MSN'den Bahar Fırsatı!...ÇOK büyük!!! bi msn kampanyası :))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
    Konu Sahibi
MSN'den Bahar Fırsatı!...ÇOK büyük!!! bi msn kampanyası :))
30 Nisan'a kadar Windows Live Messenger'a YENİ ABONE olan herkes bir ay boyunca haftada sadece 7 kontör / ayda sadece 3 TL* ‘ye SINIRSIZ mesajlaşıyor.
Kampanyadan yararlanmak için INDIRIM yazıp ücretsiz 7777'ye göndermek yeterli. MSN'i cep telefonuna yükledikten sonra, arkadaşlarınla sınırsız mesajlaşmanın keyfini çıkarmaya hemen başlayabilirsin. Üstelik dilediğin her yerden, bağlantı ücreti olmadan!

KAMPUS UN MSN KAMPANYASI DEVAM EDİYORKEN BUNU ÇIKARMALARI ÇOK SAÇMA!!

ÇOK GEREKSİZ Bİ KAMPANYA ZATEN MSN İ ÇOĞUNLUKTA GENÇLER KULLANIYOR...GEREĞİ OLMAYAN Bİ KAMPANYA!!!BARİ AYDA 7 KONTOR YAPSALAR !

• Beğen
Tepkiler: seafight33

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Tamam da normal tarifelere 15 kontördü.. Yani onlar için iyi olmuş..

sweety_boy_43

Üye
Tamam da normal tarifelere 15 kontördü.. Yani onlar için iyi olmuş..

15 kntrdü sonra sadece kampuslulere %50 ındırım geldı 7 kntre dusurduler...
sımdıde tum turkcellılere %50 ındırım geldı ve 7 kntre dustu...
turkcell super yaaa...

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
    Konu Sahibi
15 kntrdü sonra sadece kampuslulere %50 ındırım geldı 7 kntre dusurduler...
sımdıde tum turkcellılere %50 ındırım geldı ve 7 kntre dustu...
turkcell super yaaa...

yha bırak arkadaşın neresi güzel....avea bin basar turkcele....duyduğum kadarıyla avea haftada 9 kontur internet paketini sınırsız yapmış...hem bedava ya msn programı indirirsin hemde interneti doyasıya dolşaırsın...:megafon:

sweety_boy_43

Üye
yha bırak arkadaşın neresi güzel....avea bin basar turkcele....duyduğum kadarıyla avea haftada 9 kontur internet paketini sınırsız yapmış...hem bedava ya msn programı indirirsin hemde interneti doyasıya dolşaırsın...:megafon:

Sen 9kntre sınırsz al kardş.biz hç kntr vermedn de kullanyoz internet paketini

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
avea haftalık internet paketini sınırsız mı yapmış. . . way be.. aslında somurmek gerek ama turkcellde kullanıyoruz bedavaya. . . paylaşım için teşekkür ederiz kardeşim. . .

sweety_boy_43

Üye
Ya arkadaşlar aveada sınırsz paket diye bişey yok 9kntre haftalık 5mb alabiliyosun kime yeter o.sınırsz diyen arkadaş daha detaylı bilgi verebilirmsn.en pahalı internet aveada

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
ya yanlış bilgi vermeyelim 9kontore bir hafta boyunca sınırsız giriş var mi yok mu . . yeniceRi bi açıklama bekliyorum. .9kontore 5Mb boŞ . Şahsen bana yetmez. . Işime yaramaz . Yarayan arkadaşlara olabilir..internetkolik oldum da :D 30mb bile 2gün dayanmıyor..

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
    Konu Sahibi
:)) yahu ben birinden duydum dedim belirttim zaten birazdan girip bakcam sitelerine :D wede turkcelli bende bırakmam bende beleşe kullanıyorum :D kop kop :)

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
    Konu Sahibi
5 MB (faturasız)5 MB/hafta9 kontör/haftaABONE PAKET5 yazıp,
9495'e gönderin.5 MB (faturalı)5 MB/ay5 TL/ayABONE PAKET5 yazıp,
9495'e gönderin.
dediğim bilginin gerçekliği yokmuş şaka gibi bide 5 mb veriyor...utanmadan neler yapabilirsiniz diye yazmışlar 5 mb hakıında :D 2 dkda yer bitiririm onu ben beah :D

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Valla sadece msn kullanıcaklar için gayet haftada 5 MB yeter...

Dark_Knight61

Dark_Knight61

Üye
Bilgiler İçin Teşekkürler::

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
    Konu Sahibi
:) haha anladın ama neyse :D

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
:kop: :kop:

faruk66

Üye
Allah bize neleri nasib ediyor.Yinede şukur :) . Gsm operotorleri bakalim ileride neler yapacak, illaki kendileri kazanacak olanda kullanicilara. Bu Msn kampanyalari az fiyatlar azdaha indirseler iyi olacak.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çok pahalı değil uygun.

bilgekralll

Üye
Beleşe kullanıyorum diyenler nası oluyo bi bilgı versede bizde yararlansak bea

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt