N-GAGE 2.0 Tek Dosya İle Bütün s60v3'lerde (FP1-FP2) Bütün binpda Oyunlarını Sorunsuz Oynama

Sponsorlu Bağlantılar

berkayholat

berkayholat

Üye
    Konu Sahibi
N-GAGE 2.0 Tek Dosya İle Bütün s60v3'lerde (FP1-FP2) Bütün binpda Oyunlarını Sorunsuz Oynama
Emulator ile FP2 de ''KERN EXEC'' hatasını veren veya trial olarak çalışan oyunlar sorunsuz olarak çalışmaktadadır.
Not: Telefonunuzun hackli olması lazım ve oyunları yüklerken hackli, oyunları açarken hacksiz olması gerekir. Aksi halde ''File Corrupted'' tarzı hatalar alırsınız.

Bütün binpda Oyunları:

Sorunsuz Emulator:

• Beğen
Tepkiler: Breakinq, frk uzn, karamurathan ve 2 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

microcan1

Üye
deniyorum i450de durumu bildiricem birazdan :) teşekkrler bu arada

----------Eklendi @ 21:10:38 ---------- Yazıldı @ 21:03:58 ----------

ilk olarak uyg. kapandı : main hatası sonra kern-exec 3. hatası aldım installer serveri kaldırdım sys binden yine olmadı.daha öncede böyle olmuştu ancak bi oyun çalışıyordu bounce.şuan onu deniyorum.(ramden olabilir 18 mb boş yer var telde)

HawkNY

HawkNY

Üye
fp2 .ngage nerden bulabilirim ?

----------Eklendi @ 21:18:37 ---------- Yazıldı @ 21:14:23 ----------

rompatcher aktif olmasna rağmen güncelştrme hatası veriyor

reaurora

reaurora

Üye
fp2 .ngage nerden bulabilirim ?

----------Eklendi @ 21:18:37 ---------- Yazıldı @ 21:14:23 ----------

rompatcher aktif olmasna rağmen güncelştrme hatası veriyor

burdan FP2 ye uygun program ve patchi indirebilirsin
önce programı sonra patchi yüklemen lazım

_OrdeaL_

_OrdeaL_

Üye
n95 8gb a yükledim oyun yükleniyor start gameye basınca oyun bulunamadı hatası veriyor ve n-gage klasöründen siliniyor çözümü var mı ?

HawkNY

HawkNY

Üye
Teşekkürler , Güncelleştirme hatası sorununu hallettim , ekteki verdiğin dosyayı kurdum telefonu unhacked yaptım yani hacksiz konuma getirdim bounce boing voyage'i indirdiğim binpda en iyi oyunlar sayfasında , oyunu n-gage klasörüne attım ama file corrupted dedi yine... |-)

----------Eklendi @ 05:15:31 ---------- Yazıldı @ 05:02:52 ----------

vay be asphalt 3 ü indirdim yükleniyor şu an aceba bounce da mı bir hata var yada telefon fp2 diye desteklemiyor mu..

----------Eklendi @ 05:42:05 ---------- Yazıldı @ 05:15:31 ----------

asphalt 3 de hata veriyor unable to instal game yani oyun yüklenemiyor diyor off:ağlarım:

berkayholat

berkayholat

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış anlaşılmış galiba ilk önce oyunları n-gage klasörüne atmadan önce rompatcherdan yamaları aktif ediceksiniz sonra oyunları atıp kuracaksınız. Oyunlar kurulunca rompatcherdan yamaları kapatıp öyle gireceksiniz oyunlara. Bütün binpda oyunları bütün fp2 lerde çalışıyor hepsini denedim. Kendi kullandığım oyunları tek tek upload etmeye başladım.

HawkNY

HawkNY

Üye
Şimdi Anlaşıldı Dostum . deniyeceğim.

----------Eklendi @ 13:16:41 ---------- Yazıldı @ 12:04:44 ----------

teşekkürler pc.den girince tşk. Edicem , dediklerini yaptm sorun kalmadı.

fatih_347

Kapalı Hesap
kardes c5 te brother in arms haric hepsi calıstı saol

_OrdeaL_

_OrdeaL_

Üye
dediğin gibi yapıyorum ama ''game not found on memory card'' yazısı geliyor

batudinho39

batudinho39

Üye
ewet çalışıyor tek crash bandicoot çalışmadı onun çalışan linkini bulursan şukunu veririm kardeşim çok sağol :alkis

berkayholat

berkayholat

Üye
    Konu Sahibi
batudinho39

batudinho39

Üye
sorunum normal yükleme yaparken sonlara doğru unable to install game yazısı geliyor sonra yüklemeden atıyor n79 yardım şimdiden sağol:good:

berkayholat

berkayholat

Üye
    Konu Sahibi
sorunum normal yükleme yaparken sonlara doğru unable to install game yazısı geliyor sonra yüklemeden atıyor n79 yardım şimdiden sağol:good:
Telefonu yeniden başlatıp bunu dener misin

batudinho39

batudinho39

Üye
hayır çalışmadı gene error 11 unable to install game hatası verdi :vur

berkayholat

berkayholat

Üye
    Konu Sahibi
hayır çalışmadı gene error 11 unable to install game hatası verdi :vur
Eğer telefonunda o oyunun .sis i varsa onu sil öyle dene eğer yoksa linkteki sis oyunu indir kur sonra sil bu sefer dene kesin çalışması lazım.

batudinho39

batudinho39

Üye
ok kardesim hersey icin cok sagol

----------Eklendi @ 10:25:34 ---------- Yazıldı @ 09:48:35 ----------

kardeş çok teşekkürler o da çalıştı +rep:yuru

karamurathan

Üye
Kardeş ALLAH razı olsun çok güzel paylaşım
Ben bu işi ya beceremedim yada n79 da olmuyo
Telefomun hack li
1 hack programına girdim installserver ve opensystem olan yazıları apply yaptım
2 N gage installer i kurdum ardımdan pach programını kurdum bu ikinci linkte verdiğin fp2 telefonlara göre olanı dediğini n79 fp2 cihaz olması lazım öyle biliyorum
3 kurulumlar bittikten sonra oyunları x plore programı ile ngage klasorune attım (zipli bir sekilde hafıza kartına kopyalamıstım oyunları kurulumdan sonra n gage klasorune cıkarttım)
4 rom pacheri ellemeden ilk önce oyun kurulumlarını yapmak için menüdeki turuncu n harfi olan game ye tıkladım program açılır açılmaz installing ded instal bittikten sonra file is corrupted hatası verdi ve oyunları sildi
eger bir yerde yanlış yaptımsa söylermisin saygılar

BANLI

BANLI

Üye
teşekkürler

----------Eklendi @ 17:32:18 ---------- Yazıldı @ 17:26:28 ----------

Kardeş ALLAH razı olsun çok güzel paylaşım
Ben bu işi ya beceremedim yada n79 da olmuyo
Telefomun hack li
1 hack programına girdim installserver ve opensystem olan yazıları apply yaptım
2 N gage installer i kurdum ardımdan pach programını kurdum bu ikinci linkte verdiğin fp2 telefonlara göre olanı dediğini n79 fp2 cihaz olması lazım öyle biliyorum
3 kurulumlar bittikten sonra oyunları x plore programı ile ngage klasorune attım (zipli bir sekilde hafıza kartına kopyalamıstım oyunları kurulumdan sonra n gage klasorune cıkarttım)
4 rom pacheri ellemeden ilk önce oyun kurulumlarını yapmak için menüdeki turuncu n harfi olan game ye tıkladım program açılır açılmaz installing ded instal bittikten sonra file is corrupted hatası verdi ve oyunları sildi
eger bir yerde yanlış yaptımsa söylermisin saygılar

kardeş oyunları freeunrar ile çıkar xplorer sorun çıkarıyor

Üst Alt