesef Yine Trial Olarak Kullanıyorum . Wirelessim Var Verdiğin Siteye Giriyorum Kod Cep Telefonuma Gelio Interntten Dowload Oluyor Ama Sonucta Yine Full Olmuyor Yardımcı Olursanız Sevirim. Kolay Gelsin

System X

System X

Üye
ellerin dert görmesin çooooook sağol yaşnız ngage yi yükledim n73 e 1.01 versiyon gözüküyo yani 2.0 değil

Lyre1907

Üye
harikasın denedım oldu full ve sorunsuz n73 umde :D cok tesekkurler

engineer73

Üye
ben de full yapamadım .herşeyi harfiyen yapmama rağmen. n73

sevimliy_im

Üye
bu sayfaya yazıom numaramı ..ama cebime msj gelmio..yardımmm:(

keylog

Üye
ben e51 ime herşeyi doğru olarak kurdum oyunuda full yaptım ancak oyunu tıklayınca UNABLE TO START GAME(ERROR -6) yazıyor demekki açılmıyor e serisinde :S

volkangav

volkangav

Üye
teşekkürler

ayazkapli

ayazkapli

Üye
salasin kardesh

osezer10

osezer10

Üye
FİFA 2008 zip dosyası hatalı

soket43

soket43

Üye
çoooook teşekkürler kardeşim bende de sorunsuz çalıştı....

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Kardes boyle faydalı bir konu baska hıc bır forumda olamaz cok saol walla n73 de oyunları oynuyamıyordum terıal olarak bıle n-gage modulu u eskı dıodu senınkını yukledım sımdı keyfını cıkarıyorum cok saol ama 2008 bitti artık kardesım artık vermıo actıvasyon kodu gelmıo yanı ınsalllah baska bahara bide bir sorum olacak cevaplarsan cok mutlu olurum aspalt da hıc bır sorun yok ama 2008 de kasıo hemde acaip kasıo oyun oynanmıo neden bole oluodur sızce ne yapıım oyunu oynıyamıyorum ne olur bı yardım bays

batman19

Üye
Olmuyor...gelen linlke tıklıyorsun ama oyun hala trial olarak görünüyor yani full olmuyor...2. denememde aktivitasyon kodu bile gelmedi...ayrıca o kadar ahım şahım bir oyunda değil...s60 3 rd fifa 2007 ile arasında ne fark var söylermisiniz? isimler dışında... iyi niyetle konuyu başlatanın ellerine saglık... faydalanan arkadaşlar adına teşekkürler...

duygusal44

Üye
5700 da oluyomu ben denedim beceremedimde:S

onur--45

onur--45

Üye
teşekkürler oyun full olarak çalışıyor n73 de oldu.. emeğinize teşekkürler...

seawolf

Üye
saol
kardes

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
emeğine sağlık süper oldu peki dier oyunlarda olur mu bunlar çok güzel bi şey bu ya allah razı olsun

--------------- Ekleme ---------------

bi daha yazıcam çok güzel oyun ya rabbim ya

--------------- Ekleme ---------------

kardeş bi soru diğer oyunları peki nasıl aktivasyon mesajı alcaz sitede bi türlü o kısmı bulamadım acil yardım istiyorum

can1994

Üye
abi bu fifa 2008 n-gagemi