Mralshahawy Belle Extra Taskbars/startmenu V1.03 S^3 Anna Belle Unsigned Türkçe Metyuu

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Mralshahawy Belle Extra Taskbars/startmenu V1.03 S^3 Anna Belle Unsigned Türkçe Metyuu

Ekstra Görev Çubuğunu Otomatik gizleyerek ve Başlat Menüsü ile telefona yeni bir görünüm verin

-Ekranı kilitleme
-Favori Yüklü uygulamalarınıza ve Müzik Çalara Erişim
-Başlat Menüsünde kendi resminizi kullanma ve birçok önceden yüklenmiş renkli Düzenlerden birini seçme
-Telefonu Kapatma ve Güç Tasarrufu modunu etkinleştirme

Yenilik 1.03
• Başlat Menüsü simgeleri boyutu (Küçük - Büyük).
• Sıcak alanlar: Alt araç çubunda bas yukarı kaydır kaydırın yukarı Ekstra Görev Çubuğu başlat
- Alt Merkezi
- Bunun yerine Belle Ekstra Düğmeler [kaydırın yukarı] hareketleri ile herhangi bir çatışma önlemek için tüm alt araç çubuğununda.
- Alt araç çubuğunda Sol
- Alt araç çubuğunda sağ

Aero Peek Boş ekran göstermek ve geri dönmek için
C hafızasına yükleyin

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bafralı53, maxifity, adige28 ve 12 diğerleri

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler dostum emeğine sağlık :oke:

ultrabal10

ultrabal10

Üye
:tşk:

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

cihat04

cihat04

Üye
çok güzel görünüyor.Teşekkürler

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

ozgecen

ozgecen

Üye
teşekkürler

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

Abstract_Loco

Üye
bunu telefondan silemedim :( dosya silinemiyor uyarısı veriyor o nasıl olacak ?

Abstract_Loco

Üye
uygulama otomatik acık olduğu için önce uygulanmaya tıklayıp cıkış yapmalısın. Sonra silinir
telefonu yeniden başlatıp hemen silmeye çalıştım o şekilde silindi :) uygulamadan çıkış yapmıştım aslında ama bilmediğim birşey olmuş olabilir çünkü çalıştıramadım start menüsünü bi kere girince açıldı daha sonra aktif olmadı ondan silmeye çalışmıştım.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
telefonu yeniden başlatıp hemen silmeye çalıştım o şekilde silindi :) uygulamadan çıkış yapmıştım aslında ama bilmediğim birşey olmuş olabilir çünkü çalıştıramadım start menüsünü bi kere girince açıldı daha sonra aktif olmadı ondan silmeye çalışmıştım.
calışmaz olur mu :) ayarlardan bi düzen seciyon. Mesela benim kendi ayarlamamda, sol alt menü dokunmatigin oraya parmağını yukarı doğru sürükleyince ekrana geliyor. Sen işi cözememişsin uygulamada sorun yok :)yukarı kaydır seceneginden birini sec. Sectigin ayardan yukarı doğru parmağını kaydırınca uygulama acılıyor

Abstract_Loco

Üye
calışmaz olur mu :) ayarlardan bi düzen seciyon. Mesela benim kendi ayarlamamda, sol alt menü dokunmatigin oraya parmağını yukarı doğru sürükleyince ekrana geliyor. Sen işi cözememişsin uygulamada sorun yok :)yukarı kaydır seceneginden birini sec. Sectigin ayardan yukarı doğru parmağını kaydırınca uygulama acılıyor

hocam harbiden çözememişim çok güzelmiş sağolasın sayende anladım :) tek sıkıntı isimlerini değiştirdiğin uygulamaları orjinal isim ve simgesiyle alıyor. Birde istisna uygulamalar kısımını çözemedim bilgin var mı bunlarla ilgili :)

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
hocam harbiden çözememişim çok güzelmiş sağolasın sayende anladım :) tek sıkıntı isimlerini değiştirdiğin uygulamaları orjinal isim ve simgesiyle alıyor. Birde istisna uygulamalar kısımını çözemedim bilgin var mı bunlarla ilgili :)
istsna uygulamaları bende bilmiyorum :) doğrusu kafada yormadım

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
istisna uygulama listesine eklediğin uygulamayı kullanırken extra taskbar/startmenu uygulaması çalışmıyor. Kısacası hangi uygulamada çalışmasını istemiyorsan bu listeye ekliyorsun

• Beğen
Tepkiler: İbrahimTR

Üst Alt