N-Gage Bol Aksesuarlı ( İçeri Gelin İsterseniz Almayın... )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GÖKHANX

Üye
    Konu Sahibi
N-Gage Bol Aksesuarlı ( İçeri Gelin İsterseniz Almayın... )

N-Gage Efsane Oyun Telefonu Psp'nin Tek Rakibi

Evet arkadaşlar bu hem telefondur hemde oyun konsolu bilen bilir zaten.

Hurda N-Gage'lerle lütfen karıştırmayın ve bu cihazı benden almasanız bile mutlaka alırken bunları sorgulayın;

1) İmei kesinlikle klonlanmamıştır,

2) Cihaz Türkiye'de kayılıdır ve Tüm operatörleri (Vodafone, Turkcell, Avea, GSMobile vs) çalıştırır.

3) Kulaklık girişi, İşitme cihazı girişi, Pc bağlantı portları, Mic Çıkışı, Şarj girişi, hoparlörü, Ahizesi, Tuş takımının tamamı, Açma kapama Tuşu kesinlikle tamamı sorunsuz çalışıyor.

4) Hafıza kartı ve sim kart girişi en ufak arıza yok.

5) Ekranda ölü Pixel yok.

6) N-Gage telefonlarında ''Uygulama Kapandı'' diye bir hata çıkar ve cihaz bir daha açılmaz format ister (Korkmayın benim N-Gage diğerleri gibi hurda olmadığını söyledim çünki Symbian uzamnı olduğumdan ona da çözüm buldum içiniz rahat olsun)

Yanında Gönderilecek Aksesuarlar;

1 adet Orjinal Nokia N-Gage kulaklık.

1 adet Orjinal Kingston 1 GB Hafıza Kartı (10-15 TL'lik Çöp Hafıza kartlarıyla karıştırmayın ve sakın onlardan alıp kullanmayın).

1 adet Orjinal N-Gage Şarj aleti.

1adet N-Gage Kılıf.

1 Dvd Dolusu N-Gage Uyumlu ( Program, Ekran'a Uyumlu Wallpaper ve Oplogo, Sis - Java ve N-Gage Oyunları,)

Ayrıca: Cihaz size hazırlanmış olarak gelicek Oyunlar, Wallpaperlar, Programlar falan kurulu ve sistem düzgün bir şekilde yollanacak.

Ürünüm gelir mi derdi yok, kapıda ödeme yapılır.

lunarguardians

Üye
Senin cihazın bulunmaz hint kumaşı diğerleri çöp öylemi :ehe iyi güldürdün bu ilanı okuyan herkezi emin ol.
ayrıca ngage lerde olan "hafıza dolu" yada "uygulama kapandı" problerini gidermek 7-8 yaşında çocuğun yapacağı iş bunun için biraz araştırma yeterli yani bunları (1 hata mesajı yok sistemi patchlemek yada hacklemek) bilmekle symbian uzmanı (ki öyle bişey yok) olunmuyor.
Uzman dediğin symbiana sdk kitleri ile uygulama yazan ve sistemin hatalarında yola çıkarak telefonun sistem dosyalarına tam müdaheleyi bulmaktır kardeş yada symbian işletim sisteminin tam image ını alıp bunun içinde hexlerle oynama yaparak sistemi optimiza etmek yada sistemi kendine göre uyarlamaktır kardeş.
Öyle 2 program kurup 2 patch atıp uzman olunmuyor...

GÖKHANX

Üye
    Konu Sahibi
Usta sen kendini akıllımı zannediyorsun 1.cisi bulunmaz hint kumaşı diye bişey geçmedi sen uydurdun.
2.si çoluk çocuk işi demişsin haklısın onu yapmak çok kolay ama yapmayı bilen sayısı az.
3.sü saydıklarının çoğunu yapabiliyorum.
4.sü bir gün eklede beni sana program kodalamayı öğretim aLONE isimli bir anitvirüs yazdım ayrıca python falanda değil s60v2 için gelde 3D olarak sana nasıl yapıldığını öğreteyim.
5.si senin yukarıdaki beğenmediğin telefon satıldı.

GÖKHANX

Üye
    Konu Sahibi
Ürün satıldı ilginize teşekkür ederim...

GÖKHANX

Üye
    Konu Sahibi
Ürün satılmıstır ilginize tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt