MX Video Player v1.7.15a Türkçe Açamadığınız Video Kalmasın (GÜNCEL)

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
MX Video Player v1.7.15a Türkçe Açamadığınız Video Kalmasın (GÜNCEL)
Kesinlikle android için yazılmış en kaliteli video oynatıcının yeni sürümü olan MX VideoPlayer ile açamadığınız video kalmasın galaxi ace'de sorunsuz çalışıyor. 167 Dosya türü destekleyen video oynatıcıya ilk defa rastlıyorum 7 aydır denemediğim video kalmadı hepsinide sorunsuz çalıştırdı 5 yıldızı hakediyor bence.

DESTEKLEDİĞİ DOSYA UZANTILARI:

264,3G2,3GP,3GP2,3GPP,3GPP2,3P2,60D,787,AJP,AMV,ARF,ASF,AVI,BIK,BIX,BNP,BOX,BS4,BSF,BYU,CAMREC,CMREC,D3V,DAV,DCE,DDAT,
DIR,
DIVX,DLX,DMB,DPG,DSY,DV,DV4,DVR,DVX,DXR,EVO,EYE,F4P,FBR,FBZ,FLV,GFP,GTS,GVI,HDMOV,HKM,IVA,IVF,IVR,IVS,JTS,K3G,LREC,
LSF,M15,
M1PG,M1V,M21,M2T,M2TS,M2V,M4E,M4V,M75,MGV,MJ2,MJP,MJPG,MKV,MMV,MNV,MOD,MOI,MOOV,MOV,MOVIE,MP21,MP2V,MP4,
MP4V,MPC,MPE,MPEG,
MPEG4,MPG,MPG2,MQV,MTS,MTV,MDV,MVE,MXF,MYS,NSV,NUV,OGG,OGM,OGV,OGX,PGI,PMF,PNS,PVA,PVR,PXV,
QT,QTM,R3D,RDB,REC,RM,RMD,RMS,
RMVB,ROQ,RP,RTS,RV,SCC,SCM,SCN,SEC,SFD,SFVIDCAP,SKM,SMV,STR,SVI,TIVO,TOD,TP,TP0,TPD,
TRP,TS,VC1,VCR,VCV,VDO,VFW,VGZ,VIDVIV,
VIVO,VOB,VP3,VP6,VP7,VRO,VS4,VSE,WEBM,WM,WMV,WTV,XVİD,YUV,ZMV

[video=youtube;r60WrkH4Wdc]http://www.youtube.com/watch?v=r60WrkH4Wdc&feature=player_embedded[/video]

Altta verilen 2 programıda yükleyin biri ana programdır diğeri codec paketleridir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: optimus123, rcpdnc, kamboz ve 54 diğerleri

shopen66

Üye
tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: bekibi
ugur3535

ugur3535

Üye
hangisini indirmem gerekiyor. android tablet kullanıyorum çin malı

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar orada belirttiğim gibi 2 programıda yüklemelisiniz 1'i ana programdır diğeri codec paketleridir. O nedenle hangisini yüklemeliyiz diye sormayın ikisinide yükleyin sıralama önemli değil istediğinizden başlayabilirsiniz kurmaya.

qaprice

Üye
Teşekkürler hemen deneyelim...

xinsurer

xinsurer

Üye
Teşekkürler.. bu özellikler mobo player'da da var (bilgi için)..

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler.. bu özellikler mobo player'da da var (bilgi için)..

Var onuda denedim ama video bit değeri yüksek olan videolarda kasıntı yapıyor bunda sorun yok serilik bakımından sizinde onda bilginiz olsun. Yorum için teşekkürler.

irfn

Üye
teşekkürler

zegi

Üye
hocam ses ve görüntü arasında senkron farkı var. malesef kullanamıyorum. yeni sürümüne bakmak lazım.

• Beğen
Tepkiler: burak1126

anubis2210

Üye
vıdeo oynuyor ses gelmıyor yada goruntu donuyor t10 var bende telefondanmı yapaıyor sızce??

amistat

Üye
çok teşekkür gerçekten cuk oturdu rock var dı hemen sildim gio m da mükemmel çalıştı emeğine sağlık

Nicotine34

Nicotine34

Üye
Teşekkürler,

Galaxy s2 de sorunsuz çalıştı.

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim galax ace kullanıyorum bendede çok verimli çalışıyor.

kocaeli10

Üye
Paylaşım için teşekkürler, Huawe Ideos da gayet güzel çalışıyor.

esasli1

Üye
buyuksun kankaa:S ALLAH razı olsun....

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
1.2a versiyonu vardı. başarılı bir şekilde kullanıyordum. indirdim bunu da deneyeceğim umarım sorun çıkarmaz.

dj-61

dj-61

Üye
evet bende cok programa denedim bunların içinde mobo güzeldi ve bsplayer kurdum oda iyi ama şu varki avi acması en önemli ve avi dosyasında bazılarında ses de gecikme oluyor bu nedenle bu programı denemeyi düşünüyorum ama bu durumla ilgili bilgi verebilirmisin, yani ses ve görüntü uyumu nasıl ve bende x10 mini var yazılımsal olarakda değişiklikler oluyor sanırım cünkü bizde genel format mp4 ve 3gpp ise samsung wmv ve mp4 kullanıyor oysa wmv ben doğru şekilde oynatmayı başaramadım..

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekkürler ve bende yanlış bilmiyorsam eğer MX Video Player Codec (ARMv7).apk‎ 1 ghz işlemci ve üzeri cihazlar için

ARM v7 işlemci kullanan telefonlar için senin dediğinde doğru işlemcisine göre v7 veya v6 yı kurmak gerekir ama tümünü yüklemeninde zararı yok fazla yer kaplamaz ama bilgi vermek iyi olur konuda düzenleme yaparım teşekkürler bilgi için.

dadycools

Üye
Dostum tam ekran olarak nasıl calıstırcam bilgin varmı 320 x 480 mi ne var ya o şekilde ?

Üst Alt