MSI CX640 Yeni Dizüstü Bilgisayar / Bilgilendirme / Özellikler / Fiyat

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Phobersus

Phobersus

Üye
    Konu Sahibi
MSI CX640 Yeni Dizüstü Bilgisayar / Bilgilendirme / Özellikler / Fiyat
MSI Yeni Dizüstü Bilgisayarı İle Karşınızda.MSI Baya Bir Değişikliğe Gitmiş Bulunmakta.Özelliklerine Geçiyorum.Bilgisayarda 15.6 inç HD 1366x768 Çözünürlükte Ekran Bulunuyor.Ekranın Üzerinde Bulunan Işık Sensörü İle Kendi Işığını Ayarlıyor.Win 7 İşletim Sisitemi,i3/i5/i7 İşlemci Seçenekleri Bulunuyor.Nvidia GeForce GT520M 1GB DDR3 Ekran Kartı Mevcut.Tam Bir Oyun Canavarı.Ayrıca İçinde Bulunan HİFire Anten tasarımı Standart Kablosuz Alıcılardan 1.3 kat Daha Verimli Çalışıyor.Fakat Şunu Söyleyim TouchPad Sola Meyilli Duruyor.Bağlantıların Çoğuda Sol Tarafta Bulunuyor.Bu Özellik Fare Kullanırken Engel Yaratmıyor.640 GB Hafızası Mevcut.Wi - Fi , Bluetooth , HDMI Gibi Özellikler Mevcut.
Fiyat : 620 Dolardan Başlıyor.

brqsalvo

brqsalvo

Üye
çook saol sipariş verdim gelcek bikaç gün içinde :D

brqsalvo

brqsalvo

Üye
hayır sakın oyun oynanmaz o makinede

oyun oynanmaz mı???

brqsalvo

brqsalvo

Üye
aldım bunu pes 2012 high ta oynuyorum şuan ;)

onur_bjk53

onur_bjk53

Üye
arkadaş sanki oynamışlarda yorum yapıyolar insanın aklını karıştırmaktan başka işiniz yokmu adam almış oynuyo ne diceksin bakalım şimdi ? hani oynanmıyodu arkadaşım ?

• Beğen
Tepkiler: brqsalvo
YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
arkadaş sanki oynamışlarda yorum yapıyolar insanın aklını karıştırmaktan başka işiniz yokmu adam almış oynuyo ne diceksin bakalım şimdi ? hani oynanmıyodu arkadaşım ?

oyun tabikide oynanır ama son çıkan oyunları rahatlıkla pek kaldırabiliceğini sanmıyorum o ekran kartının

futbol123

futbol123

Üye
kardeşim ekran kartı türlerini biliyoruz bildiğimizden yorum yapıyoruz kimsesin aklını karıştırmıyoruz aksine dahada bilgilendiriyoruz ;) bilip bilmeden yorumlar yapma ilk önce ekran kartı türlerini öğren ;) gt520m 64bittir crysis 2 yi o derece oynatamaz bir yanlış var videoda [video=youtube;AqcjY3391_g]http://www.youtube.com/watch?v=AqcjY3391_g&feature=related[/video][video=youtube;abg5_T1MVZA]http://www.youtube.com/watch?v=abg5_T1MVZA&feature=related[/video]

brqsalvo

brqsalvo

Üye
kardeşim ekran kartı türlerini biliyoruz bildiğimizden yorum yapıyoruz kimsesin aklını karıştırmıyoruz aksine dahada bilgilendiriyoruz ;) bilip bilmeden yorumlar yapma ilk önce ekran kartı türlerini öğren ;) gt520m 64bittir crysis 2 yi o derece oynatamaz bir yanlış var videoda [video=youtube;AqcjY3391_g]http://www.youtube.com/watch?v=AqcjY3391_g&feature=related[/video][video=youtube;abg5_T1MVZA]http://www.youtube.com/watch?v=abg5_T1MVZA&feature=related[/video]
crysis 2 yi bilmemde modern warfare 2 yi kasmadan oynuyorum.bi sorun yok suan :)

----------Eklendi @ 19:43:38 ---------- Yazıldı @ 19:41:50 ----------

en kısa sürede crysis 2 yuklucem açıyomu deneyim bi. :ehe

futbol123

futbol123

Üye
crysis 2 yi bilmemde modern warfare 2 yi kasmadan oynuyorum.bi sorun yok suan :)

----------Eklendi @ 19:43:38 ---------- Yazıldı @ 19:41:50 ----------

en kısa sürede crysis 2 yuklucem açıyomu deneyim bi. :ehe
düşük seviyede açabilir 800x600

brqsalvo

brqsalvo

Üye
Black Ops u bitirdim tam çözünürlükte. :D

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
modern warfare2 yi 1366x768 oynadım bitirdim kasmadı sanmam crysis 2 de kassın.
Black opsu fullde bitirmesi normal ama crysis 2de zorlanır o ekran kartı. tabi overclock yapıyosa değişebilir

brqsalvo

brqsalvo

Üye
kasarsa şaşırmam yani :D

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
aynen öyle :D

hazar_beyi24

Üye
Bu üründen bendede var. Ama sanıldığı gibi bu makinede tek 64 bitlik ekran kartıyla üretilmiyor. Şuan elimdeki bilgisayar gt520m 128 bit. Oyuna gelince pek oyun oynamasını seven biri değilimdir. O yüzden şunu ya da bunu kaldırıyor diyemeceğim. Ayrıca Windows 8 ile denedim. Windows 8'in sekiz saniyede açılmasına imkan tanıyan hızlı boot sistemine sahip. SSD kartla yaptığım denemede 8 saniyede açıldığına şahit oldum. efi and uefi?

• Beğen
Tepkiler: brqsalvo
brqsalvo

brqsalvo

Üye
Bu üründen bendede var. Ama sanıldığı gibi bu makinede tek 64 bitlik ekran kartıyla üretilmiyor. Şuan elimdeki bilgisayar gt520m 128 bit. Oyuna gelince pek oyun oynamasını seven biri değilimdir. O yüzden şunu ya da bunu kaldırıyor diyemeceğim. Ayrıca Windows 8 ile denedim. Windows 8'in sekiz saniyede açılmasına imkan tanıyan hızlı boot sistemine sahip. SSD kartla yaptığım denemede 8 saniyede açıldığına şahit oldum. efi and uefi?
aynen öyle.
Crysis 2 de oynadım modern warfare 3 te :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt