Yardım Müzik oynatıcı hatası [Şarkı yok]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sameddeger03

Üye
    Konu Sahibi
Müzik oynatıcı hatası [Şarkı yok]
Arkadaşlar şu cfw'yi yükledim dün. Cfw hoşuma gitti yalnız bu sabah fark ettim ki müzik oynatıcı şarkıları görmüyor. Kütüphaneyi yenile diyorum 0 bulundu diyor.
Şundan şüphelendim, cfw'yi telefona yüklerken, pc de SD karta FAT32 olarak format attım. Sonra müzikleri resimleri felan kopyaladım. Acaba dedim format mı uymadı? Fakat şu olay bu durumun aksini söylüyor gibi: Resim gösterci filan resimleri görüyor ya da uygumaları kurarken SD kartı seçebiliyorum karta kuruyor ve çalışıyor, dosya yönetici dosyalarda değişiklik yapabiliyor ya da daha önce indirdiğim haritalar navigasyonda kullanılıyor.

Edit: Telefonun biçimlendirmesini de kullandım. Başarılı dedi. Yeniden pcye kartı takıp şarkıları attım. Sonuç aynı. 0 Dosya Bulundu

Sizce sorun nedir, nasıl düzeltilir ?
Teşekkürler...

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Müzik çalar E Music Okuyor Yani Diyorki E Deki Belirli Bir Klasörün İçindeki Ses Dosyalarını Okur CFW Sahibine Sor O Klasör Hangisi Diye

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Müzik çalar E Music Okuyor Yani Diyorki E Deki Belirli Bir Klasörün İçindeki Ses Dosyalarını Okur CFW Sahibine Sor O Klasör Hangisi Diye
Doğru orda da yazdığı gibi E:\Music klasörünü okumakta, müzikler oraya atılacak sonra müzik çalara girilecek

Hasand.

Hasand.

Üye
Aynen E/Music yolunu okumakta

sameddeger03

Üye
    Konu Sahibi
Allah ne muradınız varsa versin arkadaşlar, Müzik klasörünü Music yaptım gördü....

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve DarkredBlue61
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sorun çözüldüğünü göre :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt