[MrAlshahawy] Belle Extra Taskbars/StartMenu v1.01(0) Symbian^3 UnSigned Türkçe Metyuu

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
[MrAlshahawy] Belle Extra Taskbars/StartMenu v1.01(0) Symbian^3 UnSigned Türkçe Metyuu
Ekstra Görev Çubuğunu Otomatik gizleyerek ve Başlat Menüsü ile telefona yeni bir görünüm verin-Ekranı kilitleme -Favori Yüklü uygulamalarınıza ve Müzik Çalara Erişim-Başlat Menüsünde kendi resminizi kullanma ve birçok önceden yüklenmiş renkli Düzenlerden birini seçme-Telefonu Kapatma ve Güç Tasarrufu modunu etkinleştirme Yükleme talimatı:1. ilk önce MrAlshahawy Belle Extra TaskbarsStartMenu v1.0.1 S^3 Anna Belle UnSigned Türkçe metyuu.sis i yükleyin.2. sonra dil dosyası olan MrAlshahawy Belle Extra Taskbars StartMenu v1.0.1 Türkçe Dil Dosyası metyuu.sis dosyasını yükleyin

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: nefertiti_ali, arslanla, asigsasi ve 1 kişi daha

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica: onay için teşekkürler

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler dostum ellerine sağlık :oke:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica: dostum

leon_anavi

leon_anavi

Üye
""Heryerdemobil & ekranı kilitleme Favorive Yüklü uygulamalarve kontrol Müzik Çalar Erişim Başlat Menüsünde kendi resim kullanmavebirçok önceden yüklenmişrenkliDüzenleribiriniseçin
Telefon, Kapatma Telefon, Switch GüçTasarrufuve
Lock Screen önceden yüklenmiştirYeniden
Şu andaŞimdi Yürütülüyor listesi için üzerinde parçaadınıgörmek & Şimdi Yürütülüyor listesi erişmek için dokunun Müzik Modu etkinleştirin""" Türkçe'ye çevirdim diyorsun kabul de bu ne burada hangi dili kullandin bu nasil bir açiklama milletle dalga mi geçiyorsun yoksa çevirinde mi böyle lütfen bir açiklama yaparmisiniz?

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım konu onaylanırken kelimeler birbirine girebiliyor ve karışıyor. devamlı güncellenen bir uygulama olduğundan açıklamaya o kadar önem vermedim. milletle dalga geçtiğim yok. Beğenmiyorsan kullanmassın..

leon_anavi

leon_anavi

Üye
1.si bu uygulama senin dedigin gibi Allahin her günü güncelleme almiyor daha 1 defa güncellendi bu da demek oluyor ki yalan söyledin bana
2.si çevirisi yapilan bir uygulamanin aciklamasi google translete olur mu? hiç Allahtan korkmadin mi...
3.sü normal bir kullanici geldi ve konuyu inceliyor diyelim sence bir sey anlar mi anlamayacagi asikar ve verdigin emek bosa gitmis olmaz mi ...

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
tamam arkadaşım haklısın bundan sonra dikkat ederim. kusura bakma.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
yenilik varmı eski sürümde bi hata vardı sanırım teşekkürler bu arada.

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

- - - Eklendi - - -

yenilik varmı eski sürümde bi hata vardı sanırım teşekkürler bu arada.

Yenilik olarak
1 - Ekstra Görev seçmek için kaydırma seçeneği: -
- Alt Araç çubuğunun tamamı
- Alt araç çubuğunun sol tarafı
- Alt araç çubuğunun sağ tarafı

2. Görev çubuğunu Otomatik gizle aç kapat seçeneği kaldırılmış
3.Değişik uygulama simgesi
4. İç geliştirmeler
5.'Ana ekran / Boşta' Göster işlevi
6.manzara modunda iken Kilit Ekranında Ekstra vazife düzeni

• Beğen
Tepkiler: gardi ve manolyam63
manolyam63

manolyam63

Üye
tsk ustat...

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Rhino Prime

Üye
Usta bn o yukarı kaydırınca gelen menünün sürekli açık kalmasını istiyorum nasıl yaparım onu 1,. Sürümde varmıydı o şimdiden tşkler

Üst Alt