Nokia C5-00 için N-Gage 2.0 Oyunlarını Oynama Denenmiştir (RESİMLİ)

Sponsorlu Bağlantılar

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-00 için N-Gage 2.0 Oyunlarını Oynama Denenmiştir (RESİMLİ)
Herkese tekrar merhaba:)
Önceki açtığım konumda C5-00 model telefonun nasıl hacklendiğini anlatmıştım.Şimdide n-gage 2.0 oyunlarını sorunsuz oynamak için neler yapacağınızı anlatacam:)Başlıyalım...

1-)İlk olarak tabikide cihazın hackli olması gerekiyor, bunuda önceki konumda anlatmıştım zaten:)
2-)N-Gage_Installer_v.1.40.1557_by_Bodyz_all.sis adlı dosyayı "Hafıza Kartı"na kuruyoruz.
2-)Telefonunuzun dilini "İngilizce" yapıyoruz,ve cihazı yeniden başlatıyoruz.(Yoksa oynayamazsınız):)
3-)Oyunları yüklerken ve oynarken Rom Patcher'den Open4All RP+ yamasını "Devre Dışı" bırakıyoruz.(Otomatik başlatmayıda kapatın açıksa)..

İNDİRME LİNKLERİ

Modül:

OYUNLARIN KURULUMU
1-Rom Patcher'den Open4All RP+ yamasını devre dışı bırakın
2-Hafıza Kartının ana dizisine n-gage adlı bi kalsör oluşturun. (Böyle bir kalsör yoksa)
3-İndirdiğiniz oyunu n-gage kalsörüne atın
4-Son olarak N-gage modülünü açın otomatik olarak önüne gelecektir sornada kurulumu gerçekleştirin:)

Paylaştığım oyunların bazıları hatalı çıkmıştır o yüzden orjinal ve fu ll olarak oyunların hepsini indirebiliceğiniz bir site vericem üyelik gerekmez küçük bi site forum sitesi değil sadece n-gage 2.0 oyunlarını ve bir kaç tanede s60v3 oyun emulatörlerini barındıran küçük bi site oyunları ordan indirip kurabilirsiniz

N-Gage Oyun Sitesi--->

Ve son olarak bir program daha vericem çok önemli linki aşağıda...

->
Peki bu program ne işe yarar?
1-)Oyunları kurarken, oyuna girerken veya girdikten sonra alınan KERN-EXEC hatalarını düzeltir.
2-)Trial olarak oynanan oyunların hepsini ve sorunsuz olarak çalıştırır.(Kesinlikle trial oynamazsınız)
ÖNEMLİ NOT:N73 gibi bazı düşük ramlı telefonlarda oynarken veya girerken KERN-EXEC hataları verebilir bunun sebebi programdan veya oyundan kaynaklı eğildir telefonun ram yetersizliğinden kaynaklıdır.

NOT:Modül hafıza kartındaysa programı hafıza kartına kurunuz telefon hafızasındaysa modülü karta kursanız çalışırmı bilmiyorum denemedim siz deneyip sonucu yazarsanız ek olarak bu yararlı bilgiyide eklemiş olurum konuya :)
Kurulum aynı kalsın yane aynen yazdığım gibi kurulacak oyunlar telefon dili ingilizce olucak tabi kurarken ve oynarkende:)Hadi kolay gelsin:naughty:

• Beğen
Tepkiler: frk uzn ve PhyscoDevil

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Yukarı..

uribaju

uribaju

Üye
teşekkürler

fatih_347

Kapalı Hesap
KARDEŞ ALLAH RAZI OLSUN YİNE BİR İLKİ BASARDIN AMA SADECE ASPHALTLA ONE OYUNU CALISIYOR.OYUNLARI YÜKLERKEN FİLE CAPRUDET DELETE DİYE BİR HATA GELİYOR İNSALLAH PROBLEMİ ANLATABİLMİSİMDİR.SAOL:oke:

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Bende çoğusu çalışıyor alla alla :S tüm oyunları denediniz mi?olmazsa başka siteden indirin oyunları ama yükleme şekli aynı kalsın yani dil ingilizce olcak rom patcherden yamalar aktif olmayacak ayrıca kurulumdan sorna oynarkende dilin ingilizce olması gerekiyor olmazsa bide installserver yamasını aktif edip deneyin oyunların çalışmaması imkansız :hmmm

fatih_347

Kapalı Hesap
Tamam kardeş sorun cözüldü oyunları n-gage games.com sitesinden indirince hepsi calısıyor.saol kardeş artık yeni telefon almanın vakti geldi

----------Eklendi @ 08:08:50 ---------- Yazıldı @ 08:08:31 ----------

:oke:

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeş sorun cözüldü oyunları n-gage games.com sitesinden indirince hepsi calısıyor.saol kardeş artık yeni telefon almanın vakti geldi

----------Eklendi @ 08:08:50 ---------- Yazıldı @ 08:08:31 ----------

Yeni telefon almak mı?Memnun değil misin c5'den))::ehe

fatih_347

Kapalı Hesap
en basta hack sorunumuz vardı hackledik ama daha sonra n gage de oynadık artık 2 ay icinde elimden cıkaracagım telefonu sadece arama yapmak icin kullanıyorum sende böylesindir bütün s60v3 kullanıcılarıda böyledir...gercekten symbian bitmis :allalla:

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle ilk başta bende çok hevesleniyordum bende n-gage 2.0'a ama daha oynadığım ilk gün bile zevk vermedi bende bundan sornaki yeni alacğaım telefon kesinlikle dokunmatik olucaktır ayrıca android işletim sistemlilerden alabilirim daha önce kullanmadım ama herkes iyi diyor memnunmuş kullananlar sende alcaksan işletim sistemine önem veriyorsan android diyorum :oke:

fatih_347

Kapalı Hesap

BANLI

BANLI

Üye
kardeş kurulum işini hallettim de oyunlar bozuk diyo silme uyarısı geliyor n gage in kendi sitesinden de indirdim onlara da aynı uyarıyı verdi dili ıngilizce yaptım sertifika işini de yaptım ama olmadı bir türlü

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
kardeş kurulum işini hallettim de oyunlar bozuk diyo silme uyarısı geliyor n gage in kendi sitesinden de indirdim onlara da aynı uyarıyı verdi dili ıngilizce yaptım sertifika işini de yaptım ama olmadı bir türlü
Telefon dili ingilizce kalıcak her zaman hem oynarken hem yüklerken.yüklerken ve oynarken Rom patcher'den installserver yamasını aktif edip tekrar yükleyip deneyin.sorun olmaması lazım kendim yükleyip oynuyorum hatta fatih_hirka isimli arkadaşımızda yaptı oynadı sorunsuz.muhakkak bi yerde hata yapmışsınızdır konuyu tekrar inceleyip yaptığınız işlemleri tekrar gözden geçirin.video çekme şansım olsa çekerdim telefon dışınd ayrietten kameram olmadığı için video çekemiyorum telefon içinden video çekimi yapabilen program varsa söylerseniz videoyuda çekip ilk sayfaya koyarım ;)

fatih_347

Kapalı Hesap
evet kardeş su an telefonumda 8 adet n gage oyunu bulunmakta insallah yakın zamanda brother in arms da yüklemek istiyorum...dikkat etmen gerekenler ilk önce telfonun dili ingilizce olacak sonra indirdigin oyunu n gage diye bir klasöre atacaksın daha sonra n gage uygulamasını acmadan önce rompatcher daki yamalar aktif olsun yoksa file capture delete hatası verir.daha sonra oyunu yükle ve start game demeden önce rompatchar yamalarını kapat (untick) sonra oynamaya baslayabilirsin:oke:

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeş su an telefonumda 8 adet n gage oyunu bulunmakta insallah yakın zamanda brother in arms da yüklemek istiyorum...dikkat etmen gerekenler ilk önce telfonun dili ingilizce olacak sonra indirdigin oyunu n gage diye bir klasöre atacaksın daha sonra n gage uygulamasını acmadan önce rompatcher daki yamalar aktif olsun yoksa file capture delete hatası verir.daha sonra oyunu yükle ve start game demeden önce rompatchar yamalarını kapat (untick) sonra oynamaya baslayabilirsin:oke:
Aynen öle:oke:brother bende hata verdi sesi açılsınmı diye sordu oyuna girince evet dedim oyundan attı sornada KERN-EXEC hatası aldım :D yeniden düzenlenmiş halini bulup deneyip koyarım onuda:naughty:

• Beğen
Tepkiler: fatih_347
BRS57

BRS57

Üye
müthiş :oke:

• Beğen
Tepkiler: angmar55
'Patron

'Patron

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: angmar55
angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
(h)

----------Eklendi @ 13:56:46 ---------- Yazıldı @ 13:56:22 ----------

Önemli değil:oke:

Ayrıca bi ekleme yapayım The one Trial oynanıyor brother arms hata veriyor girerken ve bir kaç tane daha KERN-EXEC hatası veren veya oyuna girerken atan yüklerken hata veren ve trial olarak açılan oyunları yapan hataları gideren bi program buldum aşağıya ekliyorum programı kurun artık hiçbir oyun hata vermes KERN-EXEC hatası alanlar artık almıcak trial olarak oynanılan oyunların hepsi artık :) :naughty: oyuna girerken atma sorunu kalkmıştır ve yüklerken gelen hatalar tamamen ortadan kalkmıştır çok uzattım link aşağıda...ismine bakılıcak olursa ne alakası var diceksiniz:kop:işte kurunca anlıcaksınız alakasını :) programı hafıza kartına kurun kurulum bitince açmaya çalışsanızda açılmaz zaten açılması gerekmez sadece kurulu dursun siz oyunları yükleyip oynayın :ehe

Link: --->

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
teşekkürler.

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
tamam da hacılar ben bu programı N95 e yüklemeye çalıştım smart officeyi. Uygulama telefona uyumlu değil yine de devam edilsinmi dedi. Evet dedim. Güncelleştirme hatası dedi

Üst Alt